Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

Gość Nika_80
Francoise śniłaś mi się chociaż nigdy Cię nie widziałam :) Śniłaś mi się jako blondynka z dłuższymi włosami :) i ,że pisałaś ,że już czujesz ruchy i jesteś w 16tc :) Dziewczynki mam cudowne wieści. Od wczoraj czuję prawdziwe ruchy maluszka. Są dość intensywne i nie sposób pomylić ich z niczym innym. A zaczęło się na dobre podczas oglądania meczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika to świetnie też już bym chciała poczuć tylko zastanawiam się skąd będę wiedziała że to właśnie jest to? A to twoja 1 czy 2 ciąża i który to tydzień? Twój dzidziuś będzie zapalonym kibicem piłki albo nawet piłkarzem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczas lotu czułam się super ! Nie czułam dosłownie niczego... Natomiast jak jechałam samochodem prawie 3 godziny z lotniska w katowicach to już było gorzej... od razu mdłości i po obiedzie w polsce do wc... Jak pływałam w basenie to mnie w brzuszku zakuło ale moment przeszło... Upały spedzałam nad morzem albo przy basenie pod parasolami w cieniu.. a i tak się opaliłam. Także jak tylko nie bedziecie się męczyć i dzwigać to będzie dobrze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luska ja mroze zupy :) a ruchow dziecka nie pomylisz :) to na poczatku takie delikatne pukanie jakby paluszkiem ktos cie od srodka pukal :) Nika super :) a w ktorym tyg jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mamusie :) Nika tak pomyślałam że skoro na meczu ruchy się pojawiły to może to chłopiec będzie hihi :) Piszecie o ruchach dziecka i zastanawiam się właśnie czy na pewno je rozpoznam, może pomyślę że np "burczy mi w brzuchu", te pierwsze ruchy słyszałam że są cudowne dlatego nie chciałabym ich przegapić :) Dziś byłam z M na zakupach i lodach, teraz zrobiła pyszny obiad i czas na błogie lenistwo :) a jutro znów do pracy, zostały mi jeszcze dwa tyg pracy, w najbliższy wtorek przychodzi praktykantka która będzie miała mnie zastąpić, dużo pracy przede mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia nie martw sie, napewno poznasz ruchy dziecka :) a mi dzis syn skoczyl na brzuch nogami jak lezalam, az mialam lzy w oczach z bolu. mam nadzieje ze nic mi nie zrobil :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie no Nika powiem ci,że daleko od prawdy nie jesteś bo jestem blondynką i włosy takie nie krótkie i nie długie;) a wiecie ze ja mam wrazenie ze zacynam juz czuc pierwsze ruchy..to 4 ciąza więc mozlwe a wg ost usg tzn wg jego długości to maluszek jest większy o 5 dni hum,moze i tak?nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudniówkaaa
Witam wszystkie Przyszłe Mamy . :) Jestem w 13 tyg. i miewam straszne bóle głowy. Czy któraś z Was ma podobnie ? Jak radzicie sobie z tym ? Dodam tylko że moje bóle głowy trwają czasami 6 dni. Proszę o odpowiedzi . Pozdrawiam . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grudniówkaaa ja juz nie miewam bólów glowy. dokuczaly mi strasznie w 9 i 10 tc. nie bralam zadnych tabletek bo sie balam. jak juz nie moglam dac sobie rady to kladlam sie z zimnym okladem na czole i probowalam zasnac. niestety to tez nie przynosilo zbytniej ulgi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudniówkaaa
Luna_260 No właśnie co do tabletek, czytałam i słyszałam że można brać apap i pyralginę, ale ja też się boję żeby nie zaszkodzić maleństwu . A z okładami jest tak jak u Ciebie czyli żadnej ulgi :( Nic pozostaje tylko sen ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam jestem obecnie w 17 tyg ciazy:) pozdrawiam wszystkie grudnióweczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika_80
Jestem w 15 tc a to moja trzecia ciąża :) W drugiej pierwsze ruchy poczułam w 16 tc. Już mi się wcześniej coś wydawało ale nie byłam w stanie określić czy to jelita czy coś innego. Teraz już fajnie czuć ,że to maluszek. Na pewno będziecie wiedziały jak to będzie to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIka, to super, że już czujesz ruchy dziecka. Ja się anstawiałam że nastąpi to pewnie w okolicach 20 tygodnia, ale jak widzę jest szansa, że wczesniej. Co do tabletek to podobno ibuprom jest zakazany, natomiast paracetamol (czyli apap) można brać. Na ulotce apapu, o ile dobrze pamiętam jest napisane, że można wziąć po konsultacji z lekarzem. Mnie raz tak strasznie bolała głowa, że z bólu płakałam. Głowa mi pękała. W końcu wieczorem, po całym dniu męczarni, wzięłam 1 apap i mi trochę przeszło. Przed ciążą to jak tylko coś mnie zaczynało boleć to od razu łykłam ibuprom, albo i dwa na wszelki wypadek... teraz trzeba przystopować :) Jak wam w ogóle minął dzień? My cały dzień ze znajomymi w ogrodzie przy grillu :) Objadłam się po kokardę, a do tego mimo że starałam się siedzieć w cieniu i smarowałam się kremem z filtrem 30 to słońce dosyć mocno mnie opaliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudniówkaaa
Manolololo No pisze na ulotce, ale na wizycie zapomniałam się podpytać , w czwartek mam usg to zapytam bo zwariować można z tymi bólami . :( Przed ciążą to bez tabletek ani rusz teraz to maleństwo najważniejsze tym bardziej teraz gdy czekam na wynik badania na awidność IgG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi_m
Grudniowkaaa ja tez mam ciagle bole glowy,ale apap mi nie pomaga.Mozesz go spokojnie brac.Mąz nie mogl patrzec jak sie mecze i zaproponowal mi jak sie pozniej okazalo najlepsze lekarstwo na bol glowy czyli sex-naprawde polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudniówkaaa
domi_m Chyba będę musiała spróbować wziąć ten apap, tylko ciekawe czy pomoże . ;/ mam nadzieję że tak . a co do sexu, to nie mam ochoty zbytnio do niego i rzadko współżyję z partnerem ... jeśli apap nie pomoże wypróbuję Twoją technikę ;) dziękuję bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fr4ancoise jest napisane ze nie mam uprawnien zeby obejrzec zdjecie. na mnie paracetamol nie dziala a przed ciaza na okres bralam 4 tabletki co 5 godzin :/ u mnie caly dzien padalo i 12 stopni wiec spedzilam dzien w pizamie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudniówkaaa
jastro 1 eh, pozostaje nam mieć nadzieję że ból przejdzie, i myśleć o tym że cierpimy dla Naszych Małych skarbów. ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudniówkaaa
Francoise Piękny widok, widać że Maleństwu dobrze w brzusiu mamusi ;) jak zobaczyłam Twoje Maleństwo to teraz jeszcze bardziej czwartku doczekać się nie mogę jak zobaczę moje Dzieciątko . ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny wieczorową porą :) szkoda że weekend już za nami . Ja też zaczęłam odczuwać ruchy maluszka ostatnio-troszkę z niedowierzaniem do tego podeszłam bo do chudzinek nigdy nie należałam ;) ,z dnia na dzień utwierdzam się w przekonaniu że to jednak nie moje jelita ;) Do lekarza idę dopiero 2.07...tyle czasu jeszcze masakra.w tym tygodniu umówiłam się na USG połówkowe na 31.07-akurat będzie 21 tc :)z mężem zobaczymy maluszka w 3d :) już się nie mogę doczekać.udało mi się umówić do lekarza który zajmuje się tylko tego rodzaju USG. Spokojnej nocy dla Was i Maluszków tych w brzuszku i pozostałych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Francoise spora juz twoja dzidzia :) jaka jest duza? tak sobie mysle ze skoro jestem w 2 ciazy to moze za tydzien lub 2 tez bede czula ruchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika_80
Francoise, niezła z Ciebie laska :) I dzieci śliczne .Podjerzałam na nk :) Ja też mam na imię Gabrysia :) Moje młodsze dziecko od wczoraj gorączkuje ponad 40 stopni. Za chwilę idziemy do lekarza. Zawsze mamy takiego pecha ,że choroby się pojawiają jak jest weekend i dostęp do lekarza ograniczony ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika wspolczuje, a ma jakies inne objawy poza temperatura? moj tak mial niedawno ale tylko jeden dzien- nie wiem od czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukaj jogurtowego ciasta xD samo sie robi i ino owoce na wierzch ^^ Ja mialam miec jutro wizyte ale przez ten remont problemy z bratem zapomnialam badan zrobić..... musze zaraz zadzwonic i zmienic termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×