Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AgaRadzi

Poszukuje porządny płaski mop !

Polecane posty

Witam! Jak w temacie. Poszukuje porządny mop płaski, mam sporo powierzchni do mycia i już wiem że najszybciej mopem płaskim z taka szmatą ze sznurków bawełnianych. Niestety zepsuł mi się mój ulubiony ze spontexu a oni już 60-tek nie robią. Kupiłam na all dziwnie tanio 80-tkę przemysłowy, ale te szmatu juz po miesiacu są podarte, trzeba sznureczki zawiązywać, generanie długo to trwa. Macie jakieś propozycje? będę wdzięczna aż do śmierci - Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeehhhhe
Poszukuję porządnEGO płaskiEGO mopA jak już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
Heeeehhhhe, kocham Cie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudelek :)
Ja tez polecam vileda ultra max. Teraz jest nowość, którą reklamują w tv mop z viledy ten sam model tylko od razu ze spryskiwaczem, wlewa sie wode z płynem i pryska się nim podłogę od razu wycierając mopem, fajny gadżet moim zdaniem i planuję zakupić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek mruczotek...
Ciekawe czy taki super, bo kosztuje ponad 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, wiem wyszło nie po polsku , przepraszam tak patrze na tego mopa z viledy, czy te czerwone szmatki po bokach nie odrywają się? i potrzebne jest specjalne wiaderko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam dokładnie ten:
http://allegro.pl/vileda-ultramax-mop-wiadro-wyciskacz-sidolux-i2223708208.html nic sie nie urywa, od roku go mam i jestem bardzo zadowolona, tej szmatki jeszcze nie wymienialam, wystarczy ręcznie wyprac po umyciu podłóg i wysuszyć. Wkład jest drogi bo kosztuje kolo 50zl ale jak juz wspomnialam, ja mam jeden od roku i nie zamierzam jeszcze przez długi czas wymieniac bo jest w bardzo dobrym stanie a podloge myje super, nie zostawia żadnych smug i myje bardzo dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam dokładnie ten:
a i mam razem z wiaderkiem, wiaderko bardzo przydatne bo od razu można wycisnąć mop nie mocząc nawet rąk, bez wiaderka trzeba by bylo za każdym razem sciagac sciereczkę, wypłukać, wykręcać i znowu zakładać a tak to od razu składa sie, płucze w wiadrze i wykręca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja u siebie używam spray mopa z firmy Bona i jestem bardzo zadowolona. Pad jest płaski, z mikrofibry, można go prać i nie przyczepiają się do niego włosy, paprochy ani sierść. Mop jest praktyczny, nie trzeba biegać z wiadrami, środek czyszczący ma bardzo przyjemny zapach i silne działanie, nie trzeba go rozcieńczać z wodą. Wystarczy kilka razy spryskać podłogę i przetrzeć padem. Nie zostawia smug, ani rys, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×