Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joana10

wyniki beta hcg interpretacja

Polecane posty

Gość lidia26
tak jak pisalam wczesniej wynik bhcg wzrosl mi z 1227 po 48h do 2148. czyli nie wzroslo o 100% tylko o 75%. Martwie sie bo czytalam ze powinno sie przynajmniej podwoić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidia26
olka testy wykrywaja od 5 dlatego c***ewnie wczesniej nie wykrylo. generalnie jestes w ciazy :-) gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Zrobiłam badanie beta hcg i wynik to 5.6. Jak mam to interpretować? dodam że badanie robiłam 2 dni temu a dzisiaj dostałam miesiączkę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mnie to zastanawia, dziś też zrobiłam test i nadal negatywny ach, jutro jeszcze raz powtórzę chyba betę....Przeczytałam na teście że wykrywa stężenie od 25 mlU. Trzymam kciuki za wszystkie oczekujące dwóch kreseczek na teście:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia1527
Witam! Mam umówiona wizytę u ginekologa za tydzien. Czy mógłby ktoś ocenić moje wyniki beta hcg? Niestety nie jestem pewna kiedy była owulacja wiec podaje dni cyklu. W 30dc 98,45 mIU/ml , po 96 h w 34dc 768,64 mIU/ml. Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadia 1527 ale masz ładny przyrost..... (chyba 4tc) zazdroszczę i czekam cierpliwie do jutra na powtórzenie moich wyników, a test ciążowy robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak właśnie po pozytywnym teście udałam sie na badanie krwi żeby mieć 100% pewności. Cieżko było mi ocenić przyrost bo to pierwsza ciaza a nie miałam tez kogo sie zapytać. W tej sytuacji chyba nie ma juz potrzeby kolejnych badań bety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajny ten kalkulator, okres podwojenia wyszedł mi 32h. A Ty rozumiem jesteś po pierwszym badaniu bety i czekasz na drugi wynik tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że nie, ale lepiej zapytać lekarza..., ja mam nadzieję ze będzie to moja druga ciąża, jedną mam już za sobą zakończoną pomyślnie w 38 tc, a stresuję się bardziej niż za pierwszym razem:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy wynik w 26 dc >2 a w 28 dc 6,51..... Wiec czekam do jutra żeby go powtórzyć cylke mam jak w zegarku 28 dniowe, tylko test ciążowy wyszedł negatywny, dziś powinnam mieć @, ale wcale na nią nie czekam i mam nadzieję że już nie przyjdzie skoro beta rośnie narazie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W opisie na moich wynikach powyżej 5 jest ciaza :)) oby wiec jutro było juz dużo więcej:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam taką nadzieję, co prawda to był nasz pierwszy cykl starań, mamy już synka 4 latka i 3 ms-c, ale do jutra chyba oszaleje z tej niepewności. Dam jutro znać jak wyszła beta i myśle że bedę miała się czym pochwalić;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś moja beta wynosi 11,96 więc cały czas jest przyrost, ciągle wydaje mi się że jest bardzo mała, i testy ciążowe wychodzą cały czas negatywne, bardzo mnie to martwi...:-( Jakich testów używałyście, może moje były jakieś wadliwe? Tak bardzo chciała bym zobaczyć dwie kreseczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej co powiecie o mojej becie wedlug mnie jakby byl dobry wzrost potem stop i znow ruszylo 4.05-56 6.05-125 8.05-345 11.05-830 20.05-3285 23.05-5020 27.05-5789 29.05-10555 co o tym myslicie wedlug usg 6+0 pecherzyk 10.22mm cialko żółtkowe 5,66mm zarodek 3,22mm brak narazie serduszka pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka20232- najważniejsze ze beta rośnie, nie martw sie jeszcze na zapas. Pewnie owulacja Ci sie przesunęła i zarodek dopiero co sie zagnieździł stad wynik jest jeszcze mały. Co do testów to robiłam dwa strumieniowe, kupiłam je w rossmanie, jeden z firmy Pink a drugi z jakiejś niemieckiej firmy ( chyba Facelle). Ten pierwszy (dzien przed beta 98) pokazał druga kreskę ale jaśniutka natomiast ten drugi okazał sie dokładniejszy krecha była ciemniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak beta najważniejsza, dziś po południu robiłam test i pokazał bardzo słabą kreseczkę, jutro powtórzę rano wieć już powinno być ok, teraz tylko trzeba się wybrać a wizytę do lekarza zobaczyć fasolkę:-) Do gość: W jednej mojej wypowiedzi masz kalkulator do przeliczenia bety, ale chyba przyrost jest ok, jeśli chodzi o serduszko maluszka ja w pierwszej ciąży usłyszałam pod koniec 7 tygodnia ciąży, uczucie jest niesamowite:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem ze uczucie piękne to moja 3 ciąża :-) kalkulator dla mnie słabo zrozumialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje marzenia z macierzyństwa właśnie legły w gruzach:-( Wczoraj obniżyła mi się temperatura, nie byłam już senna, skończył się ból piersi, dało mi to myślenia jednak nadal byłam dobrej myśli ponieważ beta rosła w sobotę test pokazał dwie kreseczki. Dziś miałam nawet umówioną wizytę u lekarza jednak przed południem były delikatne plamienia ok godziny a następnie poleciało jak z kranu , załamałam się, po czym zrobiłam kolejny test i wynik jest negatywny:-( Trzymam kciuki za was dziewczyny, aby wszystko było dobrze, ja za jakiś czas będę się dalej starać, może to nie jest dobry czas dla mnie....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olka20232 przykro mi :-( u mnie dzis znów dziwny przyrost w piątek 10555 a dzis czyli 72h później 13159 ciekawe jak to jest z tym przyrostem od 6000 jak to wygląda czy rzeczywiście moze być tak powolny? W środę mam usg cholernie sie boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olka20232 bardzo mi przykro, nie jestem w stanie sobie nawet wyobrazic jak musisz sie czuć :(( na pewno wkrótce znow sie uda, najważniejsze ze nie masz problemów żeby w ogóle zajść w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia1527
Powyższy wpis jest ode mnie zapomniałam o zalogowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak odczytac ten kalkulator strasznie jest dla mnie niezrozumiały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u góry podajesz datę owulacji lub datę okresu a u dołu wyniki bety oraz ilość godzin która upłynęła między nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak sprawdzić potem czy przyrost jest ok bo tam piszą tylko jakieś różnice nie wychodzi konkretnie czy norma czy poniżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy wysokich poziomach bety nie ma sensu korzystać z kalkulatorów, bo one nie rozróżniają, że beta wynosi już powyżej 6000. Kalkulatory ustawione są na książkowy wzrost we wczesnej ciąży (czyli do 6000, a gdzieś czytałam, że nawet do 2000), czyli wzrost o min. 66% w ciągu 48h i 100% w ciągu 72h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka20232
Witam ponownie po długiej przerwie, Jednak teraz mam dobre wieści, tym razem się chyba udało. 5 testów pozytywnych, wczoraj robiłam bhcg 223,8 więc myślę że wynik jest dobry:-) jak uważacie ? Jutro idę do lekarza ponieważ bardzo się denerwuje i stresuje że znów coś się wydarzy, chociaż staram się być dobrej myśli. Bardzo cieszymy z męże że się udało tak szybko, starania w pierwszym cyklu, bardzo chcielibyśmy podzielić się tą wspaniałą wiadomością z naszym synkiem, który nie może się doczekać rodzeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga _sz
Witam ostatnia miesiączka 3 marca robiłam trzy testy z apteki wyszło jedna kreska i druga słabsza pierwsza beta 0,797 po trzech dniach następny wynik 1,140 pierwszy raz mi taka beta wyszła proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak ciazy,powyzej 5 jest ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×