Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nati1234

Przyszła teściowa - wielkanoc

Polecane posty

Gość Nati1234

Mam pytanie... Zaprosiła mnie teściowa na Wielkanoc. Co mam ze sobą zabrać? Może wziąć jajko, żeby się nim "podzielić" w sensie, że po prostu dać? Czy może po prostu iść z pustymi rękoma? Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do przyszlej synowej......
wez jedno jajko i dz do przyszlej tesiowej to juz nie ebdzie twoja przyszla tesciowa ...., moze kup jakis fajny stroik swiateczny kup jakies wino mozesz kupic np jakies pyszne swojskie wedlny ,,,nie wiem jak stoi finansowo twoja przyszla tesciowa...albo przyjsc z wlasnorecznie upieczonym sernikiem .... albo po prostu piekny bukiet z baziami , zonkilami i tulipanami ... jest tyle mozliwosci tylko troche brak ci wyobrazni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati1234
Dobra taka krytyka niż żadna odpowiedź ;) Dziękuję za pomoc Fakt, że z tym jajkiem to debilny pomysł xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym poszla z jajkiem pod warunkiem ze bylaby to recznie robiona pisanka. A poza tym - normalnie, czyli prezent i jeszcze jakies ciacho wlasnej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup koszyczek
i włóż do niego czekoladowe zajączki, jajka itp., ładnie zapakuj i daj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 546456464646
autorko, ile masz lat?, jak dlugo jestescie ze soba? kiedy zarezyliscie sie? slub ustalony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia123456
Mam 20 lat jesteśmy od 4 lat a zaręczenie od roku. Ślubu jeszcze nie planujemy, bo jestem na studiach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia123456
Zrobiłam dwa rodzaje ciast podzieliłam na pół i te połówki zawiozłam :) I to właściwie wystarczyło, bardzo się ucieszyła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tos sie obudzila
:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×