Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość masakra.gd

26tc ciąży - zmieniam ginekologa bo...

Polecane posty

Gość masakra.gd

chodziłam żeby przyoszczędzić do ginekologa na NFZ, w końcu na coś te składki musiały iść. Co prawda ginekolog stary ale do tej pory zastrzeżeń nie miałam. W gabinecie ma bardzo stary sprzęt USG- więc na połówkowe wybrałam się prywatnie na najnowszą aparaturę jaka jest, chyba, no mniejsza z tym- ważne że ten ginekolog prywatnie powiedział mi że mam wielowodzie, i żebym przekazała ginekologowi prowadzącemu ciążę, bo to trzeba kontrolować. Wczoraj u mojego miałam wizytę. Gdy mu powiedziałam o tym wielowodziu, i wyciągałam dokumentację żeby mu pokazać, on ją odsunął ze słowami "ale mnie to nie interesuje" z uśmiechem na ustach. jakby kpiny że śmiałam iść do innego lekarza. Ja na to że jak to, przecież jest moim lekarzem prowadzącym ciążę. A on do mnie że "to nie zależy od niego czy ja mam wielowodzie czy małowodzie" a ja że przecież należy to kontrolować, na co on "no to ma pani wizyty kontrolne u mnie co 3tygodnie nie?" nie wspomnę już że te wizyty zbyt wiele nie obejmują... a już napewno nie kontrole w tym kierunku. I na koniec kazał mi wejść na fotel... wiecie że chciał mnie zbadać bez rękawiczek? :O Jutro idę do mojej prywatnej P. ginekolog sprzed ciąży. I u niej zostanę. Myślicie że to dobry krok, zmieniać ginekologa na tej wysokości ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra.gd
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie zmien!!!!!
!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmammaa weronkkiiii
ja zmienilam ginekologa w 5 miesiacy ciazy. Nie podobam mi sie moj,Zdenerwowal mnie bo straszyl mnie ze dziecko bedzie chore bo jest male. Poszlam prywatnie.Wizyta u niego pioedziesiat zl. I bylam zadowolona. a i corcia jestzdrowa jak ryba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×