Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona24689

depilacja LASEROWA WAŻNE pomocy

Polecane posty

Gość ona24689

Hej kochane. Potrzebuhe porady jesli chodzi o depilacje laserową, napisze wam 4 miejsca u mnie w miescie i moze mi powiecie gdzie najlepiej zrobic zabieg. 1 laser diodowy . 1 zabieg - 300 zł 2. laser IPL + RF - 1 zabieg 290 zł ( teraz promocja - 60% ! ) 3. laser Ligh Sheer Duet . zabieg 300 zł 4. laser IPL , fotodepilacja zabieg 100 zł Chodzi mi glownie o brzuch. Gdzies wyczytalam ze IPL to syf, ale nie znam sie , prosze pomozcie narazie bylam tylko w 1 porozmawiac, tam powiedziala mi babka ze mysli ze wystarczna mi 3 zabiegi, ze do wakacji zrobimy dwa a trzeci po wakacjach. do reszty ide, ale podstawowe info wam napisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona24689
chcialam tylko jeszcze powiedzeć ze 1 to : Ligh Sheer Duet ET/100J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a dlaczego w tym ostatnim miejscu tak tanio? Wzbudziłoby to moje podejrzenia, tanio z reguły nie znaczy lepiej ale niestety gorzej.. choć nie zawsze ale jednak, a różnica cenowa jest duuża..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja słyszałam, że najlepsze efekty daje laser diodowy, właśnie ten z Lightsheer. Ten zabieg powtarza się średnio co 6-8 tygodni. Trochę boli, dlatego warto przed zabiegiem tak z pół godziny wcześniej wziąć z 2 tabl. przeciwbólowe, np. Nurofen lub Ibuprom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona24689
cristofsdottir no wlasnie 1 i 3 jest LSD no mi zrobila w 1 probe i troszke bolalo takie igielki, ale spokojnie bol nie gra roli liczy sie EFEKT ! :) teraz tylko mam czerwone i mam takie strupki, jestem ciekawa jak to bedzie wygladalo przy odrastaniu no i wlasnie powiedzila ze jakbysmy zrobily teraz pierwszy zabieg to nastepny dopiero w czerwcu no i trzeci po wakacjach , bo zamierzam sie opalac :) a w ostatnim nie mam pojecia dlaczego tak tanio, moze dlatego ze to wlasnie ti IPL fotodepilacja a czytalam ze to kasa wlasnie wyrzucona w bloto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona24690
DOBRA dzis byłam w 3 Nowy salon w moim mieście ma może z 3 miesiące. Byłam tam dziś, wszystko wyglada bardzo ładnie, jakie scsertyfikaty wiszą. Powiedziała ze nie wie dobrze co jaki odstep bedziemy robic, bo powiedziala ze roznie bywa, ze nawet po 4 tyg mogą odrosnac po pierwszym zabiegi. Ale mówi ze juz mi nigdy wloski nie odrosną a jak nawet to ona sie poczuwa do odpowiedzialnosci i mi zabieg jakies zrobi za darmo. ZA tydzień mialabym juz rozmowe z dermatolog i pierwszy zabieg. Brzuch u nich kosztuje 300 zł ale biała linia powiedziala ze mozemy za polowe ceny. Zapytalam też o dolną czesc plecow, powiedziala ze tez by mogla wziac polowe i plecy i nrzuch by mi zrobila za 300 zł. Co do opalania powiedziala ze zalezy kiedy bedzie ostatni zabieg, ale najwyzej bym musiala smarowac te czesci ciala wysokimi filtrami i przykrywac cos Co myslicie? Aha no i ten 1 byl troszke bolesny czulam takie igielki, a w 3 dzis mi powiedziala ze ona ma jeszcze nowszy sprzet i jest bezbolesny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gść 22
Polecam naturalne metody Od jakiegoś czasu stawiam na pastę cukrową. Do tej pory widzę same plusyPasta cukrowa usuwa nawet te najmniejsze włoski. Najpierw kupowałam gotową pastę cukrową, ale można ją zrobić samemu. Tutaj znajdziesz trochę informacji http://depilacjacukrowa.com.pl/zalety-depilacji/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula 21
Moja koleżanka zrobiła sobie depilacje laserową, to był gabinet z laserem Palomar Vectus. Teraz wszystkim poleca. Super sprawa, wystarczyło tylko kilka zabiegów. Bez bólu i podrażnień. Po innych laserach podobno można mieć nawet oparzenia. Laser ma czytnik, który dostosowuje moc do typu skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funny 44
Znajoma zdecydowała się na depilację laserem, jak dobrze pamiętam, to był to Palomar Vectus . Jest mega zachwycona. Też byłam zachwycona efektem. Po pierwszym zabiegu było widać efekt. To był słuszny wybór. Depilacja nie wiązała się z bólem. Super skutek. Jeżeli zastanawiacie się nad depilacją laserową, to gorąco polecam. www.importal.pl/zdrowie-i-uroda/depilacja-laserowa-zabieg-medyczny-estetyczny/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcix 22
Koleżanka mi poleciła ciekawą stronę o o rodzajach depilacji http://depilacja24.pl Wszystkie informacje w jednym miejscu. Zaszokowało mnie, że istnieje tyle metod usuwania włosów. Od zawsze używałam jednorazowych maszynek. Bardzo zainteresowała mnie depilacja laserowa. czy wiecie może jaki jest wpływ lasera do depilacji na tatuaż , czy ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×