Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość laura26

pytanie odnośnie firanek,kompletnie się nie znam

Polecane posty

Gość laura26

kochane moje pomóżcie mi,zamówiłam firany i wyrażnie mówiłam babce,że nie lubię mocno umarszczonych tylko prawie,że proste,bez żadnych takich grubych fal,które się tworzą po powieszeniu.Babka zrobiła mi takie gotowe umarszczenie (takie trójkąty u góry na pasku tym do wieszania)i po powieszeniu firany są ogggroooomne takie ohydne fale...widzę na necie,że ludzie mają takie firanki ale ja nie chce,chce by były prawie proste,lekko tylko mogą się marszczyć.Mam tam na końcówkach kupe tej linki jeszcze zwiniętej (taki szcznureczek)czy jak ściśnie jakoś to,naciągne to te fale się zmniejszą czy jeszcze powiększą?ja już sama nie wiem.Dałam 250 zł a mam ohydne wielkie fale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ściśniesz to fałd będzie więcej. Nie wiem dokładnie jak to u Ciebie wygląda ale musisz rozłożyć je najlepiej na podłodze i rozciągnąć na całej długości tego sznurka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura26
Polly ale jeśli ja je rozciągnę to będą o wiele szersze i przeciez karnisza nie starczy,bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgj,nhjk,,
no to utnij je po bokach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To musisz je zwęzić- obciąć, innego wyjścia nie ma- bo zwyczajnie są za szerokie i zawsze będą fałdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura26
no dokładnie,są za szerokie...ja pierdziele,tyle kasy i za szerokie firany...masakra jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura26
a wyraźnie mówiłam babie,że maja być na karnisz 2,5 m i prawie zero pofałdowania!!!!i jak tu nie być wściekłym!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj, a może byś je wyprostowała z tych fałd, złożyła na pół i tak powiesiła? Miałabys niepomarszczoną, podwójną firankę:) a jak nie, to uciąć, i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×