Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość let me goooooooo

Czy waga 45 kg przy wzroście 158 cm jest dobra??

Polecane posty

seksi lady, ja waze 58-60 ( ta w czasie okresu :D ) przy 167 i nosze S-M, z tym ze M tylko na gorze bo cyce mi sie w eski nie mieszcza :D, wiec kolezanka sciemniac nie musi a co do autorki, wage masz w normie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam wlasnie 158 i waze 45 kg :) mam rozmiar 34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby trochę za niska, ale jeśli jesteś taka z natury, a Twoja waga nie jest efektem zbyt rygorystycznej diety, to jest ok. Grunt, żebyś to Ty dobrze się ze sobą czuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że spoko:). Sądzę, że jesteś szczupła, jak dla mnie do 50kg możesz spoko dobić Ja mam 184cm(jestem kobieta) i ważę 66kg:( i też się zastanawiam, czy aby nie za dużo:(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka_1984
Ja mam 30 lat, 157cm wzrostu, 48,5 kg i też noszę xs (34) bluzki natomiast spodnie s (36). Wydaje mi się że ktoś kto tu pisze o BMI to nie wie o czym pisze. Ktoś może nosić xs z BMI 20 bo może być zwyczajnie ubity. Jeszcze podam wymiary. Mam w biuście 84 w pasie 63 na czczo i w biodrach 93.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość difference
Powiesz mi jak jesz, co i ile kcal mniej więcej w ciągu dnia ? Dążę do takiej wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przy wroście 163 cm ważę 43-44 kg, wszyscy mówią mi, że jestem bardzo szczupła a nawet, że chuda :/ rozmiar noszę 34 albo 36 XS albo S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chuda szkapa z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna

BMI to g(..)no, z tą samą wagą jedna osoba może wyglądać dobrze inna nie. Zależy od budowy, proporcji ciała i składu (tkanka mięśniowa i tłuszczowa). Ja mam 158 cm wzrostu, ważę 40-44 kg (normalne wahania w ciągu roku czy paru miesięcy, bo nie pilnuję się jakoś szczególnie należąc  co szczupłych osób). Wyglądam szczupło ale nie chudo, mam ładnie ukształtowane mięśnie , nie jestem wątła choć teoretycznie mam niedowagę. Dobrze mi z tym jak jest i gdzieś mam co mówi mi jakiś kalkulator BMI, lekarz czy sąsiad "zza płota" 😄 Rozmiary ubrań które kupuję to od XS po M- zależy od producenta. Najgorzej jest ze spodniami bo w pasie mam około 65 cm, a biodra wąskie, więc muszę zwykle oddawać jeansy do poprawek krawieckich lub kupować na wyższą osobę i skracać. Co do tego ile waży autorka tematu- myślę, że dobrze wyglądasz, nie musisz ani chudnąć ani tyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×