Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość let me goooooooo

Czy waga 45 kg przy wzroście 158 cm jest dobra??

Polecane posty

Gość let me goooooooo

Czy to za dużo? Jaka waga byłaby idealna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość let me goooooooo
Ktoś normalny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgsskkss
mam tyle samo wzrostu, a przy takiej wadze przypuszczam wygladalabym anorektycznie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 169 i ważę 47 kg ale jestem szczupła (xs) myslę więc że twoja waga nie jest zła i pewnie nosisz 38? To chyba nie jest problem?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika28047
ha ha a ja mam 150 cm . 47 kg i pupka i biuscik - miodzio . i mam xs/s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramota
Hahaha, ja przy wzroście 158, ważę 50 kg i noszę rozmiar 34/36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość let me goooooooo
38?? Chyba rozmiar buta :D Zawsze wydawało mi się, że jestem szczupła, ale ostatnio usłyszałam kilka niemiłych uwag na temat mojego wyglądu więc wolę się tu zapytać. bo wiadomo, że nie ocenię siebie obiektywnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brednie i tyle
Ja mam 160 cm ważę 51kg i noszę rozmiar 34-36. Wydaje mi się, że mogłabyś przybrać jakieś 3 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khjikj
Ja mam 160cm i normalnie waze 48/49kg i wtedy wygladam ladnie i tez nosze xs. Jakis czas temu mialam duzo stresow i schudlam do 45kg, wygladalm jak smierc, wystajace kosci policzkowe, nogi jak patyki, nawet biust mi sie zminiejszyl (normalnie mam duzy). Ty jestes troche nizsza, ale i tak 45kg to moim zdaniem malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy od rodzaju sylwetki Jestem szczupła bo jedenaście lat tańczyłam( teraz nadal choć juz tylko dwa razy w tygodniu) . Nie widać dysproporcji miedzy wagą a wzrostem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość let me goooooooo
tak?? No ja myślałam o schudnięciu... No bo waga to jedyna rzecz na którą mam wpływ. Nie urosnę już i ładniejsza też nie będę, a jeśli waga jest w porządku to ja już naprawdę nie wiem co jest ze mną nie tak :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem twoja waga jest dobra,przydałoby ci się chyba trochę ćwiczeń by ładnie ukształtowac sylwetkę .Rozciągnąć mięśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość let me goooooooo
Staram się ćwiczyć. Skaczę na skakance, czasami jeżdżę na rowerku stacjonarnym, ale ostatnio jest ładna pogoda i dużo spaceruję. Robię też brzuszki, bo chcę mieć kaloryferek :D Staram się jak mogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika28047
dokladnie ja przez 17 lat basen - 3 x w tygodniu - cwicze caly czas - wiec sie nie,, trzese,,- mozna byc szczuplym ale jak wszystko wisi ..... ja jstem tez po rostu drobna . nic gorszego 150 cm i masywna budowa ciala .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to rozważania bez celu
Oczywiście są różne normy, ale tak naprawdę trzeba kogoś zobaczyć, żeby ocenić jego figurę. Również mam 158 cm, ciągle słyszę "ale chudzina" i nikt nie wierzy, że ważę 57 kg. A ważę. Jak to mówi moja mama, jestem ubita :P . Moja koleżanka o tym samym wzroście wygląda podobnie jak ja, a waży 45 kg. Gdybym ja zeszła do 45 kg to chyba bym zniknęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika28047
dokladnie w dupie - trzeba sie dobrze czuc ze soba i to jest wazne - a jakies tabele - czy takie tam - poszol won !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexi lAady
anika28047 Rozmiar XS przy BMI ponad 2o? to niemożliwe :D to tak jak ja bym ważyła przy swoich 170 cm 60 kg :D A ważę 55 kg i mam rozmiar S/M. ladnie ściemniasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexi lAady
a XS to ma koleżanka która przy 158 cm waży 44 kg więc nie kłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dbhrh
ja mam 158 i 48 kg i wygladam zbyt chudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się 47 kg na 150 cm to troche dużo, nie wierzę w te XS :O masz takie BMI jak ja a ja ważę 65 kg na 176 cm i dallllleko mi do XS :D chcę zrzucić z 2-3 kg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha niemożliwe by przy bmi 21.3 mieć rozmiar 33 :D to jaki rozmiar nosiłyby szczupłę laski 170 cm 50 kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwerwerw
za mało.... :( Ja mam 152 cm i dla mnie wg BMI minimalna waga to 43-44 kg, max. 58, a idealna - ok. 48 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika 28047
to w takim razie nie waze 47 kg. ale kochane wazylam kiedys nie tak dawno jakies 7 lat temu 38- i jak ogladam zdjecia to to bylo ochydne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika 28047
a tak na marginesie kochane ja mam 3 dzieci i prawie 40 lat - i widze kolezank z mojego rovznika po jednym dziecku ....uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu- masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seksi lady, ja waze 58-60 ( ta w czasie okresu :D ) przy 167 i nosze S-M, z tym ze M tylko na gorze bo cyce mi sie w eski nie mieszcza :D, wiec kolezanka sciemniac nie musi a co do autorki, wage masz w normie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×