Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wróżkaREGINA

wróżby !!!

Polecane posty

Gość wróżkaREGINA
Panie marcinie do innego pana bylo o powrocie do bylej partnerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asve
Anna 13-10-1985 Michał 22-11-1984 kiedy bedzie dzidzius i czy dziewczynka czy chłopiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika...
Witam, Weronika 28.03.1986 czy spotkałam już lub kiedy spotkam tego jedynego? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżkaREGINA
Pani od telefonu. rozwiazane okaze sie bardziej smieszne niz straszne:)) pani ktora jest pomienieta ;doprawde dziwna data urodzenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający o ..
Znam tylko matki. Nie wiem czy on ma dobre zamiary. Przez jego pojawienie sie odebrał jej szanse na stworzenie pelnej rodziny z innym - ze mna. Nie wazne. Trudno. Dat nie moge publicznie podać wszystkich on tu moze bywac. To zly człowiek byl i wątpliwe czy sie zmienił. Dziękuję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżkaREGINA
Pani Weroniko spotyka go Pani codzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katerrina
zostalam pominieta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ^M^c2
Te regina wagina...a potrawisz wywróżyć sobie kiedy kojtniesz i skończysz wreszcie robić ludziom z mózgu wode? Nie wiem czy wiesz ale na tym świecie są...ludzie, którzy mogą się zasugerować tym co im pleciesz. Zdajesz sobie sprawę, że możesz komuś spierdolić życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżkaREGINA
anna i michał sliczna dziewczynka za mniej niz 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika...
to mnie Pani teraz zaciekawiła :) może jakieś sczegóły.... bardzo proszę... DZIĘKUJĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co mnie czeka w milosci
co mnie czeka w milosci 7.03.1985 Aneta brakowalo tylko kropek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżkaREGINA
Pytajacy o dziecko. To zrozumiale, prosze nie podac tej daty. Moge powiedziec nie jako wrozka, tylko zwyczajny kobieta z doswiadczeniem nie odkrywajac Ameryki" dziecko nie ojca biologicznego tylko kochajacego, nie zlego a dobrego czlowieka. tymbardziej ze z kart dziecka wynika ze jest szczesliwe, zdrowe. pozdrawiam i powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proxima77
Anna 17.07.1981 Mariusz 06.05.1971 Droga wrozko... nie narzekamy ostatnio na zdrowie.Natomiast moj przyjaciel jest starszy od meza. Zapytam jeszcze jak ulozy sie moje zycie zawodowe? dziekuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann@
czy spotkam jeszcze miłość? Anna 23.01.72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w to niewierzę
Pani Regino proszę jeszcze raz o wróżbę na Magdalena 16.04.1984 Rafał 31.01.1981 podała pani wróżbę na imię ANNA a chodzi o Magalenę co będzie z nami? czy bedziemy razem szczęśliwi czy to koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asve
Anna 13-10-1985 Michał 22-11-1984 czy nasze kłopoty z firmą da się jakoś odwrócić, albo czy będą przejściowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżkaREGINA
Ci ludzie jak ktos tu pisze, maja swoj rozum wole wolna i tu pisza czy dla zabawy ciekawosci czy dla rozwiazania problemu to bez znaczenia. a ja tu do zabojstw morderstw nie namawiam malo tego do niczego bo przeciez kazdy ma wlasny wole zrobi jak chce.tylko czasami ludzie sa na zakrecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katerrina
.04.2012] 22:38 [zgłoś do usunięcia] katerrina kiedy znajde prace i czy w zawodzie kasia 13.05.1985r?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżkaREGINA
pani anno oczywiscie nie bede wieczne klopoty to przejsciowy kryzys ktory trzeba zniesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katerrina
A JA ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżkaREGINA
Magdalena i Rafał nie potrafie pomoc..karty nie mowia nic jednoznacznie przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający o ..
Dziecko jest chore. Moze sie poprawi? Powazna astma. Czy bedzie lepiej? Wiem ze tak jest z tym ojcem ale gdybyś znała sytuację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska.....
prosze o wrozbe pawel 14.06.77 kaska 30.05.83 chcialabym zapytac o prace i jak nam sie dalej ulozy w zwiazku aleksander 10.02.2011pytam o zdrowie prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w to niewierzę
o mamo to jednak jesteśmy naprawdę wyselekcjonowanym przypadkiem . to chociaż proszę mi powiedzieć co z moją pracą Magdalena 16.04.1984 no i czy pobudujemy dom ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann@
Droga wróżko! O jakich kłopotach mowa : z dziećmi , finansowych , sercowych ? Anna 23.01.72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika...
bardzo proszę o trochę więcej szczegółów - w miarę możliwości. Jakoś nie potrafię sobie przypomnieć żebym jakiegoś faceta spotykała codziennie... 28.03.1986

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katerrina
ludzie mialo byc 1 pytanie a nie po 10 o boziu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżkaSASZINA
No wlasnie.. ani ja ani karty na wszystko nie odpowiedza, a wtedy nie nadazam i niechcacy pomijam innych Panstwa:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katerrina
a ja pisalam 0 22.38 i nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katerrina
.04.2012] 22:38 [zgłoś do usunięcia] katerrina kiedy znajde prace i czy w zawodzie kasia 13.05.1985r?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×