Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wróżkaREGINA

wróżby !!!

Polecane posty

Gość PYTANIE_WAŻNE
czy zmieni się w końcu coś w moim życiu zawodowym - pozytywnie ...jeżeli tak to w jakim terminie? z góry dziękuję za odpowiedź. bożena, 1981.02.20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evittka
Ewa, 24.12.1989 Kiedy ślub i ile dzieci będę miała. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżkaSASZINA
Pani Kasiu :)) praca jak najbardziej, w zawodzie jednak trzeba poczekac troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co mnie czeka w milosci
co mnie czeka w milosci 7.03.1985 Aneta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjh
i pomyslec ze tyle idiotej wierzy we wrózby , na Jasnej Górze jest taka tabliczka i ztamtad jasno wynika od kogo to wszystko pochodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to spier na jasna gore
ja wole może łysą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin marcinek
Ja w boga już nie wierze A ostatnio ogladałem film że kosmitę uznaliśmy za boga... pooglądaj troszeczke popatrz żę wszystkie religie są takie same. Że się łączą itd.. Mnie tylko smuci że nie będę bogaty. A chciałbym być bogatym skurczysynem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin marcinek
A wiesz że kult matki boskiej jest kościelny?? Że są tam słowa których nie powinno być ?? Że nie może być królową itd ?? Ze nie wolno robić ikon i obrazów świętych ?? KATOLU ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjh
pocxzytaj biblie i stamtad przytoczmi cos mądrego a nie z internetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez poprosze o
edyta 10.12.1988 co w moim zyciu uczuciowym widac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to spier na jasna gore
Dobra bez agresji. Niech spada do swoich i da innym zyc. Chyba wie ze czytając nas ma grzech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjh
i nie dyskutuje z toba na temat wiary bo nie jestes wart tego , to tak jak rzucac perły przed wieprze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ^M^c2
To nie wróżka...to czarodziejka jest!!!!! Zniknął mój post:) O przebacz wszechwiedząca i nie zamieniaj mnie w karalucha.... Regino...co mnie czeka? Podam Ci datę urodzenia a nawet godzinę imię i nazwisko. Tak sie głupio składa, że na 100% jest jeszcze co najmniej jedna osoba, które może podać takie same dane. Jakbyś była sprytna to brałabyś pod uwagę jeszcze jakiś dodatkowy czynnik...a tak to ściema żenująca jest. Co Ci to daje? Wyrabiasz sobie renome? jesteś w jakimś stowarzyszeniu wróżbitek i szukasz nowych terenów dla swojego procederu? Sama wierzysz w to co wypisujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin marcinek
No właśnie to jest z bibli katolu!!!! Nie nawidzę takich fanatyków religijnych nie mających o własnej wierze pojęcia.. W skrócie 70% w polskim kościele to blef i niezgodność z biblią. Po 2 gie jeśli byś zajoł się judaizmem tam chrystus jest posłańcem machometa I wszystkie religię się łączą. We wszystkich jest mniej więcej tyle. ŻYJ W ZGODZIE Z SUMIENIEM I NATURĄ. I NIE KRZYWDŹ 2 giego. TYLKO TYLE. To księża u nas dodali sobie w stylu dawaj na kościół. Kult matki boskiej itd. Mało wiesz.... a dużo gadasz. Po za tym nie szanujecie innych religi. Dla mnie mało ważne kto w co wieży w chrystusa machometa buddę. Szczęście czy siłę kosmosu. Jest taka siła jak kolwiek ją nazwiemy. Ale kult matki boskiej sanktuarii itd poczytaj poczytaj a potem sie wypowaidaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to spier na jasna gore
Marcin nie karm juz trola bo post sie psuje. Przyszło sie dowartosciowac chore dziecko katolików albo adwentystów i tyle. Olac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjh
islam ,judaizm ty wiesz o czym piszesz , poczytaj talmud i poczytaj koran , koran wzywa do zabijania niemuzułmanów i gdzie ty widzisz podobienstwa , w kolorze skarpetek chyba ze ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin marcinek
Nie karmie... bo nie ma sensu a wróżki już i tak nie ma.. To fanatycy religijni kolego... Jeśli byś się wczytał w biblie to żydzi powinni nas też mordować. Bo biblia i naród wybrany to żydzi kolego. W każdej religi na świecie masz tak Będziesz żył w zgodzie z sumieniem pójdziesz do nieba, osiągniesz nirwanę, lub urodzisz się miłym zwierzątkiem domowym. Będziesz żył źle pójdziesz do piekła, zamienisz się w demona, będziesz myszą albo czymś gorszym. Nie widzisz powiązań ?? U nas masz dekalog gdzie indziej co innego. Gdzie w dekalogu masz o ikonach, kościołach ?? Albo matce boskiej ?? AMENT nie wypowiadam sie do debili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to spier na jasna gore
Jestem religioznawca. Znam prawie na pamięć wszystkie te księgi pisma i inne głupoty. Z fanatykami nie wygrasz. Maja swoje interpretację to jak w urzędach skarbowych i sądach ;) nie reaguj szkoda energi oni sie tym żywią jak ktos probuje ich przekonać a oni udowadniają sobie ze umieją bronić swego. Ignoruj ok? Szkoda ze uciekla trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin marcinek
Mnie po prostu dobija jedno Żydów by zabili za to że są żydami. I nikt nie poda konkretnego powodu. Biblia ponad wszystko ( w zasadzie to ksiądz zawsze ma racje) A biblia jest dla żydów.... A czują sie jakby sami byli narodem wybranym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjh
łó ja pierdole wróżka wam uciekła (((( ha ha ha . wzieła miotłe i spierd.... od takich idiotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to spier na jasna gore
Bo są wybrani ;) szkodzi ci to? Są święci i jedyni i pójdą do nieba hehe wyluzuj ;) maja swój swiat. Tyle. Co sie przejmujesz. Miesiac temu jednego widzialem jak wywieźli do szpitala tak mu odbiło. Musieli psychotropy dac i nic nie dalo. Wiesz co zrobili? Egzorcyzmy kurwa w szpitalu myslalem ze sie posikam no ale wiesz na fanatyka tylko kontakt z bogiem dziala wiec pomóglo ;) tylko ja wiedzialem ze to moj kolega hehe żaden ksiądz haha debile ale niech se to zyje byle z daleka ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżkaREGINA
nie no ludzie... :|:|:|:|:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ^M^c2
Na stos z Reginą Niech czarownice zginą!!!!!! Osobiście będę dokładał drewek do ognia:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżkaREGINA
Kup sobie koło w walnij się w czoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to spier na jasna gore
W swojej karierze to juz 7-iu moj kolega psychiatra leczył udajac księdza ;) sam go uczyłem a debile go w d chciały calowac wrecz jaki to dar ma ;) mowie ci nie poradzi na fanatyka. Szkoda nerwow trzeba przytaknac i... Dac kolejna dawkę leku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżkaREGINA
Edyta 1988 Wielka milosc na horyzoncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ^M^c2
hahahahahahahaha:D:D:D:D:D:D:D Ale na horyzoncie zdarzeń? Może to tylko fatamorgana...wiesz takie zjawisko występujące na pustyni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja cie niemoge ja cie
regina a ja tobie wróze ze facet cie opuscił kilkaa miesiecy temu dwa ,moze trzy . a kysz kysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×