Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Martyna_rej_o.o

Darmowy Internet

Polecane posty

Gość Kroinis
Dnia 3.10.2019 o 20:46, Gość stackoni napisał:

no właśnie sm się zastanawiam nad tym a2 mobile, myślę że to aktualnie najlepszy dostępny internet.

Taki w pakiecie na telefon jak najbardziej jest git, dużo gb za małą cenę, oraz darmowy transfer na social media.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jugu
Dnia 2.12.2019 o 00:54, Gość Kroinis napisał:

Taki w pakiecie na telefon jak najbardziej jest git, dużo gb za małą cenę, oraz darmowy transfer na social media.

jak to darmowy transfer? o co z tym chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrambe
Dnia 6.12.2019 o 11:23, Gość jugu napisał:

jak to darmowy transfer? o co z tym chodzi?

ze jeśli korzystasz z facebooka lub messengera to nie obciążają twojego pakietu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majong

darmowy internet to tylko w aero2, świetna firma z dobrymi promocjami, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeran

z tego co wiem to w a2 mobile jest darmowy net.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzachun

No w A2 jest super bo jak ci się skończy np dany pakiet to nie odcinają Ci neta tylko Ci spowalniają. Spoko opcją bo na dobrą sprawę i tak działa i tak 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra

w a2 jest darmowy transfer na social media. ogólnie korzystałam z usług wielu sieci i musze przyznać że a2 radzi sobie najlepiej, odpowieda mi pod kazdym względem. teraz moj chlopak bedzie do nich przechodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markus
Dnia 3.01.2020 o 12:36, Gość sandra napisał:

w a2 jest darmowy transfer na social media. ogólnie korzystałam z usług wielu sieci i musze przyznać że a2 radzi sobie najlepiej, odpowieda mi pod kazdym względem. teraz moj chlopak bedzie do nich przechodzić

Niedoprecyzowane. Nie na social media tylko pakiet obejmuje facebooka i messengera. O innych z tego co wiem nie wspominają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rollit

aero2 totalnie, świetny internet i tak tanio że szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korsaz

wiem że aero2 ma darmowy necik, generlanie długo u nich jestem i wiem że mają świetną ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tobą, że niektóre kasyna są praniem pieniędzy, ale w żadnym wypadku nie wszystkie. Istnieją pewne prawa, których te instytucje internetowe przestrzegają. Na przykład mój ulubiony Goxbet  https://goxbet1.com/pl/bonus/default/bonusList daje różne kasina bonusy, aby ludzie grali, ponieważ to naprawdę dobre gry zebrane w jednym miejscu, ludzie lubią te fajne bonusy i idą grać, to jest przykład prawdziwego marketingu, a nie prania czegokolwiek. Nawiasem mówiąc, nie pamiętam, gdzie indziej równie łatwo byłoby otrzymywać bonusy! Pamiętam, jak byłem szczęśliwy, kiedy otrzymałem + 200% za mój pierwszy depozyt. To było niesamowite!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×