Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JaOnazla

Pofarbowalam wlosy i wyszly.........POMMOCY!

Polecane posty

Gość a ja radzę isć do dobrego
fryzjera, który specjalistycznym preparatem ściągnie niechciany kolor z włosów i odpowiednio o nie zadba, niestety to może kosztować ze 2 stówy albo więcej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrotce mamuska
heheh ciekawe jak ten fryzier sciagnie ten kolor - skoro włosy zostaly rozjasnione??? Kolor sie sciaga, jak sie chce jasniejszy. Nie farbuj, poczekaj - z cierpliwoscia to u nas kobitek zawsze jest najgorzej ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaOnazla
Ja juz mam na glowie duzo wydatkow do tego jeszcze do Fryzjera mam isc o NIE. z reszta tak popatrzylam w lustrze i stwierdzam ze to taki platynowy kolorek nie SIWY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaOnazla
Dziekuje Mamuska za Porady! jestes Boska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrotce mamuska
Nie ma za co :))) A nie mowilam, zobaczysz, ze sie przyzwyczaisz :))) Wy tam lepiej trzymajcie za mnie kciuki - juz powinnam rodzic, a malemu na swiat sie nie spieszy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Branek
wkrotce mamuska ile po terminie ?? Widać za dobrze mu tam :P Oby jednak nie za długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaOnazla
Mamuska to zycze Powodzonka! I czekam az sie pochwalisz malenstem. MY sie staramy o dzidzie ale nic nie idzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrotce mamuska
dzisiaj mija termin wedlug USG ;/ a ja juz mam dosyc!!! i zero objawow ;/ Heheh faktycznie chyba az za dobrze mu tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaOnazla
pastafarianka reaktywacja hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaOnazla
uwazaj bo zaraz sie zacznie zawsze tak jest Ja mysle ze dzisiaj w nocy urodzisz hihihih.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Branek
To jeszcze nie jest aż tak źle... Jeszcze bd chciała powrócić do tego jak maleństwo było w brzuszku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaOnazla
Dziewczynki Ide za niedlugo tutaj wroce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anya ryjbyyyk
zadnych cholernych zlotych czy jaskrawych blondow! zrobisz sobie wieksza tragedie aczkolwiek kolor oliwkowy! w zyciu mi nie klasc srednich/ciemnych popieli na zloty bo wyjdzie zielen! zostaw ten kolor w spokoju. wyplucze sie po ok 8myciach na blond, stonowany i chlodny. gwarantuje ci bo ja juz miliony razy eksperymentowalam z blondami na glowie i tez mialam rudosci, zoltosci, zielenie, niebieskie czy siwe haha wiec wiem co na jaki zaradzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrotce mamuska
anya ryjbyyyk: przeczytaj caly post, ona ma wlasnie chlodny blond, a wolalaby miec cieplejszy nie piszemy tu o zamianie cieplego odcienia na zimny, a zimnego na cieply :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaOnazlaaaa
JaOnazla - Mam dobra widaomosc! za rezykowalam i udalo sie ! poszlam do sklepu kupilam ciemny BLOND i mam cudowny Blond!! DZIEKUJE CI !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaOnazlaaaa
Mamuska**** to do ciebie dzieki Ci serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrotce mamuska
no widzisz :) super, ciesze się :))) tylko teraz dbaj o te włoski, żeby Ci się nie pokruszyły! Ile trzymałas farbe teraz na włosach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaOnazlaaaa
Kochana przepraszam ze tak pozno odpisuje:) trzymalam 20 minutek:))) Mam sliczny kolorek dzieki Tobie.. a Teraz bede sie zegnac z Toba poniewaz jutro lece do Polski na tydzien:) a Tobie zycze szybkiego rozwiazania i mysle ze do uslyszenia! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaOnazlaaaa
I Wesolych Swiat Wielkanocnych byc moze zajaczek urodzi sie w swieta hihihiihihih.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey , nie przejmuj sie - milam to samo. kupilam piekny blad i chyba trzymalam za dlugo, odrosty byly bland a reszta siwaaa. Nie mialam czasu na eksperymenty a przy krojeniu cytryny wpadlam na pomysl zeby poslarowac pasmo i ...dziala. pasemko w ciagu 3 min stalo sie blad. zrobilam to zaraz na cala skale .mam teraz piekny balejage Byc moze jesli zrobic plukanke z cytryny na calych , beda cale blond. mam nadzieje DZIEWCZYNY ze i dla Was to bedzie zbawienne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×