Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tysiasysia

BYŁA ZONA/KOBIETA

Polecane posty

Gość tysiasysia

Witam, nie zgadzam sie z opiniami ze drugie zony/partnerki sa gorsze od pierwszych i ze zawsze maja zly kontak z dziecmi swoich partnerow ja mam bardzo dobry kontakt z jego dziecmi (2 chlopcow , maluchy jeszcze ale dzieci czuja jak ktos jest dla nich dobry) i bardzo jestem za nimi natomiast jego byla nie daje nam zyc czy inne kobiety tez tak maja ze ta byla stara sie wam uprzykrzyc zycie ? czemu one maja z tym az taki problem ze ich byly ma juz nowa rodzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damski bokser
Bo jak jedna suka psa liże, to druga go gryzie. Taka sucza natura. A jak kolejna zacznie go lizać - to ty co zrobisz? Poliżesz czy ugryziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markewka9595
nie rozumiem dlaczego nazywasz kobiety sukami masz z nimi jakis problem to sobie z nimi to wyjasnij a nie wyzywasz wszystkie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damski bokser
Sorki - już się poprawiam: Bo jak jedna kobieta chłopca liże, to druga go gryzie. Taka kobieca natura. A jak kolejna zacznie go lizać - to ty co zrobisz? Poliżesz czy ugryziesz? Lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest i tak: Bo jak jeden facet kobietę liże, to drugi go wali po mordzie. Taka męska natura. A jak kolejny zacznie ją lizać - to ty co zrobisz? Poliżesz czy walisz po mordzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damski bokser
Wale po mordzie. Niekoniecznie faceta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markewka9595
no przeiez on/ona prowokuje ma jakis problem z kobietami. Ja zadałam powazne pytanie a nie dziecinada ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysiasysia
a ja pytałam tez zupełnie o coś innego :D liczyłam na odopwiedzi kobiet w podobnej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka.jedna.ja
autorko jezeli jestes przyczyna rozpadu tego malzenstwa to wiedz ze jak dzieci dorosna moga nie byc juz takie mile dla ciebie, badz co badz nazywajmy rzeczy i sytuacje po imieniu jestes kochanka zonatego faceta (o ile jest zonaty) pomysl sobie ze to twoj tata zwiazal sie z ina kobieta, jak myslisz co czulaby Twoja mama ? myslisz ze z usmiechem na ustach klanialaby ci sie na ulicy? a Ty przyjelabys taka kobiete jako nowego czlonka rodziny z szeroko otwartymi ramionami? wiesz...kiedys odezwa sie w Tobie wyrzuty sumienia i bedziesz zalowac byc moze dopiero przed smierca ale wspomnisz te slowa... swojego szczescia na nieszczesciu innych (zony, dzieci) nie zbudujesz a ja osobiscie uwazam ze tam gdzie nie ma Boga tam nie ma prawdziwej milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobiscie uwazam ze tam gdzie nie ma Boga tam nie ma prawdziwej milosci A co ma bóg do miłości??? Trzeba być po prostu porządnym człowiekiem. Ja z tzw mężem, po ślubie kościelnym (trochę z musu "bo tak wypada" a trochę dla sukni :p ) rozstałam się i mogę tylko z tego się cieszyć. Teraz żyję "w grzechu" i nie zamierzam ślubować. Co to da??? Wspólne opodatkowanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja osobiscie uwazam ze tam gdzie nie ma Boga tam nie ma prawdziwej milosci HAHAHAHA :D:D:D Z tyłka wzięte. I to nie boskiego :D Jak śmiesz poniżać narody, które boga nie znają? JAK ŚMIESZ, glino ludzka! Prochu nędzny! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
""""" [zgłoś do usunięcia] damski bokser Wale po mordzie. Niekoniecznie faceta """"" Ja bym nie walnął ,jeszcze flaszkę bym z nim wypił , że mi oczy otworzył. No chyba ,że by było coś na siłę ....to wtedy co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markewka9595
nie nie byli małżeństwem i nie nie byłam przyczyna rozpadu ... niektorzy nie czytaja uwaznie a pozniej oceniaja ja mówilam o sytuacji kiedy jego była nie daje nam zyc i nie umie zrozumiec ze ich zwiazek to przeszlosc ...a dokładnie co ma Bóg do milosci miedzy ludzmi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oficjalny chuligan J.CH.
Bóg jest miłością i każde "kocham Cię" pochodzi od Niego. Możecie w to nie wierzyć ale tak właśnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
""" Damascenka a ja osobiscie uwazam ze tam gdzie nie ma Boga tam nie ma prawdziwej milosci HAHAHAHA Z tyłka wzięte. I to nie boskiego Jak śmiesz poniżać narody, które boga nie znają? JAK ŚMIESZ, glino ludzka! Prochu nędzny!"""" Tam gdzie Pana Boga nie znają....są usprawiedliwieni. """a ja osobiscie uwazam ze tam gdzie nie ma Boga tam nie ma prawdziwej milosci """ Zgodzę się z tą opinią. Trzeba by poważnie zastanowić się nad związkiem kobiety i mężczyzny...... dlaczego ze sobą są. A to ,że jedno z nich klepie pacierze ... i według tych pacierzy nie postępuje ... \ być może nawet ich nie rozumie \ .to wcale nie usprawiedliwia ...mojego postępowania. Pan Bóg niczego w swoich przykazaniach ...złego nie nauczał. Może warto sobie te przykazania przypomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan Bóg niczego w swoich przykazaniach ...złego nie nauczał. Może warto sobie te przykazania przypomnieć. Taaa... Tylko, że przykazania zostały fajnie zmodyfikowane. I nie było ich 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damski bokser
Przykazań BYŁO 10. Pozostałe (kilkadziesiąt) to przepisy prawa. A modyfikacja - wcale nie fajna. Rzekłbym: prymitywna i prostacka. A i tak od kilkunastu setek lat nikt jej "nie widzi". Dama - doskonały przykład na moralność katolicyzmu w swej masie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykazań BYŁO 10. Pozostałe (kilkadziesiąt) to przepisy prawa. Gówno prawda :) Przykazań było więcej, ale! Ale zostały zmodyfikowane, kilka z nich połączono w jedno. A modyfikacja - wcale nie fajna. Rzekłbym: prymitywna i prostacka. Znasz takie pojęcie, jak "ironia"? Czy to abstrakcja dla ciebie? :) A i tak od kilkunastu setek lat nikt jej "nie widzi". Dama - doskonały przykład na moralność katolicyzmu w swej masie. Pijesz do mnie? Ech... Żaden z księży, którzy mieli zaszczyt rozmowy (a potem ucieczki) ze mną nie nazwałby mnie katoliczką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damski bokser
"Przykazań było więcej, ale! Ale zostały zmodyfikowane, kilka z nich połączono w jedno." Teraz już mam PEWNOŚĆ - ty Biblię czytałaś. Ale do góry nogami (pewnie dziecioki ci przełożyły) ;). Przykazań, króre Bóg dał Mojrzeszowi na kamiennych tablicach było 10. Kościół je zmodyfikował w ten sposób że jedno usunął, a jedno podzielił na pół, żeby liczba się zgadzała. Udowodnić - czy sama se poszukasz? A pozostałej części wypowiedzi nie zrozumiałaś ni w pięć. Ale nie chce mi się tłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz już mam PEWNOŚĆ - ty Biblię czytałaś. Ale do góry nogami (pewnie dziecioki ci przełożyły) . Nie nazwałabym Jakuba Wujka dzieciakiem :) Przykazań, króre Bóg dał Mojrzeszowi na kamiennych tablicach było 10. MojRZeszowi? Hmmm, nie znam. Wiem, że był MojŻesz, ale o MojRZeszu nie słyszałam. Poza tym... Gówno prawda :) Kościół je zmodyfikował w ten sposób że jedno usunął, a jedno podzielił na pół, żeby liczba się zgadzała. Udowodnić - czy sama se poszukasz? Powtarzam: GÓWNO PRAWDA :) A pozostałej części wypowiedzi nie zrozumiałaś ni w pięć. Ale nie chce mi się tłumaczyć. Nie dasz rady, mały :) Ani wytłumaczyć, ani przedstawić ani tym bardziej mnie przekonać :) Twoje chęci nie mają tu nic do rzeczy :) Jesteś po prostu za cienki w uszach na te tematy :) Za cienki o tych parędziesiąt książek, do których zwykły czy nawet mniej zwykły zjadacz chleba nie ma dostępu :) Zajmij się lepiej jakimś komiksem czy inną książką z obrazkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damski bokser
KATOLICKIE (z katechizmu) http://www.zaufaj.com/maly-katechizm.html#3 Dziesięć Przykazań Bożych Jam jest Pan Bóg twój, którym cię wywiódł z ziemi egipskiej, z domu niewoli. 1. Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną. 2. Nie będziesz brał imienia Pana Boga twego nadaremno. 3. Pamiętaj, abyś dzień święty święcił. 4. Czcij ojca swego i matkę swoją. 5. Nie zabijaj. 6. Nie cudzołóż. 7. Nie kradnij. 8. Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu. 9. Nie pożądaj żony bliźniego swego. 10. Ani żadnej rzeczy, która jego jest. MojŻeszowe (z biblii) http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=70 Dekalog1 2 Ja jestem Pan, twój Bóg, który cię wywiódł z ziemi egipskiej, z domu niewoli. 3 Nie będziesz miał cudzych bogów obok Mnie! 4 Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią! 5 Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem tych, którzy Mnie nienawidzą. 6 Okazuję zaś łaskę aż do tysiącznego pokolenia tym, którzy Mnie miłują i przestrzegają moich przykazań. 7 Nie będziesz wzywał imienia Pana, Boga twego, do czczych rzeczy, gdyż Pan nie pozostawi bezkarnie tego, który wzywa Jego imienia do czczych rzeczy2. 8 Pamiętaj o dniu szabatu, aby go uświęcić3. 9 Sześć dni będziesz pracować i wykonywać wszystkie twe zajęcia. 10 Dzień zaś siódmy jest szabatem ku czci Pana, Boga twego. Nie możesz przeto w dniu tym wykonywać żadnej pracy ani ty sam, ani syn twój, ani twoja córka, ani twój niewolnik, ani twoja niewolnica, ani twoje bydło, ani cudzoziemiec, który mieszka pośród twych bram. 11 W sześciu dniach bowiem uczynił Pan niebo, ziemię, morze oraz wszystko, co jest w nich, w siódmym zaś dniu odpoczął. Dlatego pobłogosławił Pan dzień szabatu i uznał go za święty. 12 Czcij ojca twego i matkę twoją, abyś długo żył na ziemi, którą Pan, Bóg twój, da tobie. 13 Nie będziesz zabijał. 14 Nie będziesz cudzołożył. 15 Nie będziesz kradł. 16 Nie będziesz mówił przeciw bliźniemu twemu kłamstwa jako świadek. 17 Nie będziesz pożądał domu bliźniego twego. Nie będziesz pożądał żony4 bliźniego twego, ani jego niewolnika, ani jego niewolnicy, ani jego wołu, ani jego osła, ani żadnej rzeczy, która należy do bliźniego twego. Liczymy i szukamy różnic ;) Kto pierwszy znajdzie - dostanie z liścia (na życzenie) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damski bokser
"Nie nazwałabym Jakuba Wujka dzieciakiem " A ja nadal twierdzę, że dziecioki ci przełożyły. DO GÓRY NOGAMI ci przełożyły i tak czytałaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damski bokser
"parędziesiąt książek, do których zwykły czy nawet mniej zwykły zjadacz chleba nie ma dostępu" O! I książki zakazane-dla-szaraczków się czytało! No i widać skutki - rozum poszedł na grzyby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i widać skutki - rozum poszedł na grzyby. To go łap :) Może jeszcze go znajdziesz :) Co do katechizmu... Katolicki do bólu :) Żaden autorytet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damski bokser
OK Poddaje sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
""""" Żaden z księży, którzy mieli zaszczyt rozmowy (a potem ucieczki) ze mną nie nazwałby mnie katoliczką """"" Na miano katolika....to trzeba sobie zasłużyć. Może nim nie jesteś ... to przynajmniej nie bądź uzurpatorem tego miana. Wiara to nie tylko wybór ale i obowiązek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Franka
Wychowywana bylam w katolickiej rodzinie.Chyba najbardziej zalezalo na tym babciom.Dzis nie chodze do kosciola,slubu koscielnego nie mam,ale za to mialam piekny slub cywilny w plenerze.Maz jest ateista,dzieci nie ochrzczone,ale Boze Narodzenie i Wielkanoc obchodzimy jako fajna tradycje,czas na spotkania z bliskimi. Czy to oznacza ze jestem zla osoba,nie kochajaca matka i mam potencjal mordercy? Przygladnij sie "taka jedna cos tam" wielkim wyznawcom Boga ktorzy-twoim pobratymcom ktorzy zostawili polroczne malenstwo pod gruzami na 20sto stopniowym mrozie,nie bedac pewnym czy nie zyje.Jak taki wyznawca boga moze klasc sie do cieplego lozka wiedzac ze maluszek gdzies tam na mrozie. A teraz mi odpowiedz gdzie ten bog jest? Sama powiedzialas ze od niego pochodza slowo;milosc..... Jest 2:45-nie spie,moje dziecko jest chore,czuwam i nie jest mi do tego potrzebny bog,ale dobry partner ktory teraz jest w pracy.Ale jutro mnie zamieni zebym ja mogla odpoczac.I to nazywa sie MILOSC,ZROZUMIENIE,SZACUNEK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×