Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tysiasysia

BYŁA ZONA/KOBIETA

Polecane posty

Gość damski bokser
Z Zniecierpliwiony - ty to mi wyglądasz na katolika z przekonania, zamiłowania i poglądów. Myślę, że na mszy bardzo blisko księdza stoisz. Bo łby do interesow macie podobnbe: - ksiądz - dajcie mi pieniążki to was chlapne wodą i rękami pomacham - ty - dajcie mi alimenty za to że nie chce płacić alimentów Minąłeś sie z powołaniem - gdybyś w młodości machał kropidłem, zamiast kutasem - to kto wie? Może byłbyś już biskupem. No i miałbyś kase na te nieszczęsne alimenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
""""" damski bokser Z Zniecierpliwiony - ty to mi wyglądasz na katolika z przekonania, zamiłowania i poglądów. Myślę, że na mszy bardzo blisko księdza stoisz. Bo łby do interesow macie podobnbe: - ksiądz - dajcie mi pieniążki to was chlapne wodą i rękami pomacham - ty - dajcie mi alimenty za to że nie chce płacić alimentów Minąłeś sie z powołaniem - gdybyś w młodości machał kropidłem, zamiast kutasem - to kto wie? Może byłbyś już biskupem. No i miałbyś kase na te nieszczęsne alimenta."""""" Ten sarkazm akurat w tym przypadku nie jest potrzebny , jest nie na miejscu i niczemu nie służy. Jak byś wziął wagę i zważył za i przeciw instytucji alimentów....to by Ci na pewno wyszło ,że ta instytucja jest chora i do jeszcze większej choroby doprowadza. Wiele kobiet \ bo to one najczęściej alimentów żądają \ zawiera związki małżeńskie lub się rozwodzi...dla instytucji alimentów. To samo jeśli chodzi o rodzenie dzieci. Tych manipulacji i kombinacji z tą instytucją alimentów jest tyle ,że roku by mi zabrakło by je wszystkie wymienić. Wspomnę tylko jeszcze ,że najczęściej daje ona złudne poczucie bezpieczeństwa. Bo ten kto nie będzie chciał płacić ...to płacić nie będzie. I też będzie kombinował. Nadto ta instytucja obciąża całe społeczeństwo. Rodziny by się tak szybko nie rozpadały ...gdyby w zanadrzu nie było instytucji alimentów. . Ta instytucja to wymysł feministek. Które albo same rodziny nie mają ,albo mają jakieś pokręcone , albo rodziny za wartość nie uważają. I moglibyśmy jeszcze tak długo dyskutować. """" - ty - dajcie mi alimenty za to że nie chce płacić alimentów """" To dokładnie tak wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damski bokser
No i co lachony (nie zawsze) pierdolone? Facet nie strzelił focha, nie zakleszczył się ani nie zapowietrzył. Tylko podjął RZECZOWĄ dyskusję. I za to cie lubie Z Zniecierpliwiony. No i nie da się zaprzeczyć, że masz 99,375% racji. Ale wyrugować szeroko rozumiane, niezdrowe mechanizmy prokreacyjne (w tym instytucje alimenowania), to trzeba by sięgnąć do prapoczątków, do mechanizmów które przez tysiąclecia (aż do ubiegłego wieku) regulowały relacje zarówno męsko-damskie, jak i rodzinne na styku członków tych rodzin oraz wyzwolić pierwotne - czyste siły samoregulacji. Na początek proponuję małą (bo pierwszą) krucjatę w tej intencji: będziemy chodzić po mieście i strzelać babom z liścia. Na początek we dwóch, ale w drugiej krucjacie będą nas już setki, w trzeciej - tysiące, w czwartej - miliony, a w ostatniej - zwycięskiej - MILIARDY!! Kto się przyłącza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysiasysia
Ty naparwde masz problem z kobietami moze idz do psychologa wyleczy Cie z Twoich paranoi ... a ilu mezczyzn zdradza bije upokarza swoje kobiety dlaczego tak bardzo sie upierasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysiasysia
a To ze kobiety zawieraja zwiazki lub maja dzieci dla alimentow to akurat sie ZGADZAM !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Franka
Tysia,zostaw ich,to takie nieszkodliwe swiry ktore czasami maja racje.Sieja swoja propagande,do podminowania innych a tak naprawde to takie maskotki kafe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Franka
dzieci sie ma bo sie je kocha a nie dlatego ze kiedys mozna miec z nich alimenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damski bokser
przy czym się upieram? W ogóle nie zrozumiałem twojego postu. Ty słyszałaś kiedyś o takich znakach: ,.; wielka litera? Czy tak piszesz jak gadasz: jednymcięgiembezzastanowieniaiskładu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysiasysia
Tak zauwazyłam :P ale akurat w tym jednym musze sie zgodzic chociaz nie do konca bo nie koniecznie zwiazkiby sietak szybko rozpodaly gdyby nie bylo prawa do alimentow ale znam kobiety ktore zachodzily w ciaze zeby nie isc do pracy lub zeby zatrzymac faceta po to aby pozniej np miec kase ....przykre ...stad bylo moje pytanie o byłe .... a zaraz zaczely sie pytania typu zostawil ja dla ciebie albo wyzwiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damski bokser
"maskotki kafe" :classic_cool: "dzieci sie ma bo sie je kocha a nie dlatego ze kiedys mozna miec z nich alimenty." A to apropos czego? Bo ni-chuja nie pasuje do dyskusji w tym wątku. Pewnie wątki ci się pojebały. Bywa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysiasysia
Przepraszam Panie Polonisto co ma duzo wolnego czasu i stale na necie siedzi ..... i wypisuje obelgi na kobiety .... Tak wiem co to duza i mała litera oraz co to znaki interpunkcyjne ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysiasysia
Nic jej sie nie poje.. napisała swoje zdanie do Twoich wywodów o alimentach ... Tak niektore kobiety kochaja swoje dzieci i dlatego je maja ale inne licza na pomoc panstwa lub byłego (alimenty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phiphiiii
dzieci dla alimetów? No daj spokój, 9 miesięcy ciąży potem, poród, nocne wstawanie, karmienie, zrzucanie pociążowych kilogramów, rozstępy, potem zamartwianie się co z tego dziecka wyrośnie. I to wszystko dla tych marnych 300-500 zeta miesięcznie alimentów, których więcej facetów nie płaci niż płaci. Chyba ktoś dostał cegłą w głowę będąc w drewnianym kościele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damski bokser
No i można? Wystarczy rzucić ze dwa chuje i już inaczej piszesz. A jakbyś jeszcze z liścia dostała, to inaczej byś chodziła. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damski bokser
"dzieci dla alimetów? " Przecież suka wcześniej czy później musi sie oszczenić. A jak do tego dostanie pare groszy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysiasysia
a moze jak Ty bys z liscia dostal to by Ci takie chore gadki przeszły ? Nie wiem ale czy nie zdajesz sobie sprawy ze wyzywajac kobiety nie okazujesz szacunku nawet dla swojej matki, babki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysiasysia
phiphiiii no niestety tak czasem bywa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damski bokser
"wyzywajac kobiety nie okazujesz szacunku nawet dla swojej matki, babki ? " Ot - dziurawa logika. :classic_cool: Jak faceta nazwę chujem - to nikomu do łba nie przyjdzie, że własnego Ojca obrażam Ale jak babe nazwe głupią pizdą - to..... sama wiesz co ci sie we łbie wyprawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysiasysia
nie nazywasz konkretnej kobiety pi.. tylko ogół a to różnica ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damski bokser
No cóż. A co ja na to poradzę, że pizda raczej rozumem nie grzeszy? No co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysiasysia
Straszny jestes wiesz ? Musis miec bardzo duzo kompleksów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damski bokser
Straszna to jest prawda, którą wam wykazuję. Boście jej wcześniej nie znały - bo znać nie chciały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Franka
"dzieci sie ma bo sie je kocha a nie dlatego ze kiedys mozna miec z nich alimenty." A to apropos czego? Bo ni-ch*ja nie pasuje do dyskusji w tym wątku. Pewnie wątki ci się poj**ały. Bywa. nie doczytales,patrz wyzej.czasem tobie tez sie pojebie,bywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damski bokser
Ksiądz Natanek na naszego pasterza !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damski bokser
"czasem tobie tez sie poj**ie,bywa " Racja Franka - zwracam honor. Bywa ;) No i MAM PODSZYWA! :classic_cool: Podszyw - zastanów się czy chcesz się pode mnie podszywać. Jesteś nie tylko dziurawy, ale i za GŁUPIAŚ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Franka
no to daleko nie zajdziemy z psychopata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damski bokser
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damski bokser
To napisał Mój (pierwszy-osobisty-umiłowany ;) podszyw.: "Ksiądz Natanek na naszego pasterza !!" Wpisałem w google: "ksiądz natanek" I oto zostałem skłoniony do zadumy. I zmuszon do poszukiwań. I oto co znalazłem w pierwszym wyniku: http://www.youtube.com/watch?v=IYD1IeM1Xv0 I zadumałem się - MA RACJĘ. Czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damski bokser
Podszyw - do ciebie sie mówi! Nie dość żeś dziurawa, głupia to i na tyle tchórzliwa żeby nie umieć ryja otworzyć w swoim własnym imieniu? Możesz to nadal robić pod moim nickiem. Jak cie na własny nie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysiasysia
kochanka Franka moze lepiej ignorowac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×