Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wierzbiccy2

czy możliwa ciąża

Polecane posty

Witam serdecznie Jaka jest możliwość zajścia w ciąże w opisywanym przeze mnie przypadku: Pieściliśmy się z mężem.On przez chwilkę dotknął penisem mojego wejścia do pochwy.Nie doszło do penetracji.Nie było wytrysku.To był 8 lub 10 dzień cyklu.Moje cykle trwają 31-33 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzr
nie ma możliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgk
Jesteś w ciąży.Gratuluje.To już 4 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego sądzisz , że możesz być w ciąży? bo podstaw to nie masz do tego żadnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otóż ja jakby nie patrzeć dorosła kobieta naczytałam się różnych rzeczy na necie i zwątpiłam :) Wszędzie piszą o preejakulacie.A zdanie tutaj sa podzielone.Może zapłodnić czy nie? mam córeczkę-ma już 4 latka,bardzo by chciała mieć rodzeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnio
wiesz co ale nasienie nawet z preejakulatu musi znaleźć się w pochwie a nie na zewnątrz. Nie ma ciąży. Córka chce mieć rodzeństwo a rodzice co? Staracie się czy nie? Bo od dotykania na zewnątrz pochwy się w ciążenie zachodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n,,;n,n,n,n,n;,
autorko, chyba za szybko wyszlas za maz, skoro takie glupoty tu wypisujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgk
To był żart.Miałaś dni nie płodne, stosunku nie było. Ile masz lat?Chcesz żeby córka miała rodzeństwo a dziwnie się do tego zabierasz.Radzę poczytać trochę książek z tej dziedziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×