Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vanesssa98

siła przyciągania myślami-porozmawiajmy

Polecane posty

Gość vanesssa98

Albert Einstein odkrył, że fizyczny świat zbudowany jest z energii. Energię tą nie można zniszczyć, można jedynie zmienić dowolnie jej formę. Energia składa się z cząsteczek, a każda cząsteczka energii wibruje z różną częstotliwością. Drewno czy papier różnią się od siebie ponieważ ich cząsteczki wibrują z inną częstotliwością. My również składamy się z energii. Subtelniejszą formą energii we wszechświecie są nasze myśli ( ponieważ nie są one materialne ) Cały wszechświat, wszystko co nas otacza jak i nasze myśli to ta sama energia. Chyba w to wierzę,a także w to że zarówno dobro jak i zło wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez juz o tym myslalam
moze i cos w tym jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanesssa98
ostatniego stolca miałam w momencie, gdy sikorka-bogatka przysiadła na brzózce pod którą przykucnęłam, by owego stolca oddać. chwilę później wspomniana sikorka zwróciła się ku mnie z lubieżnym uśmiechem i filuternym błyskiem w oku zatykając nos głośno zakasłała achu-kachu, kha-kha..!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanesssa98
-zazdroszczę wyobrazni :) chciałabym zeby wypowiedzial sie ktos kto doswidczyl czegos podobnego, ja wierze np. że mozna przyciągnąc mysli drugiej osoby, i zdarzylo mi się to wielkokrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miecz damoklesa
ciekawa teoria niestety ma swoje mankamenty typu: ty o kimś myslisz dobrze a ktoś w tym samym czasie o tobie źle powód: jego myslenie jest uwarunkowane schematem istniejącym w jego głowie popatrz na żebraków którzy chcą wydębić kasę... wielu ludzi chętnie na tekst "nie mam na chleb" dzieliło się żywnoscią... i znajdowało ją w najbliższym koszu, niejednokrotnie słysząc nawet gniewne mamrotanie obdarowanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez juz o tym myslalam
czy to znaczy ze jak kogos kocham i o nim mysle to on tez bedzie o mnie myslal? i to tak jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokok
oglądnijcie sobie na necie Sekret - prawo przyciągania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojeeeej
podszywie vanesssa98, to było po prostu nie do zajebaniaaaaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdegenerowanaMaupa
Ja w pewnym momencie przypomniałam sobie fajnego faceta z klasą którego kiedyś tam spotkałam. Pomyślałam, że dobrze by było zobaczyć go znowu.... bo w sumie był naprawdę fajny. Za niedługi czas wpadłam na niego i co najlepsze zaproponował wymianę numerów telefonu i prosił o kontakt za każdym razem gdy będę miała wolną chwilę.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffsaaaaaaffdzx
vanessa, w jaki sposób przyciągałaś te myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide spac 2
tez mysle ze cos w tym moze byc zdarzalo sie ze np. pomyslalam intensywnie o znajomej osobie i w ciagu kilku nastepnych mi nut dostawalam sms kilk dni temu rozmwialam z chlopakiem i powiedzialam, ze para moich znajomych chyba zapomniala o czesci pieniedzy ktora im pozyczylam, dosc intensywnie o tym pomyslalam, bo nie chcialam zeby pieniadze przepadly a nie wiedzialam jak sie delikatnie upomniec 15 min pozniej dostalam smsa ze chca podjechac i oddac pieniadze oczywiscie mozna to zrzucic na karb przypadku ale czesto mnie zaskakuje scaganie czyjegos spojrzenia myslami np. przypatrujesz sie osobie (intensywnie przy tym cos sobie o niej myslac) i ona w tym momencie sie obraca albo mnostwo razy zdarzylo mi bezwiednie obrocic za siebie (zatanawiajac sie czemu to robie?) i zdac sobie sprawe, ze jakas osoba mi sie przypatruje tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdegenerowanaMaupa
HAH ściaganie wzrokiem to już inna sprawa kiedys stałam w kolejce po gofra przy okienku. Przez ulice przechodził super facet.... Nie widział mnie bo nie byłam na polu jego trasy, Ja gapiłam sie jak obiemiała, bo rzadko w moim mieście spotykam faceta dokladnie w moim typie. Facet przeszedł prze ulicę, cały czas mają mnie z boku i potem z tyłu. jak już był ode mnie zupełnie odwrócony to... obejrzał się i popatrzył na mnie przez dłuższą chwilę. \ To był ten sławny palący wzrok . heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vazektomia odbytu
nie, my tak nie mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka razy bylo tak, ze myslal
am o pewnej osobie a pozniej ta osoba zadzwonila np. koleznaka, z ktora juz rok nie rozmawialam zadzwonila nastepnego dnia po tym jak o niej myslalam i kolega, z ktorym nie mialam kontaktu ok 8 lat!!!! wiec cos w tym musi byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfdx
no ale jak o tym myślicie? ja myślę i nic takiego mi sie nie przytrafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też w to wierzę, zwłaszcza właśnie jak o kimś myślę i ta osoba nagle dzwoni albo pisze.. Albo gdy wychodzę na miasto i nie chcę kogoś spotkać ale niestety jak na złość... Może to już prawo Murphy'ego:) A z drugiej strony czasami bardzo chcialoby się przyciągnać myślami i klops...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez juz o tym myslalam
no wlasnie, nieraz czegos b. sie obawiasz i jak na zlosc to sie przytrafia :( mam jeszcze jedna teorie: jesli ktos ci czegos b. zadrosci, tak z calego serca to na pewno ci to nie wyjdzie, ta zazdrosna osoba swoja zazdroscia i tymi negatywnymi myslami ci to popsuje, ale mysle, ze tylko niektore osoby to potrafia, te b.perfidne. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkjkjui
Kazde zyczenie moze byc spelnione, gdy sobie to intensywnie i dlugo obrazowo wyobrazamy. Podswiadomosc to po pewnym czasie zralizuje. Nalezy zachowac sie tak jakby to juz bylo spelnione. ja osiagnelem w ten sposob podwyzke plac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim222
Jassssne...ja mysle o kims non-stop, ale wcale a wcale nie sciągam tej osoby. Czasami (raz na ruski rok) mi się przyśni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę powiedzieć, że ja wierzę w siłę przyciągania myślami. Często zdarzają mi się takie sytuacje. Czasem nieświadomie myślę o danej osobie i nie mija jeden dzień jak dana osoba dzwoni, pisze, czy po prostu spotykam ją na ulicy. Choćby wczoraj miałam taką sytuację ;) jest pewien facet, na którym mi zależy. Bardzo chciałam z nim porozmawiać, aczkolwiek nie chciałam pierwsza do niego się odzywać. Tak więc przysiadłam na 15 wyciszyłam się i pomyślałam o nim. Przypominałam sobie najmilsze momenty, które z nim spędziłam, wszystko przełożyło się na moje emocje, z takimi silnymi odczuciami myślałam, że on to wyczuje i do godziny się do mnie pierwszy odezwie... nie minęła dobrze godzina, jak napisał do mnie czemu się do niego nie odzywam. ;) Wystarczy czegoś bardzo pragnąć, wierzyć w to w 100% nasze myśli mogą zdziałać cuda! :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam poważne problemy finansowe przez nieudane przedsięwzięcie w które zainwestowałam sporo gotówki . Przez długi czas nie umiałam się odkuć, czasem wydawało mi się że po prostu mam pecha, bo naprawdę się starałam i dawałam z siebie maksimum wysiłku. Chociaż nigdy nie przykładałam większej wagi do świata pozamaterialnego postanowiłam raz spróbować- zamówiłam rytuał przyciągnięcia pieniędzy na stronie http://moc-energii.pl/4.html . O dziwo moja sytuacja finansowa od tego czasu zaczęła się znacznie polepszać. Wreszcie mój wysiłek został wynagrodzony. Obecnie nie mam już problemów finansowych i mogę spokojnie się skupić na innych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×