Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta.......................

jakie sałatki na swieta wielkanocne?

Polecane posty

Gość kobieta.......................

Podajcie fajne przepisy sprawdzone na świeta wielkanocne nie liczac tej pospolitej sałatki jarzynowej. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta.......................
to macie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamikkamik
Pierś z kurczaka grilowana, makaron kokardki, suszone pomidory, uprażone pestki dyni, rukola. Sos: ocet balsamico, oliwa, ciut musztardy, sól, pieprz. Albo cykoria z orzechami włoskimi, serem "niebieskim" (Roquefort albo podobny wyrazisty), jajkiem na twardo. Na sos: oliwa, sok z cytryny, pieprz, sól (ostrożnie, ser jest słony). Można też dodać przecięte na połówki ciemne winogrona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryderka
Ostatnio moja ulubiona: Marynowany seler, lub jak ktos woli salatka z selera kukurydza szynka zolty ser (najlepiej podlaski bo nie jest gorzki) ananas z puszki kawalek pora majonez, sool i pieprz do smaku PYCHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełen relaks
Moja ulubiona: pierś z kurczaka, pekińska, kukurydza, ananas, majonez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełen relaks
gotowana pierś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja robię jarzynową tradycyjną
i ala gyros z tym, że bez tej chemicznej przyprawy "gyros" ale z naturalnymi przyprawami, reszta składników ta sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GasienniczkiDwie
Moją ulubioną wielkanocną sałatką jest sałatka węgierska z piersi gotowanych, papryki konserwowej, jajek i ogórków konserwowych i oczywiście dodaje się do niej majonez. Druga w kolejności to gyros. a trzecia ostatnio wypróbowana z niejakiej "Degi" sałatka krabowa. jeszcze nie wiem jak ją się robi, więc póki co kupuję, ale strasznie zasmakowało mi mięsko z kraba :) i też pojawi się u nas na stole. Taka mała awangarda zamiast tradycyjnej jarzynowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewikkks
Ja robię tabouleh bo wszyscy uwielbiamy i jakąś makaronową podobną do tej u kamikkamik albo taką, właśnie konsultuję z resztą rodziny co wolą: http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,777,132511200,132708405,0,2.html?v=2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama W
ja zrobiłam sałatkę z ryżem i kurczakiem ,pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryż, wędzony kurczak, kukurydza, ananas, szczypiorek, czosnek, majonez, sok z cytryny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×