Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DoRoTkA___

ile badań usg?

Polecane posty

Gość DoRoTkA___

Czy jak w ciąży chodziłyście do ginekologa prywatnie to na każdej wizycie robił Wam badanie usg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie na kazdej
chodze prywatnie do gina, ale nie mam usg na kazdej wizycie, jesli nie ma potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość color mini dater
ja chodzilam prywatnie i mialam na kazdej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam szpital na czerniakows
Ja miałam ciążę zagrożoną,więc w sumie się nie liczy... miałam na każdej wizycie prywatnej,na każdej państwowej i przy każdym pobycie w szpitalu-czyli raz w tygodniu. Ale jeśli z ciążą jest wszystko dobrze,to wystarczy jedno na każdy trymestr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypasione życie
Prywatnie i w sumie 4 klasyczne. Oprócz 1szego wewnętrznego przy potwierdzeniu ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niplette
Nie miałam na każdej i nie chciałabym. Na zajęciach z neurologii prowadzący dał nam do zrozumienia, że usg może się wkrótce okazać badaniem nieobojętnym dla płodu. Promieniowanie Roentgena też poczatkowo uważano za nieszkodliwe i prześwietlano pacjentów z byle powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaSobieMama ;)
Trzy ... i wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jest wszystko ok to te 3 wystarczą :) kiedyś (jeszcze 30 lat temu) usg praktycznie nie było (w PL były słownie 3 aparaty - Warszawa, Poznań i chyba Łódź) i jakoś nasze matki nas rodziły i zdrowi jesteśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdsdsggdsgfdg
To ja miałam trochę więcej :D 1 raz dopochwowo 2 raz przy zmianie lekarza 3 raz kontrolnie prywatnie usg genetyczne, usg polowkowe, usg w 30tyg. i 38 , no i przed porodem no, ale były "pewne" problemy, więc dlatego tak dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablbalablbalblbalbalablablab
Ja też miałam co wizytę, później po terminie jak byłam to przez 2 tyg chodziłam codziennie do lekarza na ktg i co 2 dzień usg, ale to już mnie na nfz zapisywał, bo bym chyba zbankrutowała. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam na każdej wizycie- teraz krótkie, Tylko pomiary plus tętno dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×