Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Mycha

Ciekawe miejsca w Szczecinie

Polecane posty

Sprawa do mieszkancow tego miasta. Poleccie mi atrakcje, ciekawe miejsca i mozliwosci spedzenia fajnie czasu. Do dyspozycji jakies 10 godzin mam jak nie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baron Justin de Vcipeval
sa tu niezle (tajne) burdele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wszystko? Myslalam, ze w takim duzym miejsce znajda sie przyzwoitsze miejsca.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baron Justin de Vcipeval
a jakiej rozrywki szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cokolwiek, moze byc kreatywnie. Jak sie ma 10 godzin do spedzenia tam to wiadomo, ze nie chce calego czasu zmarnowac siedzac w kawiarni :P I wolalabym bez samochodu, pozwiedzac troche itd. tylko nie wiem gdzie co jest, na jakiej ulicy, jak dojsc/dojechac i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baron Justin de Vcipeval
kreatywnie, powiadasz... idz wieczorkiem na ul. parkowa. tam leja w morde kazdego niezionala az milo. jak chcesz do tego noz w plecy to idz na niebuszewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego tak mało info D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo zachęcam wypożyczyć sobie jakiś fajny motocykl i zwiedzić parę ciekawych miejsc jak już będziesz mieć listę potencjalnych:) Firma www.abacusbikes.pl zajmuje się profesjonalnym wypożyczaniem, bardzo polecam, korzystne stawki, świetna zabawa no i wiele możliwości! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli wybieracie się do Szczecina by go zwiedzić to powinniście się też rozejrzeć za odpowiednim noclegiem. Od siebie mogę wam polecić www.parkowa13.com Tam na pewno spotkacie się z wysokim standardem za rozsądne pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×