Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozytywnie zaskoczona

2 blada kreska na teście. Grudzień 2012??

Polecane posty

Gość pozytywnie zaskoczona

zrobiłam przed chwilą test , druga kreska była blada, za chwilę zrobiłam test innej firmy i była wyraźniejsza. ostatnią @ miałam 9.03 to jest teraz mój drugi cykl po odstawieniu tabletek anty. przed braniem tabletek miałam cykl 28-31 kiedy powtórzyć test?? czy już mogę się cieszyć czy to raczej nie ciaża:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywnie zaskoczona
nikt nie miał podobnie/??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazelabiała
ja tak miałam i byłam we wczesnej ciąży. 5 tydzień to był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyszły Ci dwie kreseczki, ciesz się ;) powtórzysz test za tydzień i już będzie druga ciemniejsza :) Gratuluję 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bądz ostrożna ja nie miałam okresu 2tyg zrobiłam test słaba kreska poszłam do lekarza a tam żadnej ciąży nie ma nie było oby u Ciebie było inaczej, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pojde na bete po swietach, jak nie dostane @, ktora ma przyjsc pojutrze. Bo slyszalam ze mozna tak wczesna ciaze poronic, a ja nie chce sie rozczarowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozytywnie zaskoczona też zrobiłam dziś test i też mi wyszła 2 kreska bladziutka, okres powinnam dostać poniedziałek-wtorek , ostatnią @ miałam 02.03 mam nadzieję że w tym miesiącu @ nie przyjdzie za kilka dni powtórzę test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahhh ciekawe czy nam sie udalo dziewczynki :) jak narazie to do mnie ta druga kreska nie dociera... Ciekawe czy jutro tez ja zobacze na tescie ... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie nakręcam się że sie udało itp. kazałam mężowi kupić 2 test , zrobię w niedzielę rano, będzie miła niespodzianka jeśli wyjdą już 2 mocne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak miałam za pierwszym i drugim razem. Mam już córkę w domu, a teraz w czerwcu znowu nam się powiększy rodzina :) Myślę, że w Boże Narodzenie będziecie we 3 :) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak miałam za pierwszym i drugim razem. Mam już córkę w domu, a teraz w czerwcu znowu nam się powiększy rodzina :) Myślę, że w Boże Narodzenie będziecie we 3 :) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefgkobieta
ja myślę, że możemy gratulować :D nie powtarzaj testu tylko idź do gina lub na betę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miejmy nadzieje :) chociaz dziwi mnie to ze nie chce mi sie czesciej siusiac ani nic innego nie zauwazylam z objawow ciazowych, tylko te piersi i jajniki... No coz, zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na ta bete to muszę mieć jakieś skierowanie czy jak ??? a do gina będę to będę sie dopiero umawiać w przyszłym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefgkobieta
19rita nie musisz od razu sikać jak najęta, mnie też na początku tylko piersi bolały i brzuch jak na @ ;) na siusianie po 5 razy w nocy przyjdzie czas ;) pierdołka idziesz do laboratorium i robią Ci betę od ręki tylko musisz zapłacić, nie wiem ile bo ja od razu do ginekologa poszłam (okazało się, że był to dopiero 3tc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miejmy nadzieje :) chociaz dziwi mnie to ze nie chce mi sie czesciej siusiac ani nic innego nie zauwazylam z objawow ciazowych, tylko te piersi i jajniki... No coz, zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie mnie tez pobolewa brzuch jak na @, tylko to nie jest taki bol, ktory trwa caly czas, tylko poboli pare minut, pozniej jest przerwa, pozniej znowu pare min poboli i znow przestanie, tak samo jest z kluciem jajnikow. Ciekawe to... Chociaz tez sie nie nakrecam ze to to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki,ja właśnie zrobiłam betę wynik 5557,znaczy ciąża.@ miałam 3,03.Narazie to do mnie nie dociera,zwłaszcza,że to wpadka,ja mam już dwójke w domu.Super,że można z kimś o ty pogadać,nie wiem nawet jak zareaguje mąż,skakał z radości nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pierwszej chwili może nie będzie zadowolony, ale później jak już maleństwo będzie to pewnie będzie zupełnie inaczej mnie właśnie też tak pobolewa, choć nie jest to mocny ból, taki na "chwilę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli okaże się to prawda to dopiero będzie szał, bo u mnie w pracy to będę kolejną w tym miesiącu co jest w ciąży a ile lat macie dziewczyny i skąd jesteście ja mam 25 lat w tym roku i jestem z okolic Poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywnie zaskoczona
wlaśnie zbieram sie do apteki po kolejny test. Na betę już nie zdążę nigdzie, a do lekarza to zdecydowanie za szybko. Poczekam tydzień i wtedy pójdę. Mówię miałam ostatnią @ 9.03 więc jeżeli cykl 28 dni to dziś powinna nadejść jeżeli 31 to w poniedziałek wtorek powtórzę test i tyle. Mam już 2,5 letnią córeczkę:) co do objawów to jedynie mam mega duże i bolące piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam za Was kciuki dziewczyny :) ja w tym roku skończę 26l at i jestem w 6 miesiącu :) nie do końca planowane (planowaliśmy jakieś pół roku później) ale i tak mąż oszalał z radości, ja też ;) poszło szybko bo wystarczył raz bez zabezpieczenia (w rzekome dni niepłodne, hehe) i wpierw 4 testy wyszły negatywne - dopiero 5 pokazał dwie kreski, od razu go powtórzyłam i wyszły znów dwie wyraźne. Podejrzewałam ciążę bo miałam mdłości i strasznie bolały mnie piersi i brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jeśli chodzi o wiek to pobijam WAS wszystki mam 35 lat i dwoje dzieci,a tu wpadka,czy to nie obciach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywnie zaskoczona
wróciłam z apteki, zrobiłam test i tylko jedna kreska widoczna a ta druga taka bardzo bladziuśka chyba powinnam ten test zrobić rano. Kupię dziś jeszcze jeden i spróbuje jutro powtórzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tak miałam druga kreska bardzo bladziutka,jesteś w ciąży gratuluje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywnie zaskoczona
kitka35 bardzo bym chciała żeby tak było. Że też cholera dzisiaj piątek. Poszłabym na betę i byłoby jasne:) dobra nie kupuję już dziś żadnego testu. Powtórzę dopiero po świętach. 2 testy z rana widoczne 2 kreski, ten test 3 teraz widoczna blada kreska. Więc chyba już jasne:) kiedy dziewczyny idziecie do lekarza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluję, jesteś w ciąży :) skoro w środku dnia wyszła druga kreska (nie ważne że blada) to rano wyjdzie na pewno mocniejsza, skoro to 3 test to możemy gratulować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero dzisiaj dowiedziałam się o ciąży muszę to przetrawić,a przedewszystkim powiedzieć mężowi.Koleżanka z pracy zrobiła mi usg,widziałam to małe cudo,to już moje trzecie,bo mam już parke w domu a cieszę się jak dziecko.Do lekarza umówię się po świętach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×