Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

revolver

dziś Wielki Piątek - dzień oddania życia w imię miłości

Polecane posty

jednak Jezus z Nazaretu i inni , którzy poświecili życie za te istoty zwane "ludzkimi" , widząc wasze postawy oraz cele , zastanawiają się co takiego uczynili , by nimi gardzono i uczyniono z nich idiotów pośród "wielkiej i mądrej ludzkości"...czy warto było się tak poświęcać dla tego motłochu? :) p.s. jak zawsze pozdrawiam ateistów korzystających z "dni wolnych" [cześć]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W piśmie świętym jest taki fragment o pasterzu, który porzuca stado by ratować jedną jedyną owieczkę :) I choćby ze względu na tą jedną owieczkę (a wierzę że taka jest an swiecie) nie żałują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potwór spaghetti jest ze mną
Ostatnia wieczerza. Wchodzi skupiony Jezus, patrzy, a tu stoły zastawione najdroższym winem i jedzeniem. Pyta więc Piotra: - Skąd wzięliście na to pieniądze? - Nie wiem Panie, podobno Judasz coś sprzedał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alergia na koty
rev - masz ode mnie specjalne życzenia Wielkanocne Aby miejsce pogardy w twoim sercu zastąpiło zrozumienie ludzkiej słabości Pierwsza pieśń Sługi Pańskiego1 42 1 Oto mój Sługa, którego podtrzymuję. Wybrany mój, w którym mam upodobanie. Sprawiłem, że Duch mój4 na Nim spoczął; On przyniesie narodom Prawo4. 2 Nie będzie wołał ni podnosił głosu, nie da słyszeć krzyku swego na dworze. 3 Nie złamie trzciny nadłamanej, nie zagasi knotka o nikłym płomyku. On niezachwianie przyniesie Prawo. 4 Nie zniechęci się ani nie załamie, aż utrwali Prawo na ziemi, a Jego pouczenia wyczekują wyspy. 5 Tak mówi Pan Bóg, który stworzył i rozpiął niebo, rozpostarł ziemię wraz z jej plonami, dał ludziom na niej dech ożywczy i tchnienie tym, co po niej chodzą. 6 Ja, Pan, powołałem Cię słusznie, ująłem Cię za rękę i ukształtowałem, ustanowiłem Cię przymierzem dla ludzi, światłością dla narodów, 7 abyś otworzył oczy niewidomym, ażebyś z zamknięcia wypuścił jeńców, z więzienia tych, co mieszkają w ciemności. 8 Ja, któremu na imię jest Jahwe5, chwały mojej nie odstąpię innemu ani czci mojej bożkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdziele..
kup se w koncu lustro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alergia na koty
ten fragment jest SPECJALNIE dla ciebie 3 Nie złamie trzciny nadłamanej, nie zagasi knotka o nikłym płomyku. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alergia na koty dziękuję Ci (z dużej litery) bardzo ....jednak podtrzymuję zdanie , ze ludzkość żyje w XXI wieku , w tak rozwiniętej już świadomości , że ludzkie słabości są coraz mniejsze - chyba , ze uznasz, ze tylko pojedyncze jednostki są silne i na świadomość zasługują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem tak ładna, że gdybym cokolwiek ozdobiła mieszkanie, to zrobi się przepych i jest tandetnie. acha...czyli jesteś całą ubrana w rózne kolory jak choinka , a do tego masz jajka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reff chodzisz rozebrana i pomalowana farbami ? to rzeczywiscie ozdób nie trzeba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alergia na koty
.jednak podtrzymuję zdanie , ze ludzkość żyje w XXI wieku , w tak rozwiniętej już świadomości , że ludzkie słabości są coraz mniejsze Mylisz się rev w XXI wieku ludzkie słabosci sa coraz większe - to efekt deficytu braterskiej miłości jednostek ludzkich jaki promuje dziś świat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pomalowana a umalowana i nie naga bo w pończochach i szpilkach i nie chodzę a siedzę:) a cała reszta się zgadza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alergia na koty przykro mi , ale Świadomość rośnie wraz z rozwojem i ewolucją , dlatego Bóg (świadomość) pozwala na rozwój - jednak ludzkość nie potrafi się odnaleźć w miłości mimo , że ma możliwości ogromne i to sie dzieje świadomie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdziele...
tak sie pocieszaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słuchaj laluniu, na pierwszym
dziś jest dzień oddawania moczu na cele społeczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×