Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kredytobiorca

kredyt gotówkowy 40 tyś gdzie?

Polecane posty

Gość tommyleee

Brałem niedawno kredyt na samochód i sobie chwalę. Jednak lepiej kupić nowe auto nawet w ramach kredytu niż używane za gotówkę które się nagle na drodze rozkraczy w najmniej odpowiednim momencie. Kredyt samochodowy znalazłem przez Rankomat: finanse.rankomat.pl/kredyty/samochodowe. Dużo ofert w jednym miejscu, podajesz tylko raz parametry kredytu i dostajesz odpowiedź od kikudziesięciu różnych firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo, w ofercie Nest Banku mamy dla Klientów Indywidualnych kilka ofert kredytów: - Kredyt Nest Gotówka na KLIK (nawet 50 000 zł z okresem spłaty do 60 miesięcy. Bez ukrytych kosztów. Kredyt dostępny nawet w 24 godziny, bez wychodzenia z domu. Decyzję i warunki można poznać podczas wypełniania wniosku); - Nest Gotówka (kredyt gotówkowy do 250 000 zł na realizację dowolnego celu); - Nest Kredyt Odnawialny w Koncie (brak prowizji za udzielenie kredytu w przypadku spełnienia warunków określonych w regulaminie promocji, maksymalna kwota kredytu 4 000 zł, czas trwania umowy, z możliwością odnowienia 12 miesięcy), - Kredyt Nest Konsolidacja (kredyt konsolidacyjny do 250 000 zł, maksymalny okres spłaty 144 miesiące). Zachęcam do złożenia wniosku o wybrany kredyt w naszym banku. Więcej informacji można znaleźć na stronie banku: nestbank.pl/indywidualny/kredyty.html

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredyty

chcesz założyć konto lub wziąć kredyt gotówkowy zapraszam na stronę https://kamilka8.oferty-kredytowe.pl/, znajdziesz tam wiele ofert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damiangosc

Do 40 tysiecy uda się chyba pobrać pożyczkę gotówkową - bez banku. Ja korzystałem z porównywarki https://ocenbank.pl/chwilowki/bez-bik-erif-big-i-krd/

Pożyczałem 30 tys i się udało. Bez formalności niepotrzebnych i szybka spłata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania1
1 minutę temu, Gość Damiangosc napisał:

Do 40 tysiecy uda się chyba pobrać pożyczkę gotówkową - bez banku. Ja korzystałem z porównywarki https://ocenbank.pl/chwilowki/bez-bik-erif-big-i-krd/

Pożyczałem 30 tys i się udało. Bez formalności niepotrzebnych i szybka spłata

Potwierdzam, na stronie www.ocenbank.pl łatwo wybrać coś dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka24888

Może tutaj coś znajdziesz minipozyczka.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

polecam getin bank, śmiało bierz kredyt tam, nie pożałujesz 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vincent

Ja brałem kredyt w Getinie, co prawda jestem tak klientem od wielu lat, ale otrzymałem bardzo korzystne warunki. Ciężko mi powiedzieć jak z nowymi klientami i gdzie masz konto, ale może warto sprawdzić czy mają ofertę dla Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×