Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość flaj ałej

Odezwać się?

Polecane posty

Gość flaj ałej

Byłam jakiś czas z facetem,związek krótki i burzliwy,rozstalismy sie. Po rozstaniu utrzymywaliśmy jeszcze kontakt mailowy, on prosił abym wróciła,ale ja nie chciałam. W pewnym momencie zamilkł. Teraz zbliżają się świeta i jeszcze jego urodziny. Zastanawiam się,czy odezwać się i złożyć mu życzenia urodzinowe? On o moich pamiętał, dostałam prezent, głupio mi zatem jego olać. Z drugiej strony nie wiem,czy się odzywać, może on próbuje o mnie zapomnieć, a ja niepotrzebnie się przypomne życzeniami. Składacie życzenia swoim byłym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pirromannka
jeśli pamiętają o moich - nie widzę powodu dla którego mam demonstracyjnie olewać - zakładając, że pamietam i nie stało się nic co by sprawiło że nie chcę mieć tym z człowiekiem kompletnie nic wspólnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonawrona
hm zalezy ale w sumie zyczenia same jakims smsem beda ok, wyraz szacunku za to co było miedzy wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flaj ałej
No kiedy były moje urodziny to bylismy jeszcze razem i pamietal,dostalam prezent jak juz wspominalam...Nie bylismy zbyt zgodna para, troche mi napsuł nerwów ale nie mam do niego jakiegos zalu...Dobrze mu zycze,wiec mysle,ze powinnam zlozyc mu te zyczenia,najwyzej je oleje,nie odpisze... Wtedy bede wiedziala,ze bylym sie zyczen nie sklada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×