Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość arcioououds

dziewczyna bicie problem

Polecane posty

Gość arcioououds

witam, mam straszny problem i nigdzie nie natknalem sie na podobny wiec licze na wasza pomoc. otoz jestem z dziewczyna juz ponad 2 lata, ostatnio jej byly spotkal nas razem i cos marudzil, ale to olalem glownie dla niej, bo prosila zebym dal spokoj i ustapil, ok. Niestety sytuacja się powtórzyła, znów było to samo, po czym ona poprosila go zeby dal mi spokoj ( nie wiedzialem o tym), po prostu zeby sie brzydko mowiac odpier*olil, ale koles nie posluchal, powiedzialem jej wiec, ze jak go spotkam i bedzie cos dalej robil to mu zrobie krzywde, a ona wtedy zrobila mi awanture ze nie, ze sie o mnie boi i takie tam, poklocilismy sie. no i nagle sie dowiaduje, ze ona sie z nim spotkala chcac kolesiowi wytlumaczyc ze jego zaczepki sa bez sensu no i uwaga: doszlo do bojki. facet jest pocharatany, moj aniol nie wychodzi z domu. dlaczego ona to zrobila? jak spotkam goscia to go chyba zatluke, mowie jej to a ona na mnie jeszcze krzyczy ze mam nic nie robic bo cos mi sie stanie, czuje sie jak przyslowiowa piz*a a nie facet, wlasna dziewczyna mnie broni, co mam zrobic ? jak jej wytlumaczyc ze nic mi sie nie stanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×