Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

b1991

Pierwsze objawy kiedy

Polecane posty

Po jakim czasie od współżycia zauważyłyście pierwsze objawy ciąży? I czy jest możliwe że ( przy sexie przerywanym w 7 dniu cyklu) mogłam zajść w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnio
a co już masz objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jeszcze nie mam bo dopiero 5 dni minęło od współżycia, ale ejstem ciekawa jak u innych osób czasowo z objawami było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko jest możliwe, ja zaszłam w ciąze w "teoretycznie " dniach nie płodnych i przy prezerwatywie :P objawy jakieś w 5 tygodnu od om - zwymiotowałam poranną kawe. A tak po za tym czułam się jak przed okresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja muszę być dobrej myśli żeby tej ciąży nie było bo zażywam już kilka miesięcy Aknenormin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-----nna
A co to jest? Ja pierwsze objawy zauważyłam okoo tygodnia po dacie spodziewanej miesiączki. Były to żyłki na piersiach, straszny ból piersi, ból brzucha jak przy okresie. Po kolejnych 2 - 3 dniach doszły mdłości i wymioty, czyli chyba dość szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwoala
Trzy dni po zakończeniu owulacji (czyli w 17 dniu 26 dniowego cyklu) piłam wodę hektolitrami (a normalnie jej nie znosiłam) i miałam obolałe powiększone piersi (a przy @ nigdy) - dziecko planowane co do godziny, więc zwracałam na objawy szczególną uwagę :) Natomiast dodatni test ciążowy wyszedł mi dopiero po tygodniu od spodziewanej @ (a poprzednie ujemne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest to lek (stosuję go na trądzik)przy którym nie można zajść w ciąże, mogą wystapić Bardzo ciężkie wady u niemowląt: - wady centralnego układu nerwowego, np. wodogłowie, niedorozwój móżdżku, - zmniejszenie czaszki, - zniekształcenie twarzy, - rozszczep podniebienia, - zniekształcenie ucha (brak małżowiny, wąskie przewody słuchowe lub ich brak), - zniekształcenie oka, - niedorozwój układu krwionośnego, - niedorozwój grasicy i przytarczyc. Ponadto istnieje zwiększone ryzyko poronień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czara Goryczy
ja praktycznie żadnych objawów nie miałam przez pierwsze tygodnie ciąży - może brak apetytu przez tydzień i dwa...gdybym nie wiedziała że w ciązy jestem to pewnie w ogóle tego bym do ciązy nie porównała...więc nie ma co się doszukiwać objawów, ale po prostu pomyśl o normalnej antykoncepcji jeśli nei chcesz małego pieronka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czara Goryczy
acha...miała znacznie powiększone sutki - serio i to w gruncie rzeczy od 2,3 tygodni od zapłodnienia....jeśli już to w tym czasie pojawiają się jakieś objawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fewfwerfw
na tydzień przed terminem najbliższej, spodziewanej miesiączki czułam wciąż parcie na pęcherz, jakbym się przeziębiła a to już była opuchlizna wewnętrznych organów test robiłam dopiero za dwa tygodnie, gdy okres o tydzień się spóźniał i wyszły dwie grube krechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnio
a ja przy dwóch ciążach nie miałam żadnych objawów. Tyle że okres się nie pojawił więc zrobiłam test. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarryssa
a ja trzy dni przed @ czułam jakby pieczenie w dole brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama na wakacjach
pierwsze objawy zauwazylam przed okresem, byly takie same jak na okres ale okresu brak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×