Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samochodówka

nowe stare autko

Polecane posty

Gość samochodówka

wiecie co mam problem. chciałabym kupić samochód za około 500- tys. dodam że byłoby to moje pierwsze auto a zastanawiam sie nad vw golfem, mazdą 323f albo hondą civic i mówię tu o wersjach hatschback benzyna. i nie znam się na samochodach dobrze. jestem tylko kobieta. ale chciałabym na poczatek kupić coś tanszego by móc udoskonalić troche swoją jazdę i zdobyć troche doswiadczenia za kierownicą. dodam że prawko mam od poł roku . jakie auto wybrac by jednoczesnie nie było zbyt drogie ale i bym ni emiała problemu że zaraz stanie mi okrakiem na drodze i amen. honda dobre silniki. mazda to samo. vw ogólnie szeroko dostępne częsci zamienne...jakie są wasze opinie..?? co mi doradzicie.? szczególnie licżę tu na opinię panów..Wy jednal macie troche o tym pojęcia :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samochodówka
auto ma byc za 5000 tys zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inzynier serwisowy/...........
za 5 tyś to saxo 1,5d ( to samo 106 jest tańsza ale gorzej wyposażona) Corsa 1,7 isuzu micre Albo wersje w gazie. Z takich babskich. Z podanych nic.. mazda gówno a golf loteria. Z większych to astre za 5 tys hmmmmmmmmm Kurde trudno o coś innego. golf 3 to straszna loteria :( 10 lat doświadczenia serwisowego od rtg do sprzetu medycznego i rehabilitacjnego. W czasie wolnym profesjonalne doradztwo sprzetu. Jako jedyny powiem ci prawdę bo nie sprzedaje ci produktu. Znam wszystkie wady produktów. M.in wady konstrukcyjne. Dodatkowo podam najniższą cenę w necie i w promocji. Podam gdzie dostać BEZPŁATNY INTERNET MOBILNY koszt karty sim 27pln zasięg cała polska. BRAK INNYCH OPŁAT. 50pln/przedmiot gg4177491 Naprawa zdalna komputera 30pln/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samochodówka
co prawda nie przepadam za citroenami...ople tez mnj ie nie rajcują ale kto wie..kurcze i wiem że na golfy 3 to trzeba trafić...ale choruje na nie...to samo ta honda civic..nęci mnie strasznie...a co sądzicie o peugeocie 206??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inzynier serwisowy/...........
A tak na serio skad ta ściema że mazda ma dobre silniki??? To najgorsze silniki na całej planecie. Najpierw się pchali w wanka. Paliły po 20l. Potem uczyli się robić tłoki. Mazda 6 to najwieksza porazka jaką świat widział. 323 i 626 to jedyne NADAJĄCE SIĘ DO CZEGO KOLWIEK AUTO OD MAZDY. Co nie znaczy ze wciaz do dupy. Myślisz że czemu kosztują 3 tyś :) Jakiś mazdziaz to powiedział ?? Obecnie w końcu pomyśleli i zamawiają silniki a sami nie produkują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inzynier serwisowy/...........
206 jest ok ale zjebane zawieszenie. Nie na polskie drogi. Po za tym za 5 tyś nie dostaniesz chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inzynier serwisowy/...........
Może pomyśl o seacie toledo. Powinnaś dostać. Jak nie chcesz citroena czy opla. Ale to dość długie auto jak na kobite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samochodówka
no własnie mam pojęcie że potrzebuje krótkiego auta choc jezdziłam passatem w combi i było ok...ale i tak nie podobaja mi sie długie samocody dużo pewniej się czuje w mniejszym aucie. seat.hmm..a fordy??? a hondy>>>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samochodówka
wyjdzie na to że kupie se malucha. mały niedrogi i wszędzie wejdzie...a jak sie rozleci to co szkodzi kupic nast za 3 stówy xd:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samochodówka
a jeśli chodzi o mój buudżet to po prsptu nie stac mnie na razie by wydac więcej. dlateody,go szukam coś w granicach...ale strasznie mnie wpieniają te kwadratowe samochody. boooże jakie to brzydkie. blee..choć wiem, ma jeżdzić a nie wygladać. ale chyba kazy by chciał by go sąsiad zza płotu nie wysmiewał nie?? a golfy 3 są jeszcze starego typu ie.czyli kwadratowe..ale i tak mają cos w sob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inzynier serwisowy/...........
a co ty niby za 5 tyś chcesz kupić?? eskorta ??? eee Honda za 5 tyś ?? nic poza civickiem nie dostaniesz. Diezla niby nie chcesz ... punto jeszcze ale przy tej cenie to moze być nieźle zajechane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inzynier serwisowy/...........
Sxo jest przeciez najladniejsze z wszystkich podanych?? W lifcie bezyniak bez problemu. A diezla tez dostaniesz. http://otomoto.pl/citroen-saxo-C23284069.html Za 4 tyś w diezlu nawet jest. Bity z kazdej strony ale jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samochodówka
no to przecież pisałam ze honda civic jest ok i wygląd mi pasuje i sena :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samochodówka
no i tam ktoś mi jeszcze coś poradzi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samochodówka
no to pomoże mi ktos jeszcze ?????????????????????prosze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczęśliwa77
Seat ibiza, spokojnie wyrobisz w tej kasie, młody to on nie będzie ale jak na pierwsze auto ok. vw polo też fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samochodówka
myślisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inzynier serwisowy/...........
Ibiza gnije na podszybiu a w tej cenie to już będzie mega zgnity. Taniej i lepiej kupi toledo. Polo jest drogie bo jest małe głupie ale tak jest. W dodatku na każdej górce bardzo słuchać zawieszenie. Jest króciutki po prostu. A tańszy i lepszy jest golf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samochodówka
no to myślałam o golfie ale sam pisałes. to loteria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arrrrrrrrr
mialem w zyciu 7 golfow , zaden mnie nie zawiodl , wedlug mnie nie ma lepszego malego auta ,polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samochodówka
no właśnie tata mojego 3 roka ma golfa III z 92 roku i sprawuje swietnie. na dodatek jest zadbany i naprawde mi sie podoba.małe wielkie per autko. super sie nim jeździ :):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×