Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kawa Swiateczna

Jak dlugo walczyc o faceta?

Polecane posty

Gość Kawa Swiateczna

Jestesmy z chlopakiem 2 lata razem. Od poczatku byla to piekna,romantyczna milosc,pelna idealow i to on mnie tym zarazil! Nigdy nie bylo nic wazniejsze od nas samych,masa spedzanego czasu razem,na wspolnych zainteresowaniach i tych osobnych,ale juz oddzielnie. Spotkania ze wspolnymi znajomymi i osobno z wlasnymi. Mnostwo planow na przyszlosc. Pol roku temu wszystko zaczelo sie zmieniac. On zaczal sie oddalac,o wszystko miec problem. Zaczal uciekac ode mnie,zmienil sie. Z idealow nic nie zostalo. Stwierdzil,ze nie wie czy kocha. Bez wiekszego powodu. Zawsze klocilismy sie,jak kazdy,ale poza tym wszystko bylo dobrze. Ale nagle zaczelam czuc sie niewazna i odepchnieta... A teraz historia jego rodzicow... Pobrali sie z wielkiej milosci po kilku miesiacach (takie czasy),a po kilku tygodniach zaczelo sie psuc miedzy nimi wszystko- matka zabraniala ojcu wyjscia na ryby z kolegami,przestala okazywac czulosc ojcu,w koncu zaczela sie czepiac o wszystko. Gdy urodzili sie dwaj pierwsi synowie,dostala szalu,wyzywala sie na ojcu,odciela od dzieci. On popadl w alkoholizm i dalej sytuacja jakich tysiace... Historie jego rodzicow znalam od dawna. Zawsze obiecywalismy sobie,ze z nami bedzie inaczej,a tymczasem odnajduje w nim te same cechy,co wykazywala jego mama,nasza historia zaczyna wygladac jak historia jego rodzicow... Od miesiaca jest zle. Ale walcze,bo kocham i wiem,ze on tez. Pokazuje to w tych krotkich chwilach kiedy jest jak dawniej- dobrym i wspanialym facetem. Po jego zmianie wszyscy zaczeli mowic,zebym go zostawila,ze tak juz bedzie. Nie umiem tego zrobic. Ciagle wierze,ze moja miloscia i zaanagzowaniem moge go nawrocic. Tylko nie wiem,moze sie myle? Moze on po prostu jest jak jego mama? Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×