Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lil ayo 27

Czy on czegoś chce?

Polecane posty

Gość lil ayo 27

Rok temu rozstałam się z chłopakiem po 4 latach razem bo poznałam kogoś. To było coś pięknego, szybko poszło, ale on był bo bolesnym rozstaniu z dziewczyną, która go zdradziła, a ja też miałam na głowie nie tylko ex ale inne problemy i nie wyszło, 3 miesiące i jakoś się rozeszło. Przez ten czas chyba zdążyłam się zakochać, nawet na pewno, on pewnego ranka nawet mi powiedział, że cieszyłby się jakby ze mną zaliczył wpadkę.. On otwarcie mówił o tym, że chce mieć już rodzinę etc. I ja też to z nim poczułam a nigdy wcześniej nie, nawet z tym ex z którym byłam 4 lata i był o wiele przystojniejszy etc.Zepsuło się, nie wiem dlaczego, mi odbijało, on też czasem wolał być sam i w końcu poprosiłam go żeby przestał do mnie dzwonić bo nie umialam sobie z tym wszystkim poradzić.Wkurzył się najpierw i życzył "szczęścia w życiu" a jak się uspokoił to powiedział, że to jego wina, ja powiedziałam,że potrzebuję odpocząć i że do niego zadzwonię za kilka tygodni.Zadzwoniłam po 2 tygodniach na 3 minuty i powiedziałam,że muszę kończyć, był jakiś smutny. I od tamtej pory cisza przez pół roku... Na początku bardzo często o nim myślałam, wszystkie miejsca mi o nim przypominały, zmieniłam prace, mieszkanie i powoli było lepiej. A teraz nagle po pół roku napisał do mnie na maila, że niby nowy adres maila podsyła i spytał co słychać załączył link z jakąś piosenką jak kiedyś.Odpisałam, że ok i też spytałam co słychać to odpisał,że musimy na piwo razem wyjść pogadać bo minęło tyle czasu i spytał czy nie zmieniłam nr tel. odpisałam,że nie zmieniłam, wymieniliśmy 'wesołych świąt' i cisza... Boję się, że to wróci, tęsknię za nim ale boję się,że on pisze do mnie z nudów... Wiem z innego źródła że on przez ten czas był sam jak nigdy bo no zawsze kogoś miał. Faceci tak z nudów czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×