Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jak wyrwac wiecej kasy???

4500 z 18000 - sad wymyslil - toz to kpina!

Polecane posty

Gość nc sbxmnc
:)\ "9 Mówię wam, że kto się rozwodzi ze swą żonąjeśli nie z powodu rozpustyi poślubia inną, popełnia cudzołóstwo. ha ha ha własna interpretacja jak widze góruje :) gdyby tak było , kosciół dawał by rozwody , a ze nie daje ! a tylko mkzna unieważnic małzensto , a to osobny temat , to juz wiesz co i jak :) mamy tak , mamy alkoholizm - jest to choroba i nie mozesz z tym dyskutować ! mamy sexoholizm - jest to tez choroba ! i chcesz z tym dyskutować ? wszak napisane jest też w zdrowiu i chorobie nie opuszczę az do smierci :) prosze cie zatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nc sbxmnc
maż , czy też zona , ma cierpiec z powodu niecheci zony , czy meza do sexu ?????? - tylko to przykład !!:) jesli tak , to maż i zona , moze cierpiec i zyc dalej z racji rozpusty meza czy zony , choc rozpusta to za duze słowo , powiedzy posiadania kochanki . jak widzisz , da sie zawsze w własną stone pociagnać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nc sbxmnc
homosexualizm , to też choroba ! gdybys była lisbijką , coś bys na ten temat wiedziała , a tak piszesz , cytujesz słowa , ktorych teresc jest przypisana Jezusowi , ale czy tak naprawde jest ? co moze człowiek w ciele mezczyzny czujacy sie kobieta za taki stan rzeczy ? co moze kobieta , ze pociagają ją kobiety ma sie powiesić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko byłam w podobnej sytua
czyzby matacz krył sie pod tyloma nikami ? bo nie wiem z kim pisze :) ale równie miło :) Według Biblii niewinnemu współmałżonkowi przysługuje prawo zadecydowania, czy rozwieść się z partnerem winnym rozpusty (Mateusza 19:9). "9 Mówię wam, że kto się rozwodzi ze swą żonąjeśli nie z powodu rozpustyi poślubia inną, popełnia cudzołóstwo. Masz prawo do rozwodu ale nie musisz z tego korzystac . Przeczytaj ze zrozumieniem :) niechec małzonka do seksu ? alkoholizm ? seksoholizm ? To choroby , ale mozna je wyleczyc całkowicie lub w bardzo duzym stopniu . zapewne wymagaja wiele pracy i cierpliwosci obojga małzonków . homoseksualizm ? nie wiem jak to nazwac ale na pewno nie jest to normalne . Moze troche choroba , troche modą , troche wymysłem samego siebie . ------------------------------------------------------------------------------ nc sbxmnc maż , czy też zona , ma cierpiec z powodu niecheci zony , czy meza do sexu ?????? - tylko to przykład !! jesli tak , to maż i zona , moze cierpiec i zyc dalej z racji rozpusty meza czy zony , choc rozpusta to za duze słowo , powiedzy posiadania kochanki . jak widzisz , da sie zawsze w własną stone pociagnać co zrobił drugi małzonek by pomóc ? przeciez po słubie miała ochote na seks ? poznałes przyczyne ? czy tylko skorzystałes z okazji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kxjcbskd
nalepiej i najprosciej wine znalesc w tym kto zdradza , i czy to bedzie facet , czy kobieta tak sie niestety przyjeło . Karmią nas dyrdymałami , ze trzeba panowac nad popedem , ze nie wolno myslec cipą , i fiutem i cała ta masa głupot jest i istnieje :) Rozumiem , jezeli nic sie nie zmieniło , maż , zona jak zawsze chetna na sex i zabawy , a mimo to jedna z stron zdradza , z zwykłej powiedzmy ciekawoaci jak bedzie z innym /inną . Tak sie zdarza ! ale w wiekszosci przypadków jest inaczej . Zawsze sex jest postrzegany jako zło ! zawsze kiedy nie jest on wynikiem chcenia oboje stron i to zyjacych w zwiazku małzenskim , albo partnerskim jezeli rozpatrujemy sprawe w siwecie swieckim , a nie katolickim . Powtarzam - gdyby tak było napisane w Bibli , cała rzesza zdradzonych ruszyła by szturmem na kler by ten dał im rozwody by ci z nowym juz wiernym partnerem mogli zawrzec noy zwiazek a tym samym uczestniczyć , w spowiedzi swietej i komuni , bo tak niestety wiara pozostaje , ale juz praktykowanie jej jest niemozliwe , bo ... ksiadz rozgrzeszenia nie da bo nie moze , a co za czym idzie komuni swietej przyjmowac nie da rady !:) Piszesz o wyleczeniu owych wspomnianych chorób , ok ale czy ktoras chce czekac i leczyć ? nie od razu jest rwetes , pakowanie walizek i rozwody ! przyczyna ? a jaka jest przyczyna starzenia sie i zmarszczek ? i prosze to dobrze odebrac ! zadna po prostu kolej rzeczy , a ty jak zresztą wszystkie i wiekszosc szukasz przyczyny - po co ? i nie trzeba tu pisac i mówic o sexie , ale o innych aspektach tak samo . Praca - pracowała pracował ,a tera nie chce , bo po co ? wszak wychowuje dzieci , dzieci które dniami siedza u tesciowej , albo mamy , alebo maja jzu tyle lat ,ze nie trzeba ich juz nianczyć . widzi mi sie jakie nastepują nie bede wymieniał ! Bo i tka wszystko zaakceptujecie , ale sexu w zadnym razie , ma ruchac tylko mnie , w dodatku wtedy kiedy ja jasnie Pani tego zechce , a jak sie jasnie PAN NIE POSTARA :) nie zabiegnie by mi sie chciało a nie bedzie to rytualne wudu trwajace połowe dnia , to tez mu nie dam , no bo dlaczego mam dac jak mi sie nie chce , a nie chciec ma mi sie prawo :) i masz co masz , mogę to rozwinać jak bedzie potrzeba - tyle , ze doskonale wiece jak jest , tylko udajecie ze racja jest po waszej stronie . Kazdy dzis jest zapracowany , kazdemu moze sie nie chciec , ale bez przesady ! i o dziwo , ze to wlasnie kochankom sie chce ! :) a jak masz problem , wejdz na temat "kto z was zyje bez sexu i dlaczego " i piszą tam kobiety a nie mezszczyzni :) by mnie nie posadzic , z e ja jakis takis w kwesti sexu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko byłam w podobnej sytua
kazde wytłumaczenie jest dobre ... ale dobre w oczach czlowieka czy nie tłumaczysz samego siebie ? z ciekawosci ? jezeli masz wpojone zasady to ich trzymasz sie przez całe zycie i nie ulegasz trendom choc czasami bywa to trudne , jak pisał apostoł Paweł " bije ciało pięsciami " to w głowie czlowieka rodza sie pragnienia niedawno rozmawiałm z męzczyzna około 50 , przystojny , wysoki - gdy miał 33 lata zmarła nagle jego zona , mówił ze nie mógł sie odpedzic od kobiet - trzymał sie zasad - modlił by nie zgrzeszyc - tak tak slub poza obrebem małzenstwa to rozpusta to grzech ! po prawie 20 latach trafił na własciwa kobiete która wkrótce poslubił - dzisiaj mówi warto było czekac :) zył prawie 20 lat bez seksu dla kazdego w zyciu cos innego jest wazniejsze : dla jednego zasady Bozę dla drugiego ciekawosc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko byłam w podobnej sytua
co do kleru koscioła katolickiego nie wypowiadam sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DMNF SDM
A O JECHOWACH SIE ZAPEWNE WYPOWIESZ I TO SPORO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DMNF SDM
CHYBA CHCIAŁAS NAPISAC ZE SEX POZA OBREBEM MAŁZENSTWA TO ROZPUSTA :) ujme to tak , bredzenie ! tak samo jak sex przedmałzenski ... jego brak . czysta głupota , po slubie sie okazuje , ze do siebie w tej kwesti nie pasują i co dalej ? całe zycie brak czegos ? w imię czego ? a co to uciechy są zakazane ? to moze jed tylko ryz ! i chleb i absolutnie nic wiecej , po co ? dla zaspokojenia ciekawosci ? i pozbawianie sie uciechy ? Jechowy zawsze smecą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jmcnskc
kiedys ludzie wierzyli w Boga "Ra " ! dzis nazwa sie zmieniła jak i głoszacy w co kto ma wierzyć ! ciekawy artykół znajdziesz na tej stronie http://quantumfuture.net/pl/index.htm jest tu też wywiad jednego naukowca z Bogiem Ra , wywiad ten był monitorowany przez grupę innych naukowców , i zapisany jego tekst gdzie w tym wszystkom ów wywiad jest , teraz znalesc nie mogę . jesli napiszesz , ze pisza tam głupoty i wszystko jest fantastyką , zwaz , ze ktos inny moze tak napisac o wierze katolickiej , jechowów i buddystów itd. a co najdziwniejsze , to wszystko się łaczy , ale czytania masz co niemiara ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko bylam w podobnej sytau
16:23 [zgłoś do usunięcia] DMNF SDM CHYBA CHCIAŁAS NAPISAC ZE SEX POZA OBREBEM MAŁZENSTWA TO ROZPUSTA ujme to tak , bredzenie ! tak samo jak sex przedmałzenski ... jego brak . czysta głupota , po slubie sie okazuje , ze do siebie w tej kwesti nie pasują i co dalej ? całe zycie brak czegos ? w imię czego ? a co to uciechy są zakazane ? to moze jed tylko ryz ! i chleb i absolutnie nic wiecej , po co ? dla zaspokojenia ciekawosci ? i pozbawianie sie uciechy ------------------------------------------------------------------------------------- no widzisz to zalezy czy uprawiasz seks czy kochasz sie z kobietą :) nie pasuja ? -piszesz pewnie dlatego ze kazdy ma inne doswiadczenia , moze gdby pracowali nad tym od poczatku wiedzieliby czego od siebie oczekiwac i znali by swoje pragnienia :) całe zycie brak czegos ? -piszesz czego ? ktos tutaj pisał ze zona na poczatku w kwestii " seksualnej " była ok a potem klapa czego to dowodzi ? zaprzeczenia tego co napisałes bo ani to sie nie dobrali pomimo dopasowania przedmałzenskiego choc z drugim trafiłes - brak im czegos przez całe zycie uciechy zakazane - piszesz nie ! uciecha ze swojej zony - tak ! ciekawosc ? -piszesz równie ciekawie moze byc z zona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko bylam w podobnej sytau
16:44 [zgłoś do usunięcia] jmcnskc kiedys ludzie wierzyli w Boga "Ra " ! dzis nazwa sie zmieniła jak i głoszacy w co kto ma wierzyć ! ----------------------------- Ja wierze w prawdziwego jedynego Boga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko bylam w podobnej sytau
Drugi człowiek nie jest " zabawka " by kpic z jego uczuc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko bylam w podobnej sytua
Mało tego zobacz ile chorób jest na dzien dzisiejszy z powodu rozpusty . Czy groziłaby ci choroba gdybys był wierny jednej kobiecie ,a ona wierna Tobie ? Przyjemnsoc przez " piec ' minut by nosic skutki przez całe zycie , a moze nawet narażajac inne osoby nieswiadomie ? chorujesz czy umierasz na jakas chorobe " rozpustna " co wśówczas powie Twój syn czy córka , a moze co ty wtedy im powiesz ? Kierowałes sie trendami , ciekawoscia i o jakies 30 lat synu- córko straciłes ojca . Takie rzeczy maja miejsce tylko ze o nich sie mówi - dlaczego ? ze wstydu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko bylam w podobnej sytua
jakies 30 lat za wczesnie *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak na pewno phe
No tak do mieszkania w bloku nie pójdzie... Faktycznie dzieci. Malutkie kurcze.. To po potrzeby niech idą do ojca a jedno to wybacz ale dorosłe już i powinno albo zarobić albo zrozumieć że ma też ojca i do niego iść po kasę na studia czy coś. 3koła i mało.. Sz kurwa moja sąsiadka została z3 małych dzieci i żyje za 1500 z czego 300 alimentow i ponad sto zasiłków różnych itd. Reszta to to co uda sie zarobić. Narzeka? Nie bo wie że od tego nie urośnie. Robi co może. Trzeba zacisnać pasa skoro zycie tak się ułożyło. Co my ci tu poradzimy kurwa adres do mafii chcesz by go nachodzili czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne ze wszystkie
babaony jak dochodzi w zyciu do sytuacji ze musza isc do PRACY to wszystkie maja depresje i nerwice buhahaaaaaa:D:D:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne ze wszystkie
a tak to nascie lat doopskiem w chacie siedzi, pierdzi w krzeslo i pozniej po 40-tce zero doswiadczenia zawodowego i oczywiscie depresja i nerwica. wy kurwa ta wasza depresja wszystko tlumaczycie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierniczę baby nauczyły się żyć za czyjaś kasę a teraz mają depresje bo nie chcą życ na niższym poziomie... jedynie autorko byłam w podobnej sytua jakoś się pozbierała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
""""" poranny kac Ja pierniczę baby nauczyły się żyć za czyjaś kasę a teraz mają depresje bo nie chcą życ na niższym poziomie...""""" Trzeba tym pasożytom przypominać o równouprawnieniu. A także wyjaśniać ...tak wyjaśniać..... ,że pasożytniczy tryb życia jest nie zdrowy.. A na te ich depresje i migreny \ tak się teraz nazywa wygoda ,lenistwo ,pazerność i pasożytnictwo \ nikt się już nie nabiera. Same do tego doprowadziły.. Niektóre w swej błogiej nieświadomości uważają \ bo nie myśli \ ,że są jeszcze inni nieświadomi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msncbs
NIE SŁONECZKO choroby nie sa z winy rozpusty , jedynie roznoszone sa ta drogą , a to całkiem inna sprawa ! dzis chora moze byc i nastoletnia powiedzmy 7...9 letnia dziewczynka , na choroby roznoszone drogą płciowa , dzis zarazic sie mozesz byle gównem prawie wszedzie , i nie musisz uprawiac sex , złapac mozesz byle gówno na basenie , w solarium, siłowni , ubikacji , dentysty , ginekologa itd. wiec nie pisze ze rozpusta jest wszystkiemu winna . tak w ogole to sex powinien byc zabroniony , albo kobiety lubo mezszczyzni wysterylizowani . Bo ....! ile ziemia pomiesci ludnosci ? a prawo Boskie mówi rozmnazajcie sie , w dodatku jeszcze sex dla przyjemnosci zabroniony niby , dla poczecia ok , dla zaspokojenia uciech ....? tutaj juz gorzej no jak chcesz wykozystac zone dla swojego zaspokojenia ? :) ile fekali da rade ziemia pzrerobić ? wiecej ludzi , wiecej zwierzat , fekalia rosną niczym grzyby po deszczu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msncbs
czego to dowodzi ?? czuje ze wine chcesz zwalic na meza owej kobiety , ze on sie nie stara to i jej sie nie chce > a cóż on to pzred slubem takiego robił , ze owej zonie sie chciało ? co robił zaraz po slubie ze sie chciało , i wreszcie cego zaprzestał , ze zonie sie nie chce ? jak tka bedziemy podchodzić do sprawy sie nie dogadamy ! bo bronisz strony , zamiast przyjać , z e jest winna. Najlepiej napisac i przyjać , ze wina jest po stronie chcacego . wszystko wtedy jest proste , tylko gdyby tak było , to zona by chodziła na boki , tym czasem jest tak , ze jej sie nic nie chce , nawet ładnie wygladac .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msncbs
najlepiej wine zwalic na meza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msncbs
autorko bylam w podobnej sytau ----------------------------- Ja wierze w prawdziwego jedynego Boga A jak , ze oni tak samo mowili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko bylam w podobnej sytua
14:47 [zgłoś do usunięcia] msncbs NIE SŁONECZKO choroby nie sa z winy rozpusty , jedynie roznoszone sa ta drogą , a to całkiem inna sprawa ! jak to inna sprawa ? bo HIV miało by 10 osób a poniewaz szerzy sie rozpusta to choruje 100 tys ? niewielka róznica wynikajaca z przyjemnosci i ciekawosci :( ---------------------------------------------------- 14:50 [zgłoś do usunięcia] msncbs czego to dowodzi ?? czuje ze wine chcesz zwalic na meza owej kobiety , ze on sie nie stara to i jej sie nie chce > nie zrzucam na nikogo winy - to był przykład ----------------------------------------------------------------------------------------- seks nie jest zabroniony , tak samo czerpanie przyjemnosci z seksu , tak Bog mówił abysmy sie rozmnazali tylko : seks w obrebie małzenstwa a łoze ma byc nieskalane niczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko bylam w podobnej sytua
14:52 [zgłoś do usunięcia] msncbs autorko bylam w podobnej sytau ----------------------------- Ja wierze w prawdziwego jedynego Boga A jak , ze oni tak samo mowili --------------------------------------------------- prawdziwego Boga masz widocznego na wyciagniecie ręki :) a posązek jest posązkiem : nie słyszy , nie mówi , nie czyni itd , jest martwy ! niby niewielka różnica a jaka ogromna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bn nb vb
tu masz rację , tyle ze nie widze roznicy miedzy egipcjanami a religią katolicką i choc 2 przykazanie zabrania , to kosciół jednak czyni krzyze , posagi , obrazy , swiatynie ! czyli tak samo jak wtedy !!:) co sie zmieniło ? przekaz jak zawsze jest błedny , a lud to łapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bn nb vb
tu masz racje , ale ... nie widze roznicy miedyz wtedy a teraz , wtedy były bożki , bustwa , piramidy , siwatynie i dzis mamy krzyze , obrazy posoagi i swiatynie , czyli co sie zmieniło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×