Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CalujMnieMocno

Ratujcie moje wlosy!

Polecane posty

Od jakiegos czasu farbuje wlosy rozjasniaczem... teraz tak strasznie wypadają ze niewiem co robic... Macie jakies sprawdzone srodki?? Moze jakies tabletki albo odżywka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfdbhtht
nie ma nic co działa na martwy włos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dffjkl
WIOSNA DZIECKO, WLOSY WYPADAJA , POZARTYM JIE ROZJASNIAJ TEPA BLONDYNKO,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba w snach
tępa strzało masz za swoje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już gdzieś pisałam, ale się powtórzę. 1) Olejek rycynowy, nafta, żółtko, miód, 1/2 cytryny. Nałożyć na głowę. Trzymać pod ręcznikiem jak najdłużej. Zmyć szamponem- około 3 mycia. 2) Podgrzać oliwę z oliwek, dodać 1/2 cytryny, żółtko. Nałożyć na głowę itd. Zrób sobie kurację taka. 1x w tygodniu, przez 2-3 miesiące. Mi osobiście pomogło, może i Tobie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Twoim miejscu poszłabym jutro do fryzjera. On będzie wiedział co zrobić, w końcu jest specjalistą w tej dziedzinie. W swoim zakładzie posiada niezbędne środki do regeneracji zniszczonych włosów. Lepiej nie kombinuj ze stosowaniem domowych sposobów, bo możesz pogorszyć sytuację. Tym musi się zająć specjalista. To będzie najlepsze wyjście dla Ciebie. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfdbhtht
daga nic ci już nie pomoze na wypadające włosy. włos jest ogólnie marwty i nie da się go odżywić. tabletki moga pomóc wzmocnić cebulki i ogólnie włosy w przyszłości ale skoro włosy "wypadają" ci po rozjaśnianiu to zapewne chodzi o to że się łamią, kruszą. Tego już nie odwrócisz. Włos który już wyrósł powtórzę po raz trzeci, jest MARTWY!!!a co za tym idzie nie ma zdolności regeneracji i nie da się odwórcić tego jeśli go zniszczysz. można jedynie wizualnie zamaskować pewne defekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udz do dermatologa. wypadanie wlosow nie musi buc zwiazane z niedoborem witamin czy zlym szamponem. mozesz miec problemy z tarczyca i wiele innych. powinnas zrobic badania krwi i zaczac uzywac lekow, a nie kosmetykow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dffjkl
jak ja widze te wszytskie tlenione lale i ich zniszczone wlosy to rzygac sie chce, masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfdbhtht
regeneracji zniszczonych włosów. NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×