Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość astygmatyczka

astygmatycy - gdzie kupujecie tanie soczewki toryczne ???

Polecane posty

Gość astygmatyczka

bo w internecie są one strasznie drogie :O za opakowanie trzeba zapłacić około 100 zł i więcej :O znacie jakieś sklepy/strony z tańszymi opakowaniami ??? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostanio po wizycie u okulisty musialam kupic i okulary i soczewki nowe. Obie drogie... Przestallam chodzic w kontaktach wiec nie pomoge ci...popytaj u roznych okulistow albo poszperaj w necie-choc przy torycznych bylabym ostrozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nhbgfv
nie ma tanich soczewek torycznych !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jablova
tanich pewnie nie ma, ale może na wyprzedażach dałoby się coś trafić w promocyjnej cenie? fielmann teraz ma jakieś wielkie wyprzedaże, strasznie się z tym ogłaszają, może warto to sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak w internecie drogie? Ja za moje u optyka płące 135 zł a na allegro 75. Chyba jest różnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optyczka
zawsze rozbraja mnie głupota i niewiedza ludzka :) :) tak toryczne na wyprzedaży w filmanie, bo pekne ze smiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optyczka
kiedy jakiś temat mnie dotyczy, to zawsze go zgłębiam! staram sie dowiedzieć jak najwiecej. np. urządzam dom, to wiem wszystko jakie materiały sa lepsze od innych, co to znaczy, ze drewno jest oleowane itd. jak robie zęby, to dopytuje z czego bedą korony, potem sprawdzam w necie czym się różni cyrkon do złota itd. a wy to widzę ignoranci totalni. ale dobrzez bo mozna takich bardziej powkręcać i naciągnać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka82
Mój mąż ma sklep internetowy z soczewkami kontaktowymi, sprawdźcie - toryczne chyba najtaniej w PL internecie: www.okooko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś poleca jakiś sklep/optyk, w ktorym jest w miarę tanio ? Potrzebuje zamówić dla siostry, bo ona nie ma kasy i chcę jej pomóc i kupić mały zapas w prezencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz sprawdzic optyka C-you - działają stacjonarnie i przez internet. można uzyskac zniżkę, poza tym i taqk jest taniej niż w salonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka 25
Juz od wielu lat nosze soczewki. Koleżanka poleciła mi ulicasoczewkowa.pl i od tamtej pory kupuje tylko tam soczewki, nie ma porównania do cen jakie płaciłam u optyków za soczewki toryczne. Tam czekałam tylko 14 dni na nie i jeszcze wysyłkę miałam darmową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_Sad
Ja kupuję na www.ulicasoczewkowa.pl :) Są tanie soczewki toryczne kolekcja morning Q Comfort albo O2O2 , a dodatkowo mega wygodne, wkładam na oko o 7 ściągam w nocy. Wiem nie wolno tak, ale jak je nosze to ich nie czuję w ogóle i zawsze przypominam sobie w ostatnim momencie, czyli przed pójściem spać.:D A sklep polecam konkretny fachowy i szybki w realizacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaela88
Również nie mogę zgodzić się z tym, że w internecie soczewki są droższe. Powiedziałabym nawet, że są tańsze, a różnica jest nawet 30-40zł, trzeba tylko dobrze poszukać :). Fakt, przejrzałam i przetestowałam wiele sklepów internetowych z soczewkami, ale ostatecznie zostałam przy tym sklepie: http://www.soczewki.kontaktowe.com/, w którym zaopatruje się w soczewki toryczne jakieś kilka dobrych miesięcy :). Gdy podsumowuje sobie wydatki to naprawdę widzę różnice w tym ile płaciłam za soczewki w sklepach stacjonarnych, a ile w internecie. Oczywiście internet na plus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też kupują tylko w necie. Soczewki są te same co u optyka lub okulisty ale w normalnych marżach! Ja kupuję toryczne morning Comfort też na www.ulicasoczewkowa.pl pozdrawiam Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najtańsze soczewki znalazłam na stronie http://abcsoczewki.pl więc wolę tam robić zamówienie niż jeździć przepłacać do stacjonarnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×