Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rowerem jade

licznik do roweru STACJONARNEGO

Polecane posty

Gość rowerem jade

czy licznik zwykly mozna zaczepic do roweru domowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowerem jade
ludzie podpowiedzcie cos... Mam zepsuty licznik w rowerze a chcialabym wiedziec z jaka predkoscia krece tymi pedalami i ile km robie. Da sie licznik zamontowac do stacjonarnego?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marwitka22
JA TEZ MAM TEN SAM PROBLEM !!!! I CO MOZE JUZ WIESZ CZY DA SIE TO JAKOS ZROBIC??? POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Licznik w rowerku stacjonarnym działa podobnie do zwykłego licznika rowerowego. Naliczając obroty koła zamachowego i częstotliwość tych obrotów licznik wylicza szybkość i pokonany dystans. Obciąłem po prostu kable starego licznika trenażera i podłączyłem z obciętymi kabelkami od czujnika zwykłego licznika rowerowego. Działa dobrze, problem jest tylko w ustawieniu odpowiedniego obwodu koła. Niestety tego ustawienia dokładnie nie znam, ale z doświadczenia rowerowego ustawiłem u siebie 1850 mm. Mniej, więcej dystans i szybkość pokrywają mi się z analogicznymi wynikami, jakie uzyskuję na drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przyczepiałam do http://www.cyklotur.com/rowery/miejskie-city/p,rower-pop-art-28-cali-bialo-zielony-18-2014-romet,259827.html?qrtc_slt=slt_last_view&qrtc_tpl=tpl_last_view&qrtc_typ=hst&qrtc_pos=1&skad=quartic taki zwykły i później na stacjonarny też pasował :P a nie są z tej samej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JarekSznurekKłębek
cyklotur.com i centrumrowerowe.pl to jedno i to samo CCR SPORT sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Miechowskiej 9, 85-875 Bydgoszcz! SPAMUJĄ jak mogą na każdym kroku! Udają sztuczną konkurencję. Mają 2 sklepy a w każdym inne warunki. W jednym wysyłka za free jest za 250 zł a w drugim 500 zł. Masakra a nie sklep!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również poszukuję licznika, tyle że do tego modelu: http://www.cyklotur.com/rowery/crossowe/p,rower-integra-2015-brazowo-czarno-bialy-200-zl-do-wydania-na-akcesoria-gratis-author,432385.html, to nie spam, proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał

SZOK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×