Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szprotka w oleju

Co na przerazliwy bol zeba???PILNE!!!

Polecane posty

Jakie sa sposoby(oprocz tabletek)na zajebisty,nie do zniesienia,bol zeba?!maz ma do dentysty dopiero za kilka dni,a tak go boli,ze nie moze wytrzymac!bierze ketonal,ale juz nie pomaga!pomozcie,prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniak z kafełe....
a słyszałaś o czosnku, albo goździkach? poczytaj w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szz
jeśli ketonal nie pomaga to nie wiem juz co. Zrób mu okład z lodu, któryby przyłożył do bolącego miejsca i niech postara sie to przespać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogryź goździk
nie kwiat, tylko taką przyprawę. Ale tak naprawdę - to pewnie nic nie pomoże. Kiedyś zadzwoniłam wieczorem do dentystki, bo myślałam, że skonam z bólu - to powiedziała, że mam sobie drinka wypić :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KETONAL TO BADZIEW
LEK-DOLARGAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup mu Dent - o - sept. To malutka buteleczka, plyn w srodku jest gesty. Nasaczasz wacik, przykladasz do zeba i niemal od razu czujesz, ze zab cierpnie. Podobne uczucie jak po znieczuleniu u dentysty. BTW, z bolem zeba przyjmuja od razu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23424235235
niestety nic nie pomoże ani dentosept, ani goździk podejrzewam że jakiś dentysta przyjąłby was nawet teraz o tej godzinie, ale za wysoką kwotę (mówie o dentystach, któzy mają gabinety w swoich mieszkaniach) a jak nie, to jutro od rana dzwonić po dentystach - jakiś przyjmie na pewno bo chyba nie będziecie czekac parę dni? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki24
"dentosept A" super znieczula,posmarować dziąsło i zęba, najlepiej jesli ząb otwarty wsadzić do środka nasączony wacik i tak co jakieś 30 minut. Ketonal forte jesli ma zwykły to 2 tabl na raz wziąć Goździki przyprawa, ale trzeba je najpierw zmielić i wsypać taki proszek do zęba - to ma nawet zapach specyfiku stomatologicznego czysta wódka jeden kielonek teżmi dentysta radził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze jakby wypil wodke dobrze schlodzona to by pomoglo,ale przy ketonalu alkoholu nie mozna:-/ Wyczytalam o czosnku,wsadzil sobie teraz kawalek do przeciwleglego ucha,zobbaczymy czy cos wycciagnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi pomogło!!!!!!!!!!!!
jesli jest osobą palącą to niech wypali z trzy papierosy nosem...wiem głupio brzmi ale naprawde pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki24
Jesli ból jest taki mocny, to podejrzewam zapalenie miazgi, a to juZ tylko dentysta jest w stanie pomóc:-( bardzo współczuję, ja własnie się całe święta bałam bólu zęba bo mnie lekko taki leczony mrowił ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki24
Ja brałam 3 ketonale i wypiłam 2 kielonki czystej ... nie namawiam, ale jak mnie tak bolało, że wyłam a byłam na urlopie w lesie to mi już wszystko wisiało, a przyznam ulżyło, do tego smarowałam dentoseptem A, musi byc ten A bo ten zwykły nie ma etanolu znieczulającego. Nie rozstaję się z dentoseptem bo mnie niestety często zęby bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pali.Zatruwal go juz dymem...teraz juz troche lepiej,chyba ketonal zaczal z powrotem dzialac...albo ten czosnek;)Podobno babcine sposoby sa najlepsze:)Gozdzikow nie mam niestety,apteki pozamykane:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi pomogło!!!!!!!!!!!!
ale niech wypali z 3 jeden za drugim oczywiscie nosem mi pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helpp miiii
bardzo dobry jest BiProfenid lubZaloiar 37,5 + 325mg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki24
...a dentysta oczywiście siedzi pod telefonem i otworzy gabinet wieczorem na prośbę hahahaha i jeszcze nie każe za to zapłacić ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość color mini dater
miki, nie wiem na jakiej wsi zyjesz ze nie slyszales nigdy o pogotowiu stomatologicznym u mnie w miescie sa nawet 2....czynne 24 h/d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no każe zapłacić nawet dwukrotnie-ale czym jest cena w stosunku do bólu-jesli oczywiscie nic nie pomaga:-(....z młodej piersi zrób mu okład powinno pomóc:-DPozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffffffffffytyr
Ale jak to dentysta odpada? Dlaczego? Jak można się tak męczyć bez pwoodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki24
Wiem jedynie, że w większych miastach działają ostre dyżury stomatologiczne i na takim dyżurze pomagają w pilnych sprawach, koleżance dentystka zatruła zęba na takim dyżurze. W ostrym bólu pomoże też oddział internistyczny gdzie pacjent dostanie leki dożylnie, wiem bo kuzyn jechał na taki dyżur internistyczny z ostrym bólem i podali mu przeciwbólowe w kroplówce. Z jakiego miasta jesteście ?? Zęby mają to do siebie,że złosliwie bolą najczęsciej w święta ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffffffffffytyr
u mnie pogotowia stomatologicznego nie ma, ale podejrzewam że na zwykłym pogotowiu coś by doradzili (daliby np. mocniejszy lek), ale na pewno u mnie jakiś dentysta by przyjął nawet teraz. Nie miałabym skrupułów by dzwonić o tej godzinie i prosić, gdyby chodziło o kogoś kogo kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jonnysss
zęby maja to do siebie, ze jak sie o nie dba to nie bola..ale jak macie syf w gębie to trudno sie dziwic:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki24
oczywiście, że sa dyżury, ale skoro oni jeszcze nie pojechali na taki dyżur to znaczy, że albo nie ma wpobliżu takiego,albo nie moga ... We wrocławiu są takie 3 dyżury, dlatego zapytałam skąd są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×