Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Poroznmawiajmy powarznie

Fajny mężczyzna czyli jaki?

Polecane posty

Gość Poroznmawiajmy powarznie

Pisać mi proszę tutaj, dziewczyny i chłopaki. Co sądzicie na ten temat? Jakie cechy wedłóg was powinien mieć fajny facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka..
mądry, dobry, z ogromnym poczuciem humoru(ale nie prostackiego)kulturalny, optymista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poroznmawiajmy powarznie
i przy kasie.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie powinien, nikt nie powinie
powinien znac ortografię. Bez tego reszta się nie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poroznmawiajmy powarznie
Ortografię? A p co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie fajny facet
za ktorym prawdopodobnie bym szalala, to: -inteligentny, ale , zeby nie zrozmawial ze mna o fizyce. normalny inteligentny facet -fajny sposob bycia-zaczepny, ktory lubi sie smiac, w miare luzno podchodzacy do zycia kiedy mozna, ale kiedy trzeba, zeby umial radzic sobie z problemami. -poczucie humoru-mega wazne -zeby nie chwalil sie il to on nie pije, nie wiem co faceci sobie mysla, ale wydaje sie wam, ze nam to imponuje. -zeby czynnie uprawial sport -zeby nie byl kanapowcem -zeby byl czuly i kochajacy, ale nie ciapa -zeby szalal za mna -sylwetka-nie chudzina i nie napakownay, taki po prostu postawny -styl ubierania schludny. nie lubie lalusiowatyhc facetow, podoba mi sie taki gorski styl np. -musi miec wszystkie zeby i duzo tego jeszcze, alei tak t nie zma az takiego znaczenia, bo facet moze miec wszytskie te cechy, a nie zaskoczy. kolejnosc przypadkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppeeeeeeeeeepppp
fajny facet to fajny facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dysortograf odpada
Bez umiejętności poprawnego pisania, lub chociaż korzystania ze słownika wbudowanego w FireFoxa facet naraża moje oczy na taki szok, jaki przeżyłam czytając ten temat :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×