Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość oduogupodgspopods

Może nie robie dobrego ,pierwszego wrażenia................

Polecane posty

Gość oduogupodgspopods

Ale przy bliższym poznaniu,wiele osób a głownie dziewczyn się do mnie przekonuje A ona niby nie mam szans,ale to też było dawno, dodatkowo to bum związane z uczuciem tak nagle po prostu mnie wtedy pojebało,mogło do końca zniechęcić dzisiaj na spokojnie inaczej na to patrze Niby wiem co ona myśli na mój temat,ale jakoś tak chyba też jej trochę głupio bo np siedzą sobie we 4 ja zagaduje i gadam sobie luźno z 3 a ona siedzi speszona,może wkurwiona, nic się nie odzywa, nawet kilka razy zagadała do mnie tak nieśmiało ale zignorowałem, ale dzisiaj nie chodzi mi już o nic wiecej, dałem sobie spokój i bym może do niej zagadał ale nie mam o czym Często też nasz wzrok sie ostatnio spotyka i nie wiem czy ona chce mnie zajebać czy też po prostu troszkę żałuje, znajomymi moglibyśmy być Tez kilka razy zachowałem się fer,np znalazłem coś co nalezy do niej a miała by problemy duże gdyby to zgubiła, to po prostu jej to oddałem, ona zapewne by wyrzuciła i jeszcze by się cieszyła, czy jakieś inne drobne kwestie typu odpisanie na sprawdzianie, może to docenia, a może ma w dupie Dzisiaj też widzę to że ona ogólnie nienawidzi świata, ludzi jest egoistyczna, wredna Po prostu,zawsze będe ją wspominał z sentymentem i ideal mojego gusty jesli chodzi o urodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×