Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
myownjourneyyy

18-tka w domu - jak zrobić ???

Polecane posty

Przeglądałam już mnóstwo wątków na ten temat, ale wciąż nie mogę znaleźć interesujących mnie odpowiedzi. Dlatego też, liczę, że pomożecie :) Wkrótce robię swoją osiemnastkową imprezę, w domu, na ok 25 osób. Z rodzicami już załatwiłam, że ich nie będzie, dom też mam dość duży, także jeśli chodzi o miejsce, to nie ma problemu. :) Ale mam parę pytań : - czy koniecznie musi być alko ? wiem, że to zależy ode mnie, ale doradźcie mi ! Bo wiem, że są osoby, nawet sporo, które nie potrafią się bez alko dobrze bawić. A nie chce żeby było sztywno .. Dlatego pomyślałam, że może załatwiłabym trochę, niedużo alko, tak tylko dla 'rozluźnienia', a nie żeby się narąbać odrazu. Tylko teraz kwestia : co i ile ? 25 osób, ile alko musiałabym mieć ? Ale tak jak mówią : niedużo. Dla smaczku :) Chyba, że już lepiej w ogóle niż trochę ? Jestem 'niepijąca', dlatego kompletnie się na tym nie znam, błagam pomóżcie ! - co z czasem ? Planuję rozpocząć imprezę o 18 do .. do samego rana :) Np będzie tańćzenie, prawdopodobnie też jakieś ognisko, czy grill. Ale co pozatym ? Nie chcę żeby było nudno .. ale też nie chcę mieć sztywnego grafku, ktorego trzeba się trzymać. Co macie do zaproponowanie ? Może jakieś karaoke albo coś w ten deseń ? Jakieś gry ? Tylko jakie ... ? Liczę na waszą pomoc !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla kazdego połowka ? to nie jest za duzo ?! tak jak mowie - myslałam raczej o niewielkiej ilosci alko, albo w ogóle. No i najważniejsze : co ? wódka ? piwo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znikam a ty?
zalezy jakie masz towarzysto, sama znasz swoich znajomych czy lubia wypić czy nie, co lubia itd :) a moze po prostu ich zapytaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfgjghkhj
Licz się z tym, że jak zrobisz 18stkę bez alkoholu to nikt nie przyjdzie albo przyniosą własny 🖐️ Nie pitol tylko kupuj wódę, jak ktos napisał po 0,5 na głowę i chlejcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włąsnie chciałam unikanac pytanai ich o picie .. bo tak naprawde, to to ode mnie zalezy, ja nie pije i tez nie chce zrobic ze swoją imprezy najebki jednej wielkiej .. jesli wiesz o co mi chodzi :) a co do znajomych, wiadomo - alko nie pogardzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don bobasek
na 18 nastke wodka to podstawa... troche piwa tez nie zaszkodzi 18 to jest taki dzien ze legalnie mozna sie najebac... wodki zawsze na 18 brakuje:/ i trzeba kogos wysylac zeby dokupil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marikaa_1234
dla dziewczyn- wino dla facetow piwo wodke wedle uznania ale nie za duzo i na wejsciu zapowiedz ze w chacie to nie za bardzo jakies libacje urzadzac i ze chcesz zeby bylo kulturalnie na pewno wszyscy zrozumieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znikam a ty?
jakie wino :O:O wy wogole wiecie jaka jest dzisiejsza mlodziez? :O kupuj o,5 wódy na łeb, kilka krat piwa i duzo przepity :O to ma byc impreza a nie stypa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marikaaa - a jak myslisz, ILE ? jejku, zrozumcie : NIE CHCE NAJEBKI ! co z tego ze 18 .. 18 to chyba nie znaczy : najebka. tak ? no własnie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu dziewczyno, u mnie na 8 osób ponad 3 litry poszło i tylko dwóch chłopaków! A było samo siedzenie,jedzenie i picie... Jak nikt nie ma wstrętu do wódki to kupuj samą wódę, nie mieszajcie z winem i piwskiem bo będzie rzyganie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfgjghkhj
to na pewno będzie chooyowa impreza. Co Ty w przedszkolu jesteś, będziesz odpieprzać jakieś gry i zabawy? "drogie dzieci, teraz pieczemy kiełbaski a po jedzeniu gramy w chińczyka" 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interesujace..
hahhahaha no wlasnie poprzednik ma racje,kinderball sie szykuje ;) ja bym nie poszla na taka 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy dobra impreza to tylko duzo picia ? zobaczysz po imprezie Nie przekonuj tu ludzi, że bez alkoholu można się bawić, bo zapraszasz swoich znajomych a nie nas. To im ma się podobać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interesujace..
no nie tylko chodzi o picie autorko,ale ze ty nie pijesz nie znaczy ze inni nie pija ,a ze ja lubie imprezy z 2-3 piwami to bym nie poszla na taka jak twoja,albo wczesnie bym wyszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfgjghkhj
picie to element, który każdą imprezę czyni lepszą. Ale skoro nie zaznałaś nigdy uczucia bycia nayebanym to nic nie zrozumiesz :classic_cool:Kurde, aż mi się napić zachciało. Muszę gdzieś pójść w piątek 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interesujace..
a jak juz chcesz zrobic z minimum alko to zrob lepiej bez ale nie zapomnij o tym wszystkich uprzedzicze to impreza bez alko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marikaa_1234
ale dlaczego mowicie mlodziez kazdy jest inny jesli chce miec kulturalna impreze to nie kupi dla kazdej osoby po 0,5 bez przesady ona nie pyta ile ma byc picia zeby sie napic i goscie byli zadowoleni tylko tak zeby nie bylo balaganu rozumiem cie sama na chacie nie chcialabym miec bydla w dodatku nawalonego tak jak mowilam uprzedz troche wczesniej ze chcialabys zeby bylo kulturalnie i nie szalej z zakupem alkoholu-jak dobrzy znajomi to napewno zrozumieją i bez tego beda sie swietnie bawic tylko zadbaj o dobra muzyke oswietlenie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfgjghkhj
I chciałabym zaznaczyć, że moje niepijące koleżanki jak robiły 18stki to nikomu pic nie zabraniały dzięki czemu wszyscy się dobrze bawili 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablbalablbalblbalbalablablab
Z takiej 18 to wszyscy wyjdą po 2h i pójdą się napic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablbalablbalblbalbalablablab
tak jak ktoś napisał. 0,5 albo 0,7 na łeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfgjghkhj
Jak już ktoś powiedział - najlepiej po 0,5l na głowę. Wódka najlepiej, bo niektórzy piją tylko czystą a reszta może sobie zrobić driny. A ile przeznaczysz to zależy jaką a tutaj już Twój wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interesujace..
fajka wodna tez jest ok,ja bym dala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfgjghkhj
fajka jest okej, ale w przypadku tytoniu smakowego na imprezę polecam jak najmniej słodki smak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interesujace..
jak najbardziej grila mozesz zrobic,jakas zimna plyte do tego .chleb,pieczone ziemniaki ,jakies salatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) a co z czasem 'wolnym' ? co myslicie o np karaoke itd ? macie jakies pomysły ? czy po porstu nic nie wymyslac ? ' robta co chceta' ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfgjghkhj
Możesz coś mieć awaryjnie przygotowane ale nie sądzę żeby było potrzebne. Jak będzie muzyka, wóda, fajka wodna to myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie i nikt nie powinien się nudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×