Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ślubująca 2012

Baldowski - co sądzicie o butach?

Polecane posty

Gość ślubująca 2012

Dziewczyny, napiszcie szczerze, co sądzicie o tych butach: http://www.sklepbaldowski.com/product.php?id_product=547 . Wiem, że są proste, może nawet za skromne, ale bardziej mi się podobają od tych wszystkich tandetnie ozdobionych pantofli. Cena też nie jest wygórowana. Może któraś z Was kupowała już obuwie tej marki i może się wypowiedzieć? Z góry dziękuję za odpowiedzi...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubująca 2012
Jestem przyzwyczajona do szpilek. Jeżeli są wygodne, dobrze wyprofilowane, to nie powinno być problemu. Na wszelki wypadek chcę kupić wkładki żelowe - jeśli już coś mnie od szpilek boli, to śródstopie. A co do samych butów, z jednej strony podobają mi się, są klasyczne i myślę, że do strojnej sukni, welonu i innych dodatków takie proste buty mogą stanowić idealne uzupełnienie, z drugiej jednak zastanawiam się, czy nie są one trochę, hmm... staroświeckie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzak gepard chester
moim zdaniem są super jak widzę te okropne buty ślubne na obcasie-kaczce i z paskiem na kostce to mnie trzęsie a twoje klasyczne, nieprzesadzone i bardzo ładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzak gepard chester
moim zdaniem są super jak widzę te okropne buty ślubne na obcasie-kaczce i z paskiem na kostce to mnie trzęsie a twoje klasyczne, nieprzesadzone i bardzo ładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzak gepard chester
moim zdaniem są super jak widzę te okropne buty ślubne na obcasie-kaczce i z paskiem na kostce to mnie trzęsie a twoje klasyczne, nieprzesadzone i bardzo ładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekaweeeeeee
Menbur ma najpiękniejsze buty ślubne i bardzo wygodne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ślubująca 2012 Super są! :) A nie ze szpicem z kokardkami i diamencikami... Buty do ślubu to trudny temat... Bo nikt ładnych nie robi... Ale te są na prawdę bardzo ładne :) No i pewnie b.wygodne Ja będę mieć problem, ponieważ ja mam 163cm, a mój 190cm... I zawsze noszę bardzo wysokie buty, ok 12-13cm. Na swój ślub i wesele trudne takie założyć i znaleźć, ale nie będę miała wyjścia... Już się przyzwyczaiłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubująca 2012
Ciekaweeeeeee - Menbur rzeczywiście ma bardzo ładne buty, ale po pierwsze, wszystkie są w kolorze ivory. Po drugie, te najładniejsze są peep toe, a uważam, że bardziej eleganckie są pełne buty. Po trzecie obcasy najciekawszych mają po 13 cm, a obawiam się, że moje nogi mogą tego nie wytrzymać. Kochaj siebie - na pewno znajdziesz takie szpilki, sam Baldowski ma w swojej kolekcji podobne, na 13. centymetrowym obcasie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaariooolkaaa
Mnie też się podobają, proste i eleganckie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ślubująca 2012 haha- jeszcze się zejdzie :P Ale te Twoje na prawdę super, rzadko można znaleźć ładne buty. Tak się nawet zastanawiałam czy kiedyś nie otworzyć takiego sklepu z butami dla panien młodych... Bo na prawdę trzeba się postarać, zeby takowe kupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffinkikocham
Buty bardzo ładne, a zawsze możesz dodać do nich jakąś aplikację, np. kwiat albo jakieś kryształki, jeżeli się okaże, że są zbyt proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepiękne! Mam podobne, tylko na niższym obcasie i ze sklepu Ryłko. Ja tak samo, ja widzę te paseczki przez kostkę albo szpice to mi się odechciewa ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubująca 2012
Dziękuję Dziewczyny...:) Utwierdziłyście mnie w przekonaniu. Chyba się na nie zdecyduje. Fortuna czarna - Twoje też są bardzo ładne...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskamina
Np. https://www.paradashop24.pl/baldowski Bardzo ładne - wyższa półka jakościowa, cenowa również, ale ich buty mam 3 sezony i nie widać jakichkolwiek śladów zużycia. Tak więc nie można powiedzieć, że za ceną nie idzie wysoka jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety podzielę się moją opinią o butach Baldowski - moja opinia dotyczy fatalnej jakości butów, kupionych w oficjalnym sklepie internetowym Baldowski. Zamówiłam buty z przeceny (na które "polowałam" - cena wyjściowa 517 zł). Po obniżce 399 zł - też nie mało i brak jakiejkolwiek informacji, że buty są uszkodzone. Moja radość z przesyłki zastąpiło ogromne zaskoczenie: rozcięta skóra na obcasie, mnóstwo zarysowań na obu butach, marszcząca się skóra na obcasach. Nie wspomnę o samej jakości skóry (o strukturze chropowatej tanich butów - na zdjęciu była to pięknie wyrobiona gładka skóra). Zgłosiłam to do Baldowski. I tu moje kolejne zdziwienie - Pani bez słowa komentarza, albo "przepraszam" poprosiła o przesłanie zdjęć uszkodzeń, a potem sucho poinformowała mnie, że wysyła do mnie kuriera po buty. I niby sprawa załatwiona !!! Jakość obsługi rozczarowanego słusznie Klienta niczym z targu warzywnego - na granicy arogancji. Pani była zniecierpliwiona, mówiła, że teraz nie ma czasu, bo obsługuje klienta, zadzwoni później. Zwrócono mi pieniądze. I tyle. na tym skończyło się zainteresowanie moją sprawą. Może warto dostosować jakość obsługi do asortymentu za 500 - 700 zł. A może warto nie oszukiwać klientów i nie wysyłać im wadliwych butów. COŚ TU NIE DZIAŁA, z pewnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fashionka
No to chyba nie było tak źle skoro reklamację od razu przyjęli na własny koszt i oddali Ci kasę. Są takie firmy z którymi trzeba walczyć sądzić się i nie wiadomo co jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAxiKaz
ja od baldowskiego kupowałam ostatnio baleriny ale nie w ich sklepie tylko w butiku w poznaniu, te dokładnie http://louloustore.pl/outlet/102-d01355.html . Wszystko było w każdym razie w porządku. Buciki są wygodne, śliczne i bez żadnych wad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka789
A ten butik to jest to loulou z którego wrzuciłaś linka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaxiKaz
tak, bo oni mają też ten sklep internetowy i jeszcze outlet osobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussstyna
możecie na schaffashoes ich buty kupić, teraz nawet widziałam że w promocji -15 % ale poza tym mają też wiele innych fajnych marek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buty ładnie wyglądają na zdjęciach. Ale podstawowa jch wada dla mnie to ich tęgość, strasznie szerokie, mimo,że ja nie mam aż tak bardzo szczupłych stóp.Żaden model z tego powodu na mnie nie pasuje, a szkoda , bo może bym coś kupiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×