Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xxxx_00

uczucie przed...

Polecane posty

dziewczyny, piszcie co czujecie przed orgazmem. jakie uczucia wam towarzysza przed i w trakcie :) u kazdej jest to inaczej wiec sie zastanawiam co czujecie , skad wiecie ze to juz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję, jakbym omdlewała, całe ciało mimowolnie się pręży, cipka pulsuje, mam uchylone usta, czasem nie mogę złapać tchu i robi mi się ciemno przed oczami... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sw.mariamagdalena
U mnie odczucia są rózne w zależności od tego co jest poddawane stymulacji:P 1. Przy drażnieniu łechtaczki - uczuciem które daje mi wyraźny znak ze się zaczyna jest fala napływającego ciepła, od środka od stóp narasta wyżej i gdy najdzie na całe ciało, mocniej napływa w okolicę bioder i pipki i kończy się wytryskiem. 2. Przy stymulacji łechtaczki i pochwy - wiem, że będę dochodzic gdy zaczynam czuć mrowienie w okolicy pochwy. Wtedy dosłownie pare minut i się zaczyna fala dziwnego wyładowania energetycznego która sprawia ze się wykręcam, mam morczki przed oczami, zaciskaja sie miesnie i pipcia zaczyna pulsować w szczytowym momencie baaardzo mocno... wszystko jest mega przyjemne, pozniej najczesciej przez chwile musze dochodzic do siebie i nie mam siły sie ruszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×