Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elaaaaaa

36 tydzień +15 kilo

Polecane posty

Gość elaaaaaa

Dziewczyny jestem w 36 tygodniu. Na wadze +15 kilo. Czy w ostatnim miesiącu tyłyście jeszcze? Czy waga się trochę uspokoiła? Przeraża mnie ta waga trochę, bo już mi bardzo ciężko jest, a tyję ostanio 3 kilo na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Londyn
Heh a w ostatnim miesiącu przytylam najwiecej :-( Ogólnie w całej ciazy przytylam 30 kg:-( ale dużo było wody noi dziecko a teraz 10 miesięcy po mam tylko do zgubinia tylko 4kg :) tak więc nie przejmuj sie waga ważne zeby dzidzia była zdrowa ja wogole waga sie nie prejmowalam nie to ze jadłan ile widziałam nie poprostu nie odmawiając sobie niczego z obawy ze przytyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaaaaaa
Wiadomo, że najwazniejsze dzieciątko. Ale po prostu fizycznie nie daję rady. Butów nie mogę zawiązać za bardzo nawet :-( Jakoś tak okrakiem siadać muszę. A poza tym, to nie chciałabym później za dużo do zrzucania mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaaaaaa
Wiadomo, że najwazniejsze dzieciątko. Ale po prostu fizycznie nie daję rady. Butów nie mogę zawiązać za bardzo nawet :-( Jakoś tak okrakiem siadać muszę. A poza tym, to nie chciałabym później za dużo do zrzucania mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Londyn
Heh a w ostatnim miesiącu przytylam najwiecej :-( Ogólnie w całej ciazy przytylam 30 kg:-( ale dużo było wody noi dziecko a teraz 10 miesięcy po mam tylko do zgubinia tylko 4kg :) tak więc nie przejmuj sie waga ważne zeby dzidzia była zdrowa ja wogole waga sie nie prejmowalam nie to ze jadłan ile widziałam nie poprostu nie odmawiając sobie niczego z obawy ze przytyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Londyn
Heh a w ostatnim miesiącu przytylam najwiecej :-( Ogólnie w całej ciazy przytylam 30 kg:-( ale dużo było wody noi dziecko a teraz 10 miesięcy po mam tylko do zgubinia tylko 4kg :) tak więc nie przejmuj sie waga ważne zeby dzidzia była zdrowa ja wogole waga sie nie prejmowalam nie to ze jadłan ile widziałam nie poprostu nie odmawiając sobie niczego z obawy ze przytyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic sie nie przejmuj:) nie przytylas tak wiele:) ja w ostatnim miesiacu przytylam tylko kilogram a do konca 8 mies tez mialam+15. na koniec nie moglam butow zawiazac,spac normalnie,chodzilam jak 80latka:P i apetyt stracilam prawie zupelnie. w dodatku urodzilam 3 tyg po terminie. minal rok i 3 kilo zostalo. ale waga mnie nie martwi tylko to ze cialo takie sflaczale sie zrobilo i wygladam mysle na wiecej niz waze bo miesni to brak:D:D:D lydki jak paroweczki:P przed ciaza tak nie bylo wiec nie wiem skad sie to wzielo ale chyba czas na wiecej sportu:) narazie autorko powinnas miec inne rzeczy w glowie niz waga:) dzidzia niedlugo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic sie nie przejmuj:) nie przytylas tak wiele:) ja w ostatnim miesiacu przytylam tylko kilogram a do konca 8 mies tez mialam+15. na koniec nie moglam butow zawiazac,spac normalnie,chodzilam jak 80latka:P i apetyt stracilam prawie zupelnie. w dodatku urodzilam 3 tyg po terminie. minal rok i 3 kilo zostalo. ale waga mnie nie martwi tylko to ze cialo takie sflaczale sie zrobilo i wygladam mysle na wiecej niz waze bo miesni to brak:D:D:D lydki jak paroweczki:P przed ciaza tak nie bylo wiec nie wiem skad sie to wzielo ale chyba czas na wiecej sportu:) narazie autorko powinnas miec inne rzeczy w glowie niz waga:) dzidzia niedlugo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przez ciążę przytyłam 20 kg :( teraz zmagam sie z wielką fałdą poporodową na brzuchu i bez efektów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaaaaaa
Anet a powiedz mi, jeśli możesz: długo juz jesteś po porodzie? I ile Ci zeszło od razu po powrocie ze szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem niecałe 3 mies po porodzie. zaraz po porodzie nie wiem ile mi zeszło. wiem, ze ponad 3 tyg po porodzie nie mialam juz11 kg. ale wtedy karmialam jeszcze piersia wiec to mi na pewno pomogło zrzucic te kg. przestalam karmic jak maly miał miesiac. no i od tego czasu zeszlo mi tylko 4 kg. z tym ze od jakiegos miesiaca prawie juz nic nie zrzuciłam:( zostalo mi jeszcze 5 kg. niby to nieduzo jk na 3 mies po porodzie i wszyscy gadają, że zrzucę jeszcze ale mi coś sie w to nie chce wierzyć, że zrzucę zwłaszcza przez to, że zdaję sobie sprawę z tego, że samo się nie zrzuci tylko ze ja musze nad tym popracować no i nie jedm po 18 i nie jem wogole słodyczy. a efektów nie ma po prostu waga stanęła w miejscu. potem gdzieś przeczytałam żeby ćwiczyć ćwiczenia z 6 weidera na brzuch, bo własnie fałda pociążowa na nim mnie najbardziej denerwuje. ćwiczę ale rezeultatów u mnie po niej nie widać. no może coś lekko spadł mi ten brzuch ale naprawdę niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grgtrg
ja juz nie przybieralam na masie w tych tygodniach i tyle mialam a plusie ostatecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaaaaaa
Anet lae te 5 kilo to już nie dużo. Myślałam, że prawie wcale nic Ci nie zeszło, a tu proszę 3 miesiące i 15 kilo. Ja bym to chyba traktowała w kategoriach sukcesu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko silna wola
przytyłam w ciazy 30 kg, mój ma 9 miesiecy a ja 32 kg mniej ale byłam na diecie to moje drugie dziecie i tylko od ciebie zalezy czy bedziesz potem gruba narzekajaca beka czy cos zrobisz z figura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhy
Ja przytylam 18 kg, Po porodzie od razu 10 mi zeszlo i 4 w pierwszym tygodniu. Ale zostala mi skora na brzuchu (mialam duzo wod, duze dziecko i skora nie nadazala sie rozciagac). Gdy schudlam pozostale 4 kg, to flak jescze bardziej wisial. Zaczelam brac anty, to przybralam 5 kg i juz tak nie wisi, chociaz nadmiar skory nadal jest-i tylko operacja mnie ratuje, nie zadne cwiczenia, ale na to nie mam odwagi ani...kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna rzepa12345
w ciązy przytyłam 14 kg, w dniu porodu ważyłam 72,5 kg, 3 dni po porodzie ważyłam 63 kg, czyli dużo mi zeszło po porodzie. Później przez 3 miesiące waga stała jak zaklęta, a później zaczęło lecieć i jak mały miał 9 miesięcy to ważyłam mniej niż przed ciążą. Teraz jak przestałam karmić znowu zaczynam tyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efka-marchewka
to prawda że w ostatnich tygodniach przybierasz na wadze najwięcej bo wtedy dziecko rośnie jestem mamą dwóch chłopców i powiem ci tylko tyle że każda ciąża jest inna ,spuchnięte nogi to woda zbierająca się w organizmie ogranicz do minimum sól do potraw a brzuszek po porodzie to też indywidualna sprawa każda z nas ma inną skórę jedna zostaje jak flak druga szybciej się ściągnie ale nigdy już nie będzie taka jak przedtem chyba że masz sporo kasy na różne smarowidła ,karmienie piersią przyspiesza ściąganie się macicy do pierwotnego stanu jak również zmusza do pilnowania diety bo niestety nie wszystko można jeść aby nie zaszkodzić maluszkowi ale jeśli to będzie możliwe to karm dziecko jak najdłużej piersią puzniej to procentuje jak narazie to wysypiaj się jak najwięcej bo puzniej przespana noc to luksus i nie zadręczaj się zbędnymi kilogramami jak tylko będziesz chciała szybko się ich pozbędziesz powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .kaja.
Ja rodziłam syna w 37 tc. jak szłam do porodu to miałam 26 kg. Więcej niż przed ciąża :-( teraz synek ma 1,5 roku,a ja 2 kg. mniej niż przed ciąża ;-) wiec jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×