Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
victoooria

dj na wesele

Polecane posty

Witam! co sądzicie o dj na weselu? szczerze zastanawiam się nad tą opcją. Znalazłam nawet opcje dj wraz z wokalistką, ale ciągle się waham nad tradycyjnym zespołem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makalakaka
my mieliśmy dj-a na naszym weselu i było rewelacyjnie, gościom się bardzo podobało, bo nie bylo fałszu tak jak to zespoły mają zazwyczaj. dj puszczal nam to co chcieliśmy i gral dla wszystkich - młodych, starych...po oczepinach zrobił cos a'la dyskoteke, mlodzi byli zachwyceni:) takze w 100% wybralabym dj-a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makalakaka
my mieliśmy dj-a na naszym weselu i było rewelacyjnie, gościom się bardzo podobało, bo nie bylo fałszu tak jak to zespoły mają zazwyczaj. dj puszczal nam to co chcieliśmy i gral dla wszystkich - młodych, starych...po oczepinach zrobił cos a'la dyskoteke, mlodzi byli zachwyceni:) takze w 100% wybralabym dj-a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makalakaka
my mieliśmy dj-a na naszym weselu i było rewelacyjnie, gościom się bardzo podobało, bo nie bylo fałszu tak jak to zespoły mają zazwyczaj. dj puszczal nam to co chcieliśmy i gral dla wszystkich - młodych, starych...po oczepinach zrobił cos a'la dyskoteke, mlodzi byli zachwyceni:) takze w 100% wybralabym dj-a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za odpowiedz:) może pomoże nam podjąć ostateczną decyzję...:) na razie jestem w trakcie oglądania pokazowych filmików na stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makalakaka
a skąd jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makalakaka
a skąd jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okaa
ja z racji ogrniaczonych funduszy zdecydowalam sie na dj na swoim weselu. Nigdy wczesniej nie bylam na weselu z dj dlatego mialam stresa czy gosciom sie spodoba i zabawa sie uda. Po swoim weelu szczerze kazdemu bede polecala naszego dja. Bo wspaniale poprowadzil wesele. Oczywiscie nie kazdy dj bedzie odopowiedni, bo sa tacy co odwalaja fuszerke, ale ja oobiscie trafilam na wspanialego i nigdy nie zalowalam, ze nie bylo zespolu. Ludzie tez gratulowali wyboru mowili, ze super wesele, brali namiary takze ja stoje za dj. Ale nieu krywam przed swoim weselem mialam watpliwosci i lekkie obawy czy dobrze wypadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia.kopytko
Na weselu mojej siostry był dj zamiast zespołu i było naprawdę świetnie. Wyszło taniej, nie było co 5 minut przerw, a jeśli nawet to cały czas coś leciała jakaś muzyka. Jak dla mnie rewelacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałabym prośbę o wysłanie linków do stron tych dj, chętnie obejrzę ich materiały jakieś filmiki itd, żebym miała jakieś porównanie do tego co sobie upatrzyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na jednym weselu, gdzie grał dj i nie chciałabym tego więcej przechodzić, ponieważ dj się do swojej pracy nie nadawał - puszczał piosenki, których nikt nie zna, nie umiał zabawiać gości, nie mógł puścić też piosenek, których ktoś sobie zażyczył, gdyż PM zatwierdzili mu taką listę utworów i on nie może tego zmienić. Ja sobie nie wyobrażam wesela bez zespołu. Zarówno dj, jak i zespół może wesele położyć, kwestia odpowiedniego wyboru. Jeśli znasz jakiegoś dja, który jest dobry lub też widziałaś jakiegoś na weselu i się sprawdził to nie widzę problemu. Zawsze radzę się przejść na jakieś wesele i sprawdzić zespół/dja, jak to wygląda w rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na jednym weselu, gdzie grał dj i nie chciałabym tego więcej przechodzić, ponieważ dj się do swojej pracy nie nadawał - puszczał piosenki, których nikt nie zna, nie umiał zabawiać gości, nie mógł puścić też piosenek, których ktoś sobie zażyczył, gdyż PM zatwierdzili mu taką listę utworów i on nie może tego zmienić. Ja sobie nie wyobrażam wesela bez zespołu. Zarówno dj, jak i zespół może wesele położyć, kwestia odpowiedniego wyboru. Jeśli znasz jakiegoś dja, który jest dobry lub też widziałaś jakiegoś na weselu i się sprawdził to nie widzę problemu. Zawsze radzę się przejść na jakieś wesele i sprawdzić zespół/dja, jak to wygląda w rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na jednym weselu, gdzie grał dj i nie chciałabym tego więcej przechodzić, ponieważ dj się do swojej pracy nie nadawał - puszczał piosenki, których nikt nie zna, nie umiał zabawiać gości, nie mógł puścić też piosenek, których ktoś sobie zażyczył, gdyż PM zatwierdzili mu taką listę utworów i on nie może tego zmienić. Ja sobie nie wyobrażam wesela bez zespołu. Zarówno dj, jak i zespół może wesele położyć, kwestia odpowiedniego wyboru. Jeśli znasz jakiegoś dja, który jest dobry lub też widziałaś jakiegoś na weselu i się sprawdził to nie widzę problemu. Zawsze radzę się przejść na jakieś wesele i sprawdzić zespół/dja, jak to wygląda w rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nigdy nie można być w 100% pewnym, że Ci których wybierzemy sprawdzą się idealnie i czy gościom się będzie podobało i nie ważne czy to będzie dj czy zespół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okka
Przede wszytkim nie można brać dj, który trudni się w prowadzeniu głównie dyskotek czy jakiś imprez typu 18nastki, inne urodziny itp. Taki dj ma za zadanie puszczać muzykę i dobrze miksować. I nie sprawdzi się na weslu, bo nie jest wodzirejem. Nie będzie potrafił inteligentnie i z humorem zagadać do gości, zainteresować ich, zaprosić na prakiet, poprowadzić oczepin czy wznieść chociażby tego toastu. Dj na wesele musi trudnić się w weselach musi być przede wszystkim wodzirejem, bo bez tego wesele nie będzie udane. Wiadomo wesele ma swój klimat i musi zostać on utrzymany, nawet jeśli jest bardziej nowoczesne bez zabaw oczepinowych i przyśpiewek przy stole to i tak potrzebna jet osoba, która pogada do gości, zachęci ich do zabawy. A nie tylko będzie puszczała muzykę. Ja osobiście polecam tego dj-wodzireja. Który sprawił, że moje wesele było naprawdę udane, goście się bawili, młodzi i starsi, nikt nie narzekał, że to tylko dj zreszta pisalam wyzej, ze brali namiary, i mowili, ze super. http://wodzirejnawesele.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djraff.pl
Szukasz dj wodzireja na wesele zapraszam na stronę www.djraff.pl oraz bloga www.djwesele.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za wszystkie komentarze:) właśnie umówiłam się na spotkanie z Dj z www.centrum-rozrywki.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do victoooria- napisz później czy się zdecydowałaś bo ja też myślę o ich usługach tylko mnie interesuje dj z wokalistką i fotograf moja jedna koleżanka miała od nich dj i mówi że profeska:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jola1987- napisze za raz po spotkaniu co i jak:) umówiliśmy się na poniedziałek, ponieważ na weekendzie ma wesela i nie prowadzi wtedy spotkań monis-29- dzięki za artykuł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jola1987- jak obiecałam pisze:) umowa podpisana:D spotkanie przebiegło naprawdę super, wszystko sprawnie, pan umiał odpowiedzieć na każde nasze pytanie- widać że się na tym zna. teraz tylko czekać na nasz wielki dzień:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djraff.pl
DJ na wesele zapraszam na www.djwesele.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też będziemy mieli DJ-a , na codzień gra tez w zespole więc wszystkie zabawy i wodzirejkę tez poprowadzi, przynajmniej nie bedzie problemu z fałszowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia1765s
Polecam www.dj.rzeszow.pl :) takie małe wtrącenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama98
Dj na welelicho to świetna sprawa, a goście się świetna się bawią. Tylko wiadome, wszystko zależy od DJ, bo dobry DJ to dobra zabawa. Jeżeli się któraś zdecyduje na DJ to szczerze polecam DJ Marcina http://www.djmarcin.com.pl/o-mnie.html, znakomicie prowadzi imprezę, a ponadto potrafi zabawić gości, bo jest również wodzirejem... rewelacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zwsze polecam moich kolegów:) Mój Wodzirej i DJ działają głównie na Mazowszu i są fenomenalni. Prowadzili moje wesele i wesela wiekszosci moich znajomych, niezwykły talent interpersonalny ( poprostu lubi się ich na wstępie) do tego świetna muzyka i zabawa i jeszcze ich pomysły, ale jakie !!!! Każde wesele, które prowadzili, na którym byłam było w jakiś sposub wyjątkowe (nie było za dużo elementów wspólnych) jednym słowem super! http://www.mojwodzirej.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam dj-wodzireja na swoim weselu i bylo super.Jak bym mogla to cofnela bym czas zeby przerzyc to jeszcze raz. Polecam dj masti jest naprtawde fajny Szczegóły na stronie : www.masti.beepworld.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda12312
Witam, Dobrze reklamuje się Dj Galix w sieci, czy komuś grał wesele ? Póki co jesteśmy na etapie oglądania filmików zamieszczonych na yt, ma ich naprawdę sporo i wydają się być super, ale zależy nam jeszcze na szczerych opiniach przed umówieniem się na spotkanie.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×