Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kjikjika

pytanie dla mężczyzn ...

Polecane posty

Gość kjikjika

czy ma dla Was znaczenie jak głęboko wchodzicie w partnerkę ? Czy przyjemność zależy od głębokości wejścia ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjikjika
upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrózka pierdula
ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjikjika
czy nie ma tu żadnych facetów którzy by mogli odpowiedzieć na to pytanie ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej czyły jest żałądź, i jak sią "zamoczy" to jest przyjemnie. Włożenie do końca ma tą zaletę, że z reguły powoduje reakcję partnerki....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A odpowiadałas coś o rżnięciu w usta i napisałaś mniej więcej że próbujesz się nie dławić w trakcie :p Jakoś mi to utkwiło :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie powiedziałabym że im dalej tym lepiej, chyba że ktoś ma mega głęboka pochwę, bo ból przy dotknięciu szyjki macicy jest nie do zniesienia raczej liczy się szerokość pochwy no ale ja nie jestem facetem to mogę się nie znać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja generalnie lubię wsadzić do końca-jest przyjemniej, dłużej trwa kontakt żołędzia z pochwą.A Ty lubisz być wypełniana maksymalnie.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksananananana
do końca to ból dla kobiety i to wcale nie jest przyjemne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, z doświadczenia mój eks miał dość długiego penisa i pewnego razu zdarzyło się także "zapchał" go zbyt daleko i następnego dnia w pracy siedziałam poskładana jak paragraf :O ból nie do wytrzymania, tabsy przeciwbólowe przez kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjikjika
Po prostu lubię to a mój nowy facet chyba za tym nie przepada i jak go o to proszę to się jakoś specjalnie z tego powodu nie cieszy, myślałam że to jakiś dyskomfort dla mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocica no nic nie pporadze :D :D Co do penetracji to wszystko zależy od podniecenia, nawilżenia, i wielkości penisa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdamaj.,..
to jest ból nie do zniesienia. nienawidzę jak facet pcha na ośleb całego penisa, jakby poczuł jak to boli to by w zyciu tego nie robił. OKROPNOŚĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kjijkija - dla facta to żaden dyskomfort. Ja nie spotkałem się z tym, że w2łożenie do końca może powodwać ból - no ale jesteś średnio obdarzony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba większym problemem dla faceta jest jak nie może wejść cały do pochwy. No ale generalnie trzeba o tym mówić - jak coś nie pasuje; a nie cierpieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdamaj.,..
od tyłu to jest właśnie najgorszy ból jak chce wejśc do końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polkola
a ja chce faceta z małym penisem przynajmniej nic by mnie nie bolało tak jak teraz, mój obecny ma chyba z 20 cm seks jest nie do zniesienia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wielka pała to oprócz zaspokojonej męskiej dumy w większości przypadków same kłopoty. Ja lubie prawie całkiem wyciągać tak żeby żołądź ocierał się o wargi i całego wkładać, rozmiar nieafrykański a raczej azjatycki pozwala czuć nam się komfortowo bez obaw o bół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×