Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość cigiero

nie radze sobie z zazdroscia,czuje ze cos jest nie tak

Polecane posty

Gość cigiero

Witam.Od pol roku jestem z dziewczyna,jest dla mnie bardzo wazna,planuje z nia przyszlosc,tylko od jakiego czasu,mniej wiecej poltorej miesiaca za kazdym razem sie klocimy mimo ze przyjezdzam do niej raz na tydzien,raz na dwa badz trzy tygodnie.Klotnie pojawiaja sie z moich pretensji bo przestala mi okazywac tyle uczucia co na poczatku,przestala o mnie zabiegac mowic mi czule i mile,ja rozumiem ze faza fascynacji poczatkowej juz minela ale jesli slowo kocham Cie slysze raz na 2 tyg to chyba cos nie tak.Pretensje mam zazwyczaj o to ze nie okazuje mi tyle uczucia i o to ze jak sprawdzilem jej tel to okazalo sie ze pisze z 2 bylymi chlopakami i z jednym kolega ktory sie jej podoba,jak zapytalem po co to twierdzi ze to tylko koledzy i ze mnie kocha...wszystko bylo by w porzadku gdyby nie ukrywala np tego ze jest z siostra u bylego a mi mowi ze byla u kolezanki,usuwa sms i gdy pytam z kim i o czym pisze to sie zlosci ze ja kontroluje...Ten byly ktory czasem do niej przychodzi badz ona z siastra idzie do niego mieszka dwa domu obok i sa kolegami ale ona ciagle mi powtarza ze on chce z nia byc,jak sie okazalo juz na samym poczatku zwiazku ukryla npo to ze podwozil ja do szkoly itp...od tego czasu zaczalem byc zazdrosny i zaczalem sie klocic wypominac itd ...co o tym myslicie? czy to tylko glupia zazdrosc czy rzeczywiscie mialem powod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×