Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DzejZi

Mój chłopak się nie odzywa!

Polecane posty

Gość DzejZi

Mój problem polega na tym , iż dziś chłopak miał mnie odwiedzić. Wczoraj mi to obiecywał. (może nie było by tego całego problemu gdyby nie to, że on NIGDY nie obiecuje , jak nie jest pewny). Więc się nastawiłam na dzisiejsze spotkanie. Rano wymieniłam z nim kilka smsów, a na któryś z kolei mi już nie odpisał ( pomyślałam, że może jest zajęty) Była to ok godzina 11. Teraz mamy już prawie 20. Pisałam do niego czy przyjedzie, ale odp się nie doczekałam. Dwa razy dzwoniłam, ale nie odbiera. Nie wiem co się dzieje.Bardzo się denerwuję, bo nigdy tak długo się nie odzywał. Zawsze przeważnie pisał, że nie moze, albo coś. A Tu nic! Nie wiem co mam robić, płakać mi się chce. Mam dalej do niego dzwonić? Coś może napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
moze cos sie stalo? kontakt do jego kolegow masz, rodzenstwa? z jednej strony warto sie odezwac do kogos, a z drugiej nie powinno wpadac sie w taka panike. jesli masz jakis kontakt do kogos to po prostu zadzwon i spokojnie sie zapytaj, ze Ci nie odpisuje i sie martwisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzejZi
Z rodziną i znajomymi mam jedynie kontakt poprzez portale społecznościowe, a niestety nikogo nie ma online :( jejkuu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia;*
Odezwał się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzejZi
nie :( dalej nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejeeeeeeee
nie wierze, ze nie masz do nikogo z rodziny albo znajomych kontaktu :O jakbys rzeczywiscie sie martwila to bys dawno znalazla kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moje zainteresowanie to
Ja bym juz zawalu dostala dawno:(Sprobuj jeszcze raz zadzwonic.Wiesz mi sie kiedys tak przytrafilo,ze bylam z facetem i w ten sposob mnie olal,po prostu przestal sie odzywac,ale na pocieszenie napisze ci,ze raz moj aktualny nie odzywal sie caly dzien,co bylo do niego niepodobne i potem okazalo sie ze gdzies natychmiast musial jechac i w pospiechu zapomnial telefonu:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejeeeeeeee
pewnie juz swiergotaja przez telefon skoro autorki nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejeeeeeeee
albo przyjechal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejeeeeeeee
na pewno :D i po strachu ;p znaczy ja nie wiem, przypuszczam tylko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisses1989
Miałam kiedyś ponownie....dziwny przypadek to był...dzwoniłam, pisałam a on jak się okazało zerwał ze mną nie pytając mnie o to... Jednak trzymam kciuki, by to nie było tak jak u mnie...że nie odzywa się, po prostu chce być sam na troszkę, zebrać myśli i zatęsknić...faceci czasem tak robią by sprawdzić jak uległa jest partnerka...ja kiedyś zareagowałam jednym prostym sms-em : "Jak się nie odzywasz to nie " i za 15 minut sms "wybacz" a na drugi dzień kwiaty...facetów czasem ciężko jest rozkminić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moje zainteresowanie to
I co odezwal sie?Pewnie tak bo inaczej by tu pisala nasza autorka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzejZi
przepraszam. zadzwonił do mnie, i właśnie skończyliśmy gadać :) Mój Skarb najzwyczajniej w świecie sobie spał, bo go głowa bolała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głos z nieba...
od 11 spał yyyyy ja bym sie wkurzyła że sie nie odezwał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafelecZeek
dziwne ze od 11 do 22 spal...dziwne...normalnie ludzie spia od 6-8 godz. twoj spal 11! czyli o 3 za duzo i to jeszcze w dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila223
radzilabym Ci jakos to sprawdzic ale moze jestem przewrazliwona bo taka bajke juz slyszalam ze spal a nie spal tylko siedzial w pubie ze znajomymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
moj byly tez tak sciemnial :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×