Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monikaholandia

ćwiczenia po ciąży

Polecane posty

Gość monikaholandia

Drogie koleżanki z forum. Od porodu minęło już 3 miesiące więc myślę,że moje ciało "doszło już do siebie". Chciałabym chodzić do fitness clubu czy siłownie ale niestety zawsze jak pytam o trenera to nie maja w swojej ofercie. Pomyślałam że może znacie jakieś ćwiczenia które mogłabym wykorzystać na siłowni na poprawienie swojej sylwetki. Szukałam na internecie jakichkolwiek informacji bądź przykładowych ćwiczeń ale nic nie znalazłam. Będę bardzo wdzięczna za każdą porade i odpowiedź i z góry dziekuje. Czekam na szybkie odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to kiepsko szukałaś
wystarczy przejść się do Media Marktu i kupić płytkę dvd na ćwiczenia po porodzie, są różne: pilates, joga, calanetics poszukaj też na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zdania, że (przynajmniej na początku) warto byłoby skorzystać z usług trenera personalnego jeśli chcemy zacząć korzystać z siłowni. A gdy wolimy trening w domu to polecam filmiki Katarzyny Kępki (ma m. in. 10 min ćwiczenia na różne partie ciała i można je fajnie łączyć) albo Trenerki.info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogalo
Najlepsza jest joga! Nie ma możliwości, żebyś się przetrenowała i powoli wrócisz co formy, a przy okazji się wyciszysz i zrelaksujesz :) Polecam jogashala.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również polecam orbitka, korzystałam w czasie ciąży tylko nie badziew bo zaraz się rozleci. Teraz jeżdżę na rowerze bo świeże powietrze mnie pozytywnie ładuje, a gdy jest zimno mam spining i jeżdżę w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×