Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczesliwaasia

produkty fm

Polecane posty

Witam wszystkie forumowiczki :) Jestem tu pierwszy raz i chciałam usłyszeć wasze zdanie na temat produktów fm. Co sądzicie o kosmetykach i perfumkach tej firmy???? Z góry dziękuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myje sie raz w tyg......
podróby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
siedze w FM od roku ;) środki czystosci sa srednie do tego drozsze niz te w sklepach nie opłaca sie kupowac, kosmetyków nie uzywałam jeszcze ale perfumy uzywam i uwazam ze sa rewelacyjne, sprzedaje tez perfumiki FM i wiekszosc moich klientów to lekarze którzy sa zachwyceni trwałoscia i zapachem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja mam zamiar zamówić perfumki nr 28 :) jakoś przypadł mi do gustu ten zapach :P chciałam spróbować również kosmetyki typu podkład, puder, kredka do oczu..... ;) mam z fm błyszczyk poziomkowy jest ekstra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
ja uzywam 81 :) kosmetyków nie uzywałam jeszcze bo mam juz swoje sparwdzone od lat i tak jakos nawet nie mysle o nowych ale błyszczyk mogłabym wypróbowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem zadowolona z niego :) od niedawna zaczęłam swoją przygodę z FM i dopiero raczkuje w tej dziedzinie :D dlatego byłabym wdzięczna za rady i opinie na ten temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całe to fm wydaje mi się sektą :P Chcecie wygrać mercedesy? :) Miałam raz perfumy - podróbę be delicious zielone jabłko od DKNY, i trzymały króciutko. więc nie polecam. Ale pachniały tak samo, więc za 1/4 ceny można mieć namiastkę oryginału. Co do podkładów, to jednak zostanę przy oryginałach, mam podkład od artdeco i raczej wątpie, ze podroba od fm mu dorówna :P Sorry, jeśli za ostro, ale jakoś bardzo sceptycznie do tego podchodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całe to fm wydaje mi się sektą :P Chcecie wygrać mercedesy? :) Miałam raz perfumy - podróbę be delicious zielone jabłko od DKNY, i trzymały króciutko. więc nie polecam. Ale pachniały tak samo, więc za 1/4 ceny można mieć namiastkę oryginału. Co do podkładów, to jednak zostanę przy oryginałach, mam podkład od artdeco i raczej wątpie, ze podroba od fm mu dorówna :P Sorry, jeśli za ostro, ale jakoś bardzo sceptycznie do tego podchodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś interesuje sie kupnem perfum z firmy FM lub chciałby wstąpić do FM Group z Warszawy zapraszam, gg: 5918521 Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×