Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Beata3737

Super dieta!!! 4kg po tygodniu mniej

Polecane posty

Gość Beata3737

Cześć dziewczyny!:-) Najpierw trochę o mnie. Mam 37 lat i ważyłam 91kg przy 164cm, wiem, makabra:(, po ciąży tak mi przybyło niestety. Zakupiłam na Allegro usługę ułożenia diety i treningu (30 złotych tylko, więc stwierdziłam, że zaryzykuję). No i opłacało się. Dzięki ciężkiej pracy, fachowej pomocy i zmian w odżywianiu schudłam ponad 4kg. Jedyny sprzęt jakim dysponuję to rowerek stacjonarny i bieżnia. Ćwiczyłam 6 razy w tygodniu z odpowiednim planem, dieta 2100kcal - tak dziewczyny 2100!!, a nie 1000. Sama nie do końca byłam pewna jak mogłabym schudnąć na 2000kcal skoro wszyscy się odchudzają na 1000. Po tygodniu "męczarni" dokładnie 4,3kg mniej, po kolejnym tygodniu kolejne 2,5kg mniej. Treningi sprawiają co raz mniej trudności i zaczynają być co raz przyjemniejsze no i cały czas mam kontakt z osobą, która mi to układała. Naprawdę warto dziewczyny skorzystać z porad kogoś kto się na tym zna, trochę poćwiczyć i zlecieć z wagą niż próbować na własną rękę samymi dietami, które jak same wiecie często mało dają i tylko człowiek popada w co raz głębszą depresję, że już nigdy nie schudnie. Nie wiem czy można tu wklejać linki z Allegro, ale to jedna z aukcji tej osoby http://allegro.pl/indywidualna-dieta-7dni-trening-pomoc-promocja-i2265859028.html W razie pytań piszcie śmiało, chętnie podam więcej szczegółów, albo coś wyjaśnię:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×