Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przedslubna ona

auto - dekoracja

Polecane posty

Gość przedslubna ona

ile kosztuje dekoracja samochodu do slubu? czy moze sami dekorowaliscie, wiedze na allegro wiele kompozycje ale niestety sztucznych czy to si esprawdza? musimy w tej kwestii podjac decyzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o dekoracje żywymi kwiatami to wszystko zależy od tego ile ich zostanie użyte, wiadomo, im więcej, tym wyższy koszt oraz od rodzaju kwiatów i tego, jaką cenę ma kwiaciarnia. Z tego co wiem to średnio wynosi ok. 100 zł. W tej cenie jest bukiet ma maskę, kwiaty przy klamkach i na bagażniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A będziecie do ślubu jechać swoim samochodem lub kogoś z rodziny? Bo jak tak i będziesz zamawiała bukiet to możesz zapytać ile takie przybranie będzie kosztowało, a może akurat przy większym zamówieniu policzą mniej ;) Jeśli będziecie wynajmować to z tego co wiem, w większości przypadków, są już odpowiednio przybrane. Taka dekoracja sztucznymi kwiatami przypuszczam, że sprawdzi się lepiej tzn. więcej wytrzyma i na pewno wyjdzie taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedslubna ona
bede zamwiac wiazanke dla siebie, bukiety dla rodziców, byc moze dekoracje koscioła ( tu próbuje nawiazac kontakt z inna para, nie wiem co z tego wyjdzie), bedziemy miec swoje auto tzn od kogos z rodziny, czy bardzo rzucaja sie w oczy ze to sztuczne kwiaty? wiem ze zywe moga zbyt długo sie nie uchowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To skoro będziesz zamawiać bukiety to zapytaj ile by kosztowało takie przybranie np. bukiet na przód i coś na klamki. Jeśli cena będzie to przyjęcia to w porządku, kwiaty powinny trzymać, są układane w gąbce florystycznej nasączonej wodą z jakąś odżywką wydłużającą im trwałość. Można próbować zrobić to samemu, ale pod warunkiem, że chociaż trochę się na tym zna. Jeśli natomiast cena będzie wysoka, a macie zdolności, aby sami to zrobić to możecie kupić dekoracje sami i zrobić. To są dekoracje na przyssawkach, więc bezpieczne dla lakieru, a jak spadnie deszcz to ich nie zniszczy, poza tym z żywymi kwiatami się wolno jedzie, aby ich nie zniszczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta6263

Byłam ostatnio na wesleu, na które młodzi jechali Retro Mercedesem -sklasadoslubu.pl

Auto pięknie się prezentuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×