Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Antropohol

Czy umieszczając łepek na sekunde mozna zaplodnic?

Polecane posty

Gość Antropohol

Witam Mam 20 lat. Dziś wraz z dziewczyną(19 lat) pociągnęliśmy się fantazji i chciała abym jej pojeździł członkiem po pupie. Wciągnięty w igraszki zgodziłem sie na te pieszczoty.. Jezdziłem z góry do dołu aż zjechałem całkiem o tym nie myśląc za bardzo w dół i czułem jak wszedł łepek do pochwy. natychmiast go w wyciągnęłem był tam może 2-4 sekundy.. Moje pytanie może być dla niektórych śmieszne, ale wolę się upewnić aby nie kupywać za kilka tygodni sznurka i nie zawijać pentołka... Czy kobieta może zajść w ciąże jeśli wsadzi jej sie sam łepek do pochwy ale bez wytrysku i to na 2-4 sekundy? Czy warto zasięgać po tabletke PO za 70 zł (chroni przed ciążą gdy sie odbywa stosunek nawet po 72h [tu go nie było] ) Czy nie mam się czym martwić i przejmować? Pozdrawiam Serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnnna
Nie ma sensu kupowac tabletki 72 po. Aby doszlo do zaplodnienia musi dojsc do wytrysku, a piszesz, ze takowego nie bylo, poza tym kobieta musi miec dni plodne. O ciaze w gruncie rzeczy nie tak latwo. Chodzily swego czasu sluchy, ze w plynie ejakulacyjnym sa plemniki. Otoz sa, tak twierdza naukowcy, ale martwe i niezdolne do zaplodnienia, do tego potrzebna jest sperma, wiec nie masz sie co martwic. Drugim razem pomyslcie dokladniej, skoro ponosi was fantazja a ewentualne skutki bylyby dla was takim problemem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antropohol
Dziękuje Ci bardzo.. Boje się ponieważ prowadzi kalendarzyk i od 12 do 16 kwietnia br. ma dni płodne. Czy na pewno nie ma żadnej szansy? Wtrysku nie bylo byl tylko lepek na kilka sekund w pochwie. Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
nie ma szans na ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reeerer
no przeciez nie doszlo do wytrysku,nie ma takiej opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antropohol
Dziekuje bardzo... Tak myślałem ale przeczytałem gdzies jak komuś zaczeli wkręcać że plemniki są już aktywne bez wytrysku... ;] ale juz wiem ze to nieprawda Dzieki bardzo ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×