Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość helpimprezowicze

jaka dobra wódka na imprezę?

Polecane posty

Gość gość
a ja powiem tylko nie CHROBRY absolutne dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haszten
Delikatna, przyjemna w smaku, ciekawa pod względem zapachu, a ogólnie chodzi o jakość. Po co kupować alkohole z dolnej półki jakościowej, skoro one tak walą zapachem, że szok? Pić żeby pić? Kup sobie Gutt Pure Vodka, wódeczkę delikatną, z tego robię też driny. Chyba czasy w których chodziło tylko o to, żeby się upić, już dawno minęły, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z bolsem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mertors
To w każdym przypadku zależy od budżetu, bo jednak zróżnicowanie cenowe w temacie wódek masz bardzo szerokie. U nas była Gutt Pure Vodka - czysta premium, świetna, przyjemna, delikatna. Wiadomo, ze coś takiego na gościach może zrobić spore wrażenie - u nas sami pytali czy to wódka z Polski ;-) Bo w sumie średnio jest znana i nie w każdym sklepie ją mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popers
Gutt Pure Vodka, chociaż zależy ile macie kasy do wydania, ale jeśli zależy wam na jakościowym alkoholu, to idźcie zdecydowanie w tym kierunku. Mnie odpowiadają alkohole delikatne, o przyjemnym zapachu, takie które nie odrzucają. Ale oczywiście kwestia taka, co kto lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel Stargard
Beluga -najlepsza ,cena wysoka 160-180 za 0,7 ale jakość najlepsza, bardzo łagodna ,żadnych buli głowy następnego dnia itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesters
Hmm... to kwestia gustu, ale chyba każdemu smakują przede wszystkim delikatne alkohole, co nie? Przynajmniej u mnie Gutt Pure jest liderem. Też kiedyś piłem co popadnie, co mi dali, ale teraz pochodzą mi wyłącznie alkohole z górnej półki jakościowej. To chyba normalka, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×